Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Stacionarus dujų balionas kemperyje
Norėčiau pagvildenti šią temą, išgirsti kolegų nuomonę apie stacionaraus dujų baliono įrengimą ir saugumą.
Pasidalinkite kolegos, jei esate įsirengę stacionarų dujų balioną, kokį balioną panaudojote, kaip perdarėte, kad tiktu kemperio reikmėms.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Norėčiau pagvildenti šią temą, išgirsti kolegų nuomonę apie stacionaraus dujų baliono įrengimą ir saugumą.
Pasidalinkite kolegos, jei esate įsirengę stacionarų dujų balioną, kokį balioną panaudojote, kaip perdarėte, kad tiktu kemperio reikmėms.
Aš neįsirengęs, neplanuoju. Bet Dainiau nepamiršk ir šios sistemos beplanuodamas.
As turiu 120 ltr, naudoju. Duju visam sezonui, pilu Vokietijoje. Zinau kad turint sia sistema vokieciai gali pareikalauti patikros lipduko. Kazkada su Janio diskutavome. Patikra berods kas du metai. Kita vertus nieko keista, nes dujinems masinoms patikra irgi privaloma.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kai įsigijau savo pirmąjį kemperį, tokia mintis buvo. Vėliau supratau, kad tai labai finansiškai neracionalus sprendimas. Bent jau man, nes pagrindinai keliaujame vasarą (kemperio šildyti netenka), o turint du po 27 ltr balionus, tai juos per 4-5 savaičių kelionę niekada nėra tekę išnaudoti. Patikrinta per daugelį metų. Praktiškai mėnesio kelionei dviem žmonėms užtenka vieno baliono (visada pildausi tik auto dujomis -jomis graičiau ir arbatinukas užverda, ir vanduo graičiau sušyla) ir dar lieka.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Gal ne į temą bet.... Pildau automobilinėmis dujomis, turiu du 11 kg balionus, stengiuos nepersistengt pilu po 12 -14 litrų . Turiu tokį prėjimą ir nesuku galvos, geiausios dujos būdavo Lukoile, mėlyna liepsna, nečiaudėdavo kaip kokios ... Sauridos. Šiemet dar nepyliau, bet pradžioj bandysiu Viados dujas gal produktas tas pats liko. Panašiai elgiamsi čia tik man taip dar niekad "negaravo".
Na bet kokiu aveju kiek domejausi teisingiausios dujos kemperiams propanas, tiksliau 95% jo dujose. Jis neuzsala, yra svaresnis net uz automobilines. Gamintojai rekomenduoja jas. Su automobilinemis anksciau keisdavau reduktoriu laiks nuo laiko. Uzsinesdavo smala kazkokia. Dabar nebereikia nes prisipilu Vokietijoje pakeliui.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Dainius.D parašė:
Norėčiau pagvildenti šią temą, išgirsti kolegų nuomonę apie stacionaraus dujų baliono įrengimą ir saugumą.
Pasidalinkite kolegos, jei esate įsirengę stacionarų dujų balioną, kokį balioną panaudojote, kaip perdarėte, kad tiktu kemperio reikmėms.
Aš neįsirengęs, neplanuoju. Bet Dainiau nepamiršk ir šios sistemos beplanuodamas.
Tomo variantas labai patiko, bet nifiga nesupratau ką ten kalba, ir kur ta sistemą gauti ? Net jei kainuotu brangiau nei automobiline tikrai tokia prisikabinčiau, vien dėl balionu vietos, nieko kaip ir nepasikeičia ir su ta "skysta faze " nelieka klausimo....
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Tomas.J parašė:
Dainius.D parašė:
Norėčiau pagvildenti šią temą, išgirsti kolegų nuomonę apie stacionaraus dujų baliono įrengimą ir saugumą.
Pasidalinkite kolegos, jei esate įsirengę stacionarų dujų balioną, kokį balioną panaudojote, kaip perdarėte, kad tiktu kemperio reikmėms.
Aš neįsirengęs, neplanuoju. Bet Dainiau nepamiršk ir šios sistemos beplanuodamas.
Tomo variantas labai patiko, bet nifiga nesupratau ką ten kalba, ir kur ta sistemą gauti ? Net jei kainuotu brangiau nei automobiline tikrai tokia prisikabinčiau, vien dėl balionu vietos, nieko kaip ir nepasikeičia ir su ta 'skysta faze ' nelieka klausimo....
Gal as ko nesuprantu, bet koks cia stebuklas? Sujungti du balionai su monometru kad rodytu kieki ir pritvirtintas uzpylimo antgalis? Reduktorius standartinis dviem balionams pajungti. Tai bet kur dujas montuoja tai gali padaryti. Reik tik baliona su monometru nusperki ir viskas. Ar dar paslepta kas cia?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:


Robertas.M parašė:


Tomas.J parašė:


Dainius.D parašė:


Norėčiau pagvildenti šią temą, išgirsti kolegų nuomonę apie stacionaraus dujų baliono įrengimą ir saugumą.
Pasidalinkite kolegos, jei esate įsirengę stacionarų dujų balioną, kokį balioną panaudojote, kaip perdarėte, kad tiktu kemperio reikmėms.
Aš neįsirengęs, neplanuoju. Bet Dainiau nepamiršk ir šios sistemos beplanuodamas.
Tomo variantas labai patiko, bet nifiga nesupratau ką ten kalba, ir kur ta sistemą gauti ? Net jei kainuotu brangiau nei automobiline tikrai tokia prisikabinčiau, vien dėl balionu vietos, nieko kaip ir nepasikeičia ir su ta 'skysta faze ' nelieka klausimo....
Gal as ko nesuprantu, bet koks cia stebuklas? Sujungti du balionai su monometru kad rodytu kieki ir pritvirtintas uzpylimo antgalis? Reduktorius standartinis dviem balionams pajungti. Tai bet kur dujas montuoja tai gali padaryti. Reik tik baliona su monometru nusperki ir viskas. Ar dar paslepta kas cia?
Tikrai taip
Taip sujungti du balionai su monometrais buvo pirmame mano kemperyje (1991 m Karmann:juokas:) ). Joks čia naujas pasiekimas... greičiau atrastas senas užmirštas