Home

Forumas

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Garso izoliacija
Tyliau, ramiau
Kas nors bande panaudoti garso izoliacija savo fiat'ui 95-05 metu? 

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
Kas nors bande panaudoti garso izoliacija savo fiat'ui 95-05 metu? 

Aš bandžiau, bet sėkmingiausias sprendimas gavosi pripratus ir garsiau pasileidus muziką, nes tradiciniai sprendimai lengvajai auto , kaip drambliui skruzdės kandimai, nebent rimtais kilimais, vailokais ar dar kuom nors, bet jų ir taip, priklota buvo. Pats nesusitvarkiau, o įpirkt sprendimą, man neatrodė racionalu , nusipirkau kitą kemperį su man tinkamomis garsų ir kitais reikalais...
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Robertas.M parašė:
Tadas.Z parašė:
Kas nors bande panaudoti garso izoliacija savo fiat'ui 95-05 metu? 

Aš bandžiau, bet sėkmingiausias sprendimas gavosi pripratus ir garsiau pasileidus muziką, nes tradiciniai sprendimai lengvajai auto , kaip drambliui skruzdės kandimai, nebent rimtais kilimais, vailokais ar dar kuom nors, bet jų ir taip, priklota buvo. Pats nesusitvarkiau, o įpirkt sprendimą, man neatrodė racionalu , nusipirkau kitą kemperį su man tinkamomis garsų ir kitais reikalais...
O kokius sprendimus darei?
Na gal klausimas ne man bet. Vienas is tokiu efektyviu budu pasidaryti is veiloko arba medziagos panasios posparnius. Visos brangesnes masinos tai turi. Vaziuojant per lietu ypac jauciasi. Aisku priklauso ir nuo padangu. Tos cia kritikuojamos CP tylesnes. Toliau , paprastai gamintojai geresniu kemperiu klijuoja tarp baldu tarpu paralonines juosteles. Kazkada buvau imetes foto. Tas labai efektyvu nuo baldu girgzdejimo. Bet ta gali padaryti tik ardant baldus. Tai greiciausiai neverta. As Fiat naujesniam isgaudziau paneles triukmus ardydamas ja ir izoliuodamas. Radau kruva viskiu numestu bet kur ant skardos ir tt. Toliau, efektuvu labai indus susideti taip kad nebarsketu. 1 variantas- perki specialias tarpines tarp leksciu, paprastesnis susideti tarp ju serveteles, kurias veliau galesi panaudoti kazkur. 2 budas perki indu laikiklius. Tada jie itverti ir stovi stabiliai. Be to perziuri visus palaidus daiktus ir sudedi kad nebarsketu. As tam naudoju plastikines dezes su dangciais. Pries tai tiksliai issimatuoju matmenis ir perku. Jysk geresnes nei senukuose. Aisku as nekalbu apie tokius dalykus kaip per didelis padangu slegis ir per didelis greitis. Abiem atvejais triuksmas dideja.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Marijus.K parašė:
Na gal klausimas ne man bet. Vienas is tokiu efektyviu budu pasidaryti is veiloko arba medziagos panasios posparnius. Visos brangesnes masinos tai turi. Vaziuojant per lietu ypac jauciasi. Aisku priklauso ir nuo padangu. Tos cia kritikuojamos CP tylesnes. Toliau , paprastai gamintojai geresniu kemperiu klijuoja tarp baldu tarpu paralonines juosteles. Kazkada buvau imetes foto. Tas labai efektyvu nuo baldu girgzdejimo. Bet ta gali padaryti tik ardant baldus. Tai greiciausiai neverta. As Fiat naujesniam isgaudziau paneles triukmus ardydamas ja ir izoliuodamas. Radau kruva viskiu numestu bet kur ant skardos ir tt. Toliau, efektuvu labai indus susideti taip kad nebarsketu. 1 variantas- perki specialias tarpines tarp leksciu, paprastesnis susideti tarp ju serveteles, kurias veliau galesi panaudoti kazkur. 2 budas perki indu laikiklius. Tada jie itverti ir stovi stabiliai. Be to perziuri visus palaidus daiktus ir sudedi kad nebarsketu. As tam naudoju plastikines dezes su dangciais. Pries tai tiksliai issimatuoju matmenis ir perku. Jysk geresnes nei senukuose. Aisku as nekalbu apie tokius dalykus kaip per didelis padangu slegis ir per didelis greitis. Abiem atvejais triuksmas dideja.
Tie indai ir t.t mau pas visus nebarska. man reikia , kad tyliau butu kabinoje. 2.8 ir taip is forumo girdejau , kad tylus, bet po 3 turetu, nera jie tylus ir supratau, kad del izoliacijos. tai ir idomu kokia , kas ir kur naudojo. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tavo 2,8 dar visai perspektyvų susitvarkyti, nes aš važinėjau 91m 2,5 be turbinos, tai didelis skirtumas. bet tai ar nemanai , kad padėtu klasikinė garso izoliacija kaip tai daroma lengvajai? Ką nors bandei ir netenkina ar patirtis domina? Garso izoliacija
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Ducatui 91m., kai buvau išėmęs variklį su dėže, iš kapoto apmušimų iškarpiau ir prisukau prie kabinos-variklio skydo papildomą izoliaciją nuo variklio skyriaus pusės. Rezultate triukšmo sumažėjo labai nežymiai. Geriausiai padėdavo darbinės ausinės. Jas pradėjau naudoti, kai Švedijoj prasilenkiau su vietiniu su ausinėm:D
Dabar Sprinteryje prie 120-130km/h švilpia tik vėjas, variklio beveik negirdžiu. Tai nors abiejų pr. durų skardas iš vidaus apklijavęs bituminiais kilimėliais. Bet čia dėl to, kad durys malonesniu garsu užsidarytų:)
Dar yra Teroson spec. putos ertmėms- statramsčiams, slenksčiams ir pan. Nepigios, bet efektas yra- slopina triukšmą, priduoda standumo kėbului.
Žinutės: 13
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-08-22
Sveiki. kemperis Fiat ducato 97metu 2.5td 85kw. LABAI truksta butent variklio garso izoliacijos, nors buves savininkas yra priklijaves papildomai kazko tiek is variklio tiek is salono pusės. Lyginant su vw transporter 96metu, transporteryje su standartine izoliacija variklio beveik nesigirdi, fiatas gi rekia taip, lyg variklis salone butu :) ismetimas tvarloj, girdisi butent variklio darbas. tai noriu paklausti, ar cia normalu? ar cia toks garsus variklis, ar cia ieskoti kur kokia skylė neuzdengta... nes net nesitiki kad taip garsei galejo is gamyklos isvaziuoti, nekalbant kad papildomai kazkas daryta. 
Deje nevaziavau su kitu tokiupat fiatu, negaliu palyginti, todėl ir klausiu.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Garsūs šitie varikliai 2,5 ir 2,8 (90kw) varikliai, dariau ir aš garso izoliaciją, bet minimaliai padėjo (gal psichologiškai, kad padariau). Tylesni fiat varikliai prasidėjo 2,8 (94kw), 2,3 (96kw) ir t.t.
Bet šitie 2,5 (85 kw) ir 2,8 (90 kw) praktiškai neužmušami IVECO varikliai.:)
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
92m. Ducato 2,5 be turbinos. 3 sluoksniai bitumines garso izoliacijos is vidaus pilnai isardzius visa kabinos vidu ir vienas skuoksnis bitumines izoliacijos su folija variklio skyriuje nieko neardant, klijuojant tik ten kur buvo galima prieiti. Darbo kaip kiaule pasipjovus