Home

Forumas

Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
CB stotele
Ar sita tinkama palaikyti rysi su furistais? CB STOTELE
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Taip,aš tokia pat naudojuosi ir viskas puikiai veikia.Manau beveik viskas priklauso nuo antenos,nes kai pirkau dar litais tai pardavejai sakė,kad iki 1000 litų nieko pačios racijos nesiskiria.
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Aciu, uzsakiau.
O kad geriau veiktu antena, geriau kad ji tvirtintusi prie metalo. Pas mane ant stogo deta plokstele 20 ant 20 ir tada antena.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Tinkama stotelė. Naudoju tokią kelis metus, labai šauni.
Teisingai rašoma, kad labai daug kas priklauso nuo antenos ir nuo savęs pridėsiu, kad nuo suderinimo.
Siūlau nepagailėti dar kelių eurų ir nusipirkti President anteną. Tokiu atveju pardavėjas man suderinimą atliko nemokamai.

Nesuderintos antenos simptomas: kai tu girdi tolimesnius vairuotojus, o tave girdi tik labai arti esantys.
Blogai suderinta antena gali būti nebegirdima jau už kelių šimtų metrų, o kai suderinus gerai – keli kilometrai.

Ryšio atstumas labai priklauso dar ir nuo to kur ir kaip pastatyta antena. Idealus atvejis – lengvojo automobilio stogo vidurys, tačiau kemperyje tokių vietelių nėra ir tenka tvirtinti anteną ant sparno, kas papildomai iškraipo antenos kryptingumą t.y. skirtingomis kryptimis spinduliuojamas skirtingas galingumas.

Bendra taisyklė – kuo ilgesnė antena (bet ne daugiau, kaip bangos ilgis) tuo geresnis išspinduliavimas. Todėl rinkis ilgesnę, bet protingai ilgą anteną.

Tiesa, minėta stotelė turi šiokį tokį išspinduliuoto galingumo indikatorių, todėl pakenčiamai anteną galima susiderinti ir namų sąlygomis.
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Antena turiu is ankciau, ilga, pirkau kokybiska ir naudojau su kita stotele. Ryt ateina si stotele, bus galimybe isbandyti. Aciu uz patarimus.
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Neatidaro nuorodą telefone.Man labai aktualu,gal galėtumėt parašyti stotelės tikslų modelį.Norėčiau pasiskaitynėti plačiau.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Tomas.A parašė:
Neatidaro nuorodą telefone.Man labai aktualu,gal galėtumėt parašyti stotelės tikslų modelį.Norėčiau pasiskaitynėti plačiau.
President, Truman ASC AM/FM CB radijo stotelė new
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Giedrius.Š parašė:
Tomas.A parašė:
Neatidaro nuorodą telefone.Man labai aktualu,gal galėtumėt parašyti stotelės tikslų modelį.Norėčiau pasiskaitynėti plačiau.
President, Truman ASC AM/FM CB radijo stotelė new
:alus:
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Kiek pas jus rodo padalu priemime? Pas mane antena Prezident ML-45, rodo tik viena padala priemime, issiuntimas pilnas, 4 padalos. Dabar nederinta, derinta ant pries tai buvusios racijos. Pabandziau kita, trumpesne, neaiskios kilmes antena, tai nei vienos padalos nerodo priemime.