Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Winnebago LeSharo
Projektas - atstatyti ir tuo mėgautis
Sveiki visi dar kartą, jau prisistačiau naujokų skyriuje, o štai čia kuriu temą, kuri bus mano Winnebago istorija :) 
Nuo šeštadienio gyvenimas apsivertęs aukštyn kojomis - netikėtai atsirado pas mus ta mašina ir nuo tada aš nei miegot nei valgyt galiu :D kad ir kaip kvailai tai skambėtų :D Aš jau susisiekiau su gamintojais, prisisiunčiau brošiūrų - kaip jis turėtų atrodyti, susiradau begalę restauracijos istorijų. 
Pasidalinsiu viena iš jų: http://www.lesharorv.com/viewtopic.php?t=1713 labiausiai patikęs išorės remontas. Įdomu ir vidų pažiūrėti. Vistik man visai mielai atrodo ir tos standartinės juostos per šonus. Čia pamąstymas ateičiai. Variantas ant šono uždėti padangų žymes (purvinių džipo padangų, tokį tattoo piešinį turiu). 
Tad back to reality - kadangi mano LeSharo visiškai suniokotas, aš džiaugiuosi smulkmenomis - amerikietiškais langiukais (su ganėtinai geros būklės tinkleliais), kurie darinėjasi :D radau keletą rankenėlių, tad priekines duris sukomplektuosiu, panelė irgi visai nebloga tik nupelijusi, reiks ieškot info kaip restauruoja plastiką. Norėtųsi išsaugoti kuo daugiau originalių dalykų. Ai gi dar vakar perrinkom visus ratlankius - surinkom 4 vnt. originalių Michelin, gaila tik, kad nusmėliavus ir perdažius užrašai ko gero pasislėps. 

Žodžiu pirmadienį mes jį parsivežėm. Kol buvo ant traliuko - apžiūrėjom dugną - neperpuvęs, deja jokių bakų nesimato (na kas pasakotų kažką apie vidinę įrangą)

Viduj po kalnu paklodžių (mano visa giminė kartu sudėjus neturi tiek kaldrų pagalvių ir pledų :D ) radom visai padoriai atrodantį dugną, kas yra keista po tiek laiko mirkimo vandeny. 

Tokį vatu turinį kuopiam į priekabą. Manau bus 2-3 priekabos šiukšlių... 


Vakar visą vakarą vaikščiojau su atsuktuvu ir lupau viduje bet kur prisukiotus varžtelius ir visokių tvirtinimų liekanas nuo sienų. Šiandien sukrausim likusias šiūkšles į priekabą, bus galima iššluot ir išplaut. Kaip faina būtų iki kokios automatinės plovyklos dasigaut, kad ją visą gerai nupurkst. 


Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Sveiki, na rimta projekta cia pasiemet. Sekmes ir lauksim tolimesniu vaizdu.
Manau geri plovikliai geriau pasitarnautu nei automatine plovykla. Graziau atsisveistu.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Žiūrėsim kaip su plovimu, šiandien baigsim šiukšles kuopt (antra priekaba jau bus), tada gal būt gerai karcheriu samanas nupūst, kad rankom nevargt. Paskui jau kruopščiau reikės. 

Mašina LT daugiau, kaip 10 metų, bet čia nebuvo registruota. Tad man reikės:
1. sutarties
2. reg. paž. 
3. draudimo
4. TA
5. muito pazyma (laukiu, ex šeimininkas žada atiduoti)
6. ekspertizės - ši dalis įdomiausia, suprantu, kad kaip amerikoną lempas žiūrės, o kaži ką dar? Ekspertų darbo laikas labai nepatogus, bandysiu pagauti kažkurį. 
Žinau, kad iki registravimo labai toli, bet kažkaip, kai nuo 0 darai nesinori nugrybaut ir vėliau taisyt klaidas... 
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Sveiki. Turėsiu kompanionę :) Pas manę taip pat WINNEBAGO tik kiek jaunesnė REALTA. Žiūrint į nuotraukas tai vidinis išplanavimas panašus. Jei reiks kokios konsultacijos - kreipkis. Sėkmės.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Alfredas.B parašė:
Sveiki. Turėsiu kompanionę :) Pas manę taip pat WINNEBAGO tik kiek jaunesnė REALTA. Žiūrint į nuotraukas tai vidinis išplanavimas panašus. Jei reiks kokios konsultacijos - kreipkis. Sėkmės.
O gal turite foto vidaus? Man misle, kaip cia viskas buvo suplanuota. Jei ziuriu i kitus lesharo- priekinej daly 4 sedimos vietos. Galvoju ir as taip daryti, tik desinej pusej gausis, kad antroji kede prie aklinos sienos padeta... Sakiau paveiksliuka koki pakabinsiu :)))))) kazi galima pas mus rast panasiu kedziu, kurios i miegama vieta issilankstytu? Gale kazka bus lengviau oritaikyti, nei tai antrai eilei
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Siandien toliau kuopem siuksles... Antra priekaba pilnutele ir dar kai kas netilpo. Pradeda matytis dugnas. Centrine dalis, kur priesais iejima buna dusas atrodo liudnai, pradzius vanduo, ziuresim, kas is metalo like. 


Galvoju kaip cia atstacius ta dusa. Originalo (kai sienos dalis isvaziuoja ir suformuoja kabina) padaryti neiseis, nes pas mus ten langas... 
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Jau greitai rudens susitikimas, Alfredas dažnai dalyvauja, kemperistai draugiški, leis apžiurėti kas ir kaip padaryta tikrai :D

Kas liečia įranga ir baldus, aš pirkčiau daužta priekaba kokia, susidečiau kas reikalinga, kas liktų (langai, liukai ir pan) dar bandyčiau parduoti... atskirai pirkti šaldytuvą, boilerį ir pan gana brangu :)
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Aurimas.S parašė:
Jau greitai rudens susitikimas, Alfredas dažnai dalyvauja, kemperistai draugiški, leis apžiurėti kas ir kaip padaryta tikrai :D

Kas liečia įranga ir baldus, aš pirkčiau daužta priekaba kokia, susidečiau kas reikalinga, kas liktų (langai, liukai ir pan) dar bandyčiau parduoti... atskirai pirkti šaldytuvą, boilerį ir pan gana brangu :)
Apie donorą ir mes pagalvojam, reiks vis pastebėt skelbimus, gal kas naudingo išlys. 
Kieme ir garaže/sandėliuke jau dabar turim didelę bėdą su turto talpinimu... Kai darėm trinkeles, atrodė parkavimo vietos 4 automobiliam bus sočiai. Pusė turto jau nebetelpa... 
Dar neapžiūrėjom ar dugne slepiasi kokie bakai ar ir tuos reikės organizuotis. 
Buitinei technikai tikrai būt gerai donoras. 
Kietuosius baldus noriu gamintis pati, tai reikės gerai iššianalizuoti kaip/ko/kur reikia. 
Sėdynes, žinoma, supirksime. Įdomu tik ar kokiam kitam kempery eina kažkokios panašios į originalo - kad būtų galima sudėliot iš jų lovą.
 


Apie tą antrą eilę kalbu. Kai kuriose nuotraukose matau ir saugos diržus - vadinasi jose ir važiuoti galima. Lankstinuke randu, kad iš gamyklos standartiškai ėjo 2 sėdimos vietos, optionally galima buvo rinktis +2.  


Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nepamirškit, kad baldams reikia specialios faneros ir apdailos jai