Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Stoglangis/liukas
Su ventiliatorium
Sveiki, tokios temos lyg neradau, tad kuriu nauja.
Mano restauruojamam kempery, lubose dvi skyles, suprask, liukai. 35x35cm kazkur. Viena nupirkau paprasta, kiek didesni su tinkliuku, antraji galvoju deti su ventiliatorium. Kiek ieskau LT rabdu, kad movera siulo
Tokio tipo: randu toki vokiska Reimo uz 80euru, pristatymas 2-4sav. Apie nasuma kazkokiu duomenu nerandu. 
Uzsienio forumuose rabdu geru atsiliepimu apie tokio tipo ventiliatorous:

Lt tokio nerandu, ebay kainos 150-200eur. Reguliuojamas greitis, tiek ziniu. 

Gal kas galit ka papasakot apie tuos ventiliatorius? I ka atkreipt demesi? Ar gal kur uzsakyti? 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As turiu liuka su ventiliatoriumi ir jusu atveju deciau abu su ventiliatoriumi.Mano ventiliatorius gali issiurbti ir ipusti ora ir jo greitis reguliuojamas.
Tokie ventiliatoriai dedami dazniausiai virtuves zonoje. Veikia kaip gartraukis. Zinoma veikia ir kaip vedinimo yrenginys. Beto kaip rase kolega kad reguliuojasi kryptis : ipucia ar ispucia ora, gali reguliuoti iki kokios temperaturos veikti. Kol atvesina traukia ora, kai pasidaro karsta, nustoja kad neprisildytu. Naujausi modeliai turi lietaus davikli. Isejai palikai veikianti, pradejo lyti uzsidaro liukas ir issijungia ventiliatorius. Miegamojoje zonoje as nedeciau. Pakankamai triuksmingai veikia. Nors ir reguliuojasi greiciai. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
O taupant bile kokį liuką ir didesni kompiuterini venteliatorių. Keičiant polius keis sukimosi kriptį. Arba dėti du vnt skirtinguose liukuose skirtingomis kriptimis kaip ir pasiulyta, tikrai efektivu ir nebrangu. lemona pvz
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Dekui uz komentarus, viena paprasta jau nupirkau, tad su vent bus tik vienas. Turit gal rekomendaciju del kojkrrtaus modelio ar tiekejo? 
Robertas.M parašė:
O taupant bile kokį liuką ir didesni kompiuterini venteliatorių. Keičiant polius keis sukimosi kriptį. Arba dėti du vnt skirtinguose liukuose skirtingomis kriptimis kaip ir pasiulyta, tikrai efektivu ir nebrangu. lemona pvz
Cia Robertai is kompo i stoga? As teisingai supratau?
Vaida.M parašė:
Dekui uz komentarus, viena paprasta jau nupirkau, tad su vent bus tik vienas. Turit gal rekomendaciju del kojkrrtaus modelio ar tiekejo? 
Kur snekejom tik be lietaus sensoriaus: toks . Veza is Reimo nemazai. Aisku gal galima rasti srote. As dar paklausciau Andrejaus. Jis pridejes daliu i skelbimu skyriu, daznai veza is Vokietijos. Manau uzsakius parveztu. Esu is jo pirkes mooverius, esu labai patenkintas. Tikrai saziningas jaunuolis.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Nugi juokas juokais, o as cia guglinau, kaip tie ventiliatoriai montuojasi ir uzklydau i vodeo, kur susideda ir naudoja butent kompu ventiliatorius:
https://youtu.be/1gInEKrUdME 
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Aš labai ieskojau tokio ventiliatoriaus,bet Fiamos nepirkau,nes kokybė pakankamai prasta.Turiu viena nauja,tik be ventiliatoriaus pirktą iš moveros prieš 2metus.Aš siunčiausi iš amerikos vien del konstrukcijos,nes gali važiuoti su pilnai atidarytu,turi termostatą kuris pagal temperatūra reguliuoja greitį ventiliatoriaus(jų yra 10) ir aišku pučia arba traukia.Tinklelis yra metalinis kuris lengvai nusiima ir nusiplauna.Plaunu dažnai,nes labai traukia dulkes ir nuo patalynių ir iš lauko.Tomas iš forumo minėjo,kad turi du liukus su ventiliatorius,tai išvis labai gerai kai vienas pučia,o kitas traukia.Antroj foto toks ir yra kaip mano lygtais.


Vaida.M parašė:
Nugi juokas juokais, o as cia guglinau, kaip tie ventiliatoriai montuojasi ir uzklydau i vodeo, kur susideda ir naudoja butent kompu ventiliatorius:
https://youtu.be/1gInEKrUdME 
As visada sakau: nori pigiai ar gerai? Manau neisrasime pasaulio is naujo, bet i patobulinimus atkreipti demesi verta.:)