Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Lubos
Įrengimas ir apdaila kemperyje
Paieska nepadejo, tad pradedu nauja tema. Papasakokite apie lubu sumustini jusu kemperiuose? Na, kas arde, ar tvarke :) pas mus eina isorine skarda, prie jos klijuotas toks kaip makrofleksas, na putos sluosksnis, tada is likuciu matome ejo labai plona medzio plokste ir skardos sluoksnis is vidaus. Realybeje vidine skarda atplyso, medis supuvo, nuskutome likucius. Dabar turime pora cm putos, priklijuotos prie skardos. Kai kur netgi vabalu isgrauzta... 

Tad dabar esminiai klausimai: ar pakaks, kad plysius uzpusim makrofleksu ir desim apdaila? Kelsis grindys, nenoretume dar ir lubu saskaita mazint erdve, tik klausimas tos izoliacijos koks vaidmuo? Triuksmas ir siluma? Na siluma vargiai, kai stoge du dideli stoglangiai. Kiek ziuriu youtube, deda arba medines lenteles, arba fanera, ar dar koki velnia. Kazkaip nedziugina nei vienas nei kitas variantas... Reklameriu naudojamas plastikas? 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Į  putas nespjauk, kai stogą kaitins  džiaugsies kiekvienu putų milimetrų. Liukai  tiek neprikaitins kiek visas lopas stogo skardos. Reklamistų plastikas ilgam jei gaite sau leisti, faniera irgi gerai bet dregme daris savo.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
aha, apie saulę nepagalvojau. Vat klausimas ar pakanka to, kas likę, ar bandyt kažkokį sluoksnį dar dėti? Labai jau gaila lubų aukščio 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:
aha, apie saulę nepagalvojau. Vat klausimas ar pakanka to, kas likę, ar bandyt kažkokį sluoksnį dar dėti? Labai jau gaila lubų aukščio 
jei tik dėl saulės , tai prisidėk ant stogo visokių musiu gaudikliu alia saulės baterijos , bagažinė su burlente :B, na kad pavėsio butu ir bus tau laimė , nes jei tiesiogiai nėkaitina  busi kaip pavesiuke, o važiuojant tarpa praputinės vėjas ir nejausi karščio, bet tai nerealu vistiek bus lopiniai stogo kurie gaus saulės , juos tiksliau  visa stogą izoliuok maximaliai kiek tik gali sau leisti ir nes jis kaip kepurė, per ji daugiausiai kaista , o žiema šąla. Žinoma visas sienas reikia taip pat izoliuoti. Nenaudok skaidrių stoglangių, bo vargas su anais kai saulė visą dieną stačiai iš viršaus spigina. Ten pietuose taip jau yra :D.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Aga stoglangiai be skaidraus stiklo, pasirodo visai pataikiau :)

Ką žinot gero, ką galėčiau ten įdėti, kaip ploną izoliacinį sluoksnį? Ar turit minčių kur galėčiau tokio dalyko ieškot? Kažkaip paguglinau greituoju būdu - mašinoms pilna skelbimų vibro ir garso izoliacijai, čia gal pas statybininkus tiesiog? Statybininkai jau mano sritis labiau nei mašinos :D 

Sienų būklė labai normali, tas "sandwitch" ganėtinai sveikas, ir daug storesnis nei lubos. Tai ten eis tik apdaila vidinė. Buvo klijuotas audinys - kaip kilimas, kolegos čia paburbėjo, kad kilimai - bad idea, geriau dermantinas. Bet dar nepriėjau iki šito klausimo. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:

Aga stoglangiai be skaidraus stiklo, pasirodo visai pataikiau :)


Ką žinot gero, ką galėčiau ten įdėti, kaip ploną izoliacinį sluoksnį? Ar turit minčių kur galėčiau tokio dalyko ieškot? Kažkaip paguglinau greituoju būdu - mašinoms pilna skelbimų vibro ir garso izoliacijai, čia gal pas statybininkus tiesiog? Statybininkai jau mano sritis labiau nei mašinos :D 

Sienų būklė labai normali, tas 'sandwitch' ganėtinai sveikas, ir daug storesnis nei lubos. Tai ten eis tik apdaila vidinė. Buvo klijuotas audinys - kaip kilimas, kolegos čia paburbėjo, kad kilimai - bad idea, geriau dermantinas. Bet dar nepriėjau iki šito klausimo. 

Ekstruzinis polistirolas   koks nors jei telpa butu tinkamas. Visi statybiniai reikalai čia kuo geriausiai tinka, juk tai namas tik kad ant ratų :B, žinoma reikia atsižvelgti į svori bei kitus kriterijus būdingus judant , o ne statiškam statiniui. Jei nuotraukas matai , peržiūrėk "kemperių paradas" ten tokių grybu žmogai prifantazuoja...ir važinėja, o ką? kieno koks reikalas jei įstatymu nepažeidi ir tau tinka bei patinka:hi: o ir šiai internėtas pilnas kemperinių vaizdų.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Gal čia rasi ką naudingo: kemperių perdarimai 

ir dar jei lubos žemos( o mane tai vienas iš labai erzinančiu reikalų) gal galima ant stogo sluoksni užvaryti? o iš vidaus ir tuos sukirmijusius likučius nuimti?gal ir kvailai skamba, bet pasinagrinėjus gal ir gautusi?
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
dėkui! aha, pintereste nardau :) 
Aš daug klausinėju, nes nu yra, kas kelią jau praėjęs ir gali būti, kad žino gerokai gudresnių ir pigesnių sprendimų, nei mes su vyru sugalvosim. čia kaip su ofroudo mašinom - kas nežino, knisasi, gamina, pjausto/pataiko/nepataiko metalinį padą gervei, o pasirodo juos puikiausiai užsisakyti galima ir estetinis vaizdas geresnis... Kitas klausimas, jeigu jiems tiesiog patinka pats darbas, tada OK :) 

Dar youtube mano draugas :D FB radau superinę grupę RV / Camper Remodel And Repair ten daugiau veiksmas USA, bet tookius aparatus prikėlinėja!!! Maniškis dar tik žiedeliai palyginus :) 

dėl albumo: aš ne narys, gal kada vėliau pamatysiu :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vaida.M parašė:

dėkui! aha, pintereste nardau :) 
Aš daug klausinėju, nes nu yra, kas kelią jau praėjęs ir gali būti, kad žino gerokai gudresnių ir pigesnių sprendimų, nei mes su vyru sugalvosim. čia kaip su ofroudo mašinom - kas nežino, knisasi, gamina, pjausto/pataiko/nepataiko metalinį padą gervei, o pasirodo juos puikiausiai užsisakyti galima ir estetinis vaizdas geresnis... Kitas klausimas, jeigu jiems tiesiog patinka pats darbas, tada OK :) 


Dar youtube mano draugas :D FB radau superinę grupę RV / Camper Remodel And Repair ten daugiau veiksmas USA, bet tookius aparatus prikėlinėja!!! Maniškis dar tik žiedeliai palyginus :) 


dėl albumo: aš ne narys, gal kada vėliau pamatysiu :)
tai normalu kad klausinėji kai darai ir domiesi, o mes čia išdidžiai aiškinaim kaip rimti specai :B jaučiamės svarbūs ir reikalingi :D

Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gal kažkiek atsakysiu į klausimus- Roller team 2004m stogo sandara nuo viršaus- aliumo skarda apie 0,5mm, kažkas panašaus į plaušo plokštę 2mm, polistirolas su retais pagaliukais tarpuose, 3mm fanera su apdaila. Kam ta plaušo plokštė- supratimo neturiu, bet matyt čia atliekos nuo kažko (kaip ir visa būda), liko, tai sukišo. Gal kas žinos kam ji iš tikro reikalinga...