Home

Forumas

Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-01-08
Navigacija Garmin Camper
Garmin navigacija kemperiui.
Sveiki, esu nusiziurejes konkretu modeli garmin kemperiui https://www.asnet.lt/gps-navigacija/garmin-camper-770-lmt-s.html , ar kas nors naudojate sita. Vertas daiktas situ pinigu ar ne? Dekui uz atsakymus.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Kuo jis tau taip patiko ? Kuo jis pranasus ? 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kiekvienas daiktas vertas tiek, kiek ne gaila už jį atiduoti.
Pav. čia jį parduoda už 280$ su siuntimu, (siunčia iš Lietuvos). 
Bet klausimas ne kainoje, o kokios naudos, iš šio "žaislo", planuoji gauti? 
Iš sportinio entuziazmo esu išbandęs įvairių tokio tipo prietaisų, nors šio konkretaus modelio neteko laikyti rankose. Visi jie panašūs, leidžiantys nepaklysti, važiuojant iš taško A į tašką B. 
Ir visi jie turi bendrą visiems trūkumą - nei vienas neleidžia susikelti į juos savo individualią informaciją konkrečiam susiplanuotam maršrutui.
Planuojant maršrutą, reikėtų rinktis kitas programas. 

Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Aš irgi prieš pirkdamas navigacija (GARMIN),atkreipiau dėmiesi i ši modeli. Bet peržiūrėjus tuos papildomos funkcijos,priėmiau sprendimą,kad neverta už jas permokėti. Nupirkau paprastesni variantą už 130e,ir kol kas esu patenkintas..
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kaip jau esu rašęs visi jie labai panašūs, pritaikyti vykti iš taško A į tašką B
Aš įsimontavau tokio stiliaus Nesakau, kad tai kažkas, bet kai važinėju po miestus su daugeliu sustojimų, ir nesinori dažnai jungtis kompo navigacijos (MapPoint2013), šis variantas pasiteisina.
Išbandžiau ir grįžtant namo per Varšuvą, viskas su juo gerai. 
  

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Man atrodo kad cia hibridine reklama buvo:D:D:paslaptis:
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Man atrodo kad cia hibridine reklama buvo:D:D:paslaptis:
Net, jei ir taip, tai būsime padarę gerą darbą, ir rezultatas bus atvirkščiai - ir, manau, kemperistai nepirks to "stebuklo"
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Andrius.T parašė:
Sveiki, esu nusiziurejes konkretu modeli garmin kemperiui https://www.asnet.lt/gps-navigacija/garmin-camper-770-lmt-s.html , ar kas nors naudojate sita. Vertas daiktas situ pinigu ar ne? Dekui uz atsakymus.
Sveikas Andriau.

Turiu šią navigaciją, nusipirkau dar vasarą.
Esu LABAI patenkintas ir jei vėl reikėtų pikti naują navigaciją pirkčiau tik tokią, kuri specialiai kemperiams padaryta.
Ilgą laiką nadojau TOMTOM Go500. Ja irgi esu ir buvau patenkintas, todėl jau pirmos keliones važiavau su abiem navigacijom ir buvo įdomu stebėti skirtumus. Net norėjau sulyginimo apžvalgą parašyti, bet neužteko taip ir neprisiruošiau.
Po to dar dusyk važiavau į Italiją, Austriją, Vokietiją, Šveicarija, Prancūziją ir pan. ir vėl lyginau abi navigacijas.
Išvados, kurias pasidariau sau, kad važiuojant su kemperiu geriau pasikliauti kemperine navigacija.
- Kemperinė navigacija parenkant maršrutą visada parinkdavo lengvesnį kelią su mažiau staigių posūkių, su platesniais keliais, labai gražiai pravesdavo miestų senamiesčius.
- Įsivedus kemperio masę, maksimalų norimą greitį ir gabaritus  - niekada nebuvo problemų dėl šių apribojimų.
- Labai patiko (ypač žiemą) oro prognozė maršrute kelyje - žinai kada laukti lietus, plikledžio ar sniego
- Kalnuose buvo naudinga matyti įkalnes nuokalnes, pavojingus posūkius, šoninį vėją ir pan.
- Kai su žmona susigalvodavome kavos, navigacijoje nebloga online paieška, kurios pagalba susirasdavome kavines :)
- Vokietijoje rodo kuro kainas aplinkinėse degalinėse
ir t.t.

Minusai:
-TOMTOMas greičiau ir aiškiau rodo kamščius. Kamščių apvažiavimo algoritmai skiriasi. Gal dėl to, kad kemperinė navigacija ne duoda apvažinėti labai siauromis gatvelėmis
-Greičio matavimo radarai, iš 100 kamerų TOMTOMas perspėdavo apie 70 kartų, GARMINAS irgi 70 bet kitokių kartų. T.y.nei vienoj, nei kitoj nėra visų kamerų, bet abi navigacijos viena kitą papildė.
-TOMTOM patogesnis magnetinis laikiklis su kontaktais, o GARMIN reikia kroviklio laiką įkišinėti uždedant/nuimant navigaciją.

Dagiau galėčiau rašyti, tačiau viską galite pasiskaityti navigacijos aprašyme.
Kad mano šis parašymas nebūtų GARMIN reklama, parašysiu štai ką. Esu pripratęs prie TOMTOM ir jeigu būčiau radęs Lietuvoje TOMTOMą kemperiams, bučiau nepirkęs GARMIN.

Bet kokiu atveju mano nuomone kemperiams pritaikyta navigacija yra tikrai vertas dėmesio dalykas.


Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-20
Naudoju nuo 2013 metu IGO PRIMO navigacija, vazineta su fura po europa dabar vazineju su kemperiu su ja, praeitais metais vaziavau ir ismaisiau puse Norvegijos per Svedija,  Danija viskas ok, atsinaujinu 2 kartus per metus.Esu ja patenkintas!!! Ja paleides per plansetini kompa!
Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-01-08
Arvydas.I parašė:
Kiekvienas daiktas vertas tiek, kiek ne gaila už jį atiduoti.
Pav. čia jį parduoda už 280$ su siuntimu, (siunčia iš Lietuvos). 
Bet klausimas ne kainoje, o kokios naudos, iš šio 'žaislo', planuoji gauti? 
Iš sportinio entuziazmo esu išbandęs įvairių tokio tipo prietaisų, nors šio konkretaus modelio neteko laikyti rankose. Visi jie panašūs, leidžiantys nepaklysti, važiuojant iš taško A į tašką B. 
Ir visi jie turi bendrą visiems trūkumą - nei vienas neleidžia susikelti į juos savo individualią informaciją konkrečiam susiplanuotam maršrutui.
Planuojant maršrutą, reikėtų rinktis kitas programas. 


Garmin visi irenginiai nebutinai kemper, turi specialią programa kuri leidzia susiplanuoti savo marsruta kompe paskui perkelti i irengini.