Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Sustreikavo vandens siurblys
Sezono uždarymo rytą sustreikavo vandens slėpinys siurblys (FIAMM) 
Vanduo bėga, oro sistemoje nėra, bet neišsijungia. Slėgio reguliatoriaus knopkė veikiantį. 
Kur gali būti bėda? 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dar nepaminėjom varianto- prakiuro sistema, nesusidaro slėgis ir neužsidaro vožtuvas. Gal pabandymui bandyčiau "užglušinti vamzdį iškart už siurblio.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Tomas.J parašė:
Dar nepaminėjom varianto- prakiuro sistema, nesusidaro slėgis ir neužsidaro vožtuvas. Gal pabandymui bandyčiau 'užglušinti vamzdį iškart už siurblio.
Su pirštu buvau užspaudes, vistiek veikia. 
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Išardžius siurblį, yra trys plastmasiniai stūmokliukai (grybo formos), kurie per laiką suskilinėja ir per juos nelaiko slėgio.  Bent man ir draugui taip buvo. Atskirai Fiama stūmokliukų nepardavinėja, o tik puse siurblio (be variklio) ir kaina daugiau kaip puse viso siurblio. Buvau radęs Italijos puslapiuose, kurie daro ir pardavinėja tuos stūmokliukus, bet nesisiunčiau. Pasikeičiau visą siurblį.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Žilvinas.G parašė:
Išardžius siurblį, yra trys plastmasiniai stūmokliukai (grybo formos), kurie per laiką suskilinėja ir per juos nelaiko slėgio.  Bent man ir draugui taip buvo. Atskirai Fiama stūmokliukų nepardavinėja, o tik puse siurblio (be variklio) ir kaina daugiau kaip puse viso siurblio. Buvau radęs Italijos puslapiuose, kurie daro ir pardavinėja tuos stūmokliukus, bet nesisiunčiau. Pasikeičiau visą siurblį.
Tikėtinas variantas, bet buvau išsiardęs ir nieko nepastebėjau. Gumos minkštos nėra dar sulėtėjusios.  Bet tikėtina, kad nesusidaro slėgis ir nenuspaudžia slėgio jungiklio. Tiesa, dar patikrinami atbulinį vandens vožtuvą, tas veikiantis.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pas mane likęs Fiamma seno modelio siurblys (gal S12?) Kiek mačiau išardęs- membrana ir stūmokliai lyg tokie pat kaip ir dabartinių aqua8. Manau iš dviejų kažką susirinktum. Bet jei pirkti naują- rinkčiausi tik shurflo. Kaina panaši, o daiktas geresnis.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Aš pastačiau vietoj Famma Aqua 8, vokišką Carbest. Parametrai tie patys, kaina pigesnė. Kai maišytuvas atsuktas pilnai ir srovė bėga pilnai, viskas gerai, o kai paleidi silpną srovę, siurblys dirba pulsuodamas ir apšvietimas pagal jį mirga. Gal išsiplėtimo baką statyti?
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Žilvinas.G parašė:
Aš pastačiau vietoj Famma Aqua 8, vokišką Carbest. Parametrai tie patys, kaina pigesnė. Kai maišytuvas atsuktas pilnai ir srovė bėga pilnai, viskas gerai, o kai paleidi silpną srovę, siurblys dirba pulsuodamas ir apšvietimas pagal jį mirga. Gal išsiplėtimo baką statyti?
Nesupratau, o kam tam siurbliui mirksinčios lemputės, ar tikrai jis vokiškas?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Pabandyk idet saibele tarp kontakto ir spiruokles.Pasidarys jautresnis ir prie mazesnio slegio uzsidarys.Bet gal uzreks pakrapstaliot.Man kiekvieno sezono pradzia taip tasidedavo kol nepakeiciau i sita siurbli.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Pabandyk idet saibele tarp kontakto ir spiruokles.Pasidarys jautresnis ir prie mazesnio slegio uzsidarys.Bet gal uzreks pakrapstaliot.Man kiekvieno sezono pradzia taip tasidedavo kol nepakeiciau i sita siurbli.
Krapščiau, sukinėjau slėgio reguliavimo varžteli. Nepadėjo.