Home

Forumas

Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-10
Kemperio pirkimas
Į ką atkreipti dėmesį
Sveiki,
planuojame pirkti kemperį. Žiūrim įvairius, naudotus variantus, kurie yra autopliuse. Bet kyla įvairiausių klausimų. Gal galite patarti į ką labiausiai atkreipti dėmesį, kurias vietas žiūrėti, ką pratestuoti ir t.t. Be autopliuso, gal dar užsienyje žinot gerų puslapių, kur galima rasti kemperių?
Ką manot apie šiuos variantus:1. https://autoplius.lt/skelbimai/fiat-knaus-turistiniai-automobiliai-9502681.html ;2. https://autoplius.lt/skelbimai/fiat-ducato-turistiniai-automobiliai-9133433.html ;3. https://autoplius.lt/skelbimai/euramobil-eura-turistiniai-automobiliai-9524365.html .
Suprantu, kad jie yra ne nauji ir tikriausiai ne jūsų, patyrusių lygio, bet kaip pirmam manau užteks.
Dėkui už atsakymus.


Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Sveiki,
Mano kuklia nuomone- gyviausias knausas, bent iš foto sprendžiant. Euros išplanavimas man tinkamiausias. Miražui toli iki abiejų. Jei neklystu knausas registruotas kaip 3850kg. Reikės C kategorijos, arba daryti svorio mažinimą iki 3500kg, kas Vokietijoj greitai ir paprastai darosi, pas mus- nežinau. Bent man knausas labiausiai patiko.
O žiūrėkit perkant- fiatą kaip įprastą auto, būdą- ar sausa ir nesupuvus- sienos ir stogas turi būti visur (po langais, aplink liukus, grindų kampai, sienų ir stogo sujungimai) kieta ir sausa. Patikrinkit visą įrangą ar veikia, ypač šaldytuvą.

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Kažkaip labai mėtotės dėl pačio kemperio išplanavimo.Tai dvigulė lova gale,tai dviaukštė.
Patarimas -visu pirma apsiprest kokio išplanavimo norit?Visa tai priklauso,kiek asmenu keliaus.Jei keliausit su vaikais,kokio jie amžiaus ir t.t. Nes maži vaikai labai mėgsta miegot virš kabinos(alkovoje) tokiu atveju tevai paprastai miega gale dvigulėje lovoje.Jei vaikai keliaujantys kartu yra paaugliai,jiems turbut geriau dviaukštė lova,bet tada tėvams teks miegot alkovoje.
Kas link tikrinimo,tai technine dalį (variklis,važiuoklė),jei patys negalit to padaryt,reiktu tikrint servise.Bet gyvenamoje dalyje reiktu žiūrėt kaip ir minėta drėgme,šaldytuva ir t.t. su žmogum kuris bent kažka supranta apie kemperius,jei patys neesate turėje kemperio ar kelioninės priekabos.
Jei ryžitės tai daryt patys,atkelkit kiek imanoma lovu čiužinius,apžiūrėkite kampus is vidaus tiek prie grindu,tiek prie lubų,taip pat šalia langu ir po jais.Idėmiai apžiūrėkite visa dugna iš apačios ir t.t.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Žinoma dvigulė gale yra gėris. Panašių metų kemperių su dviguba gale ir dar alkova.... nemačiau. Nebent gale lova transformeris. Kemperiukas nuotraukose atrodo labai šviežiai. Kai ieškojau pirmo kemperiuko, tokio "šviežio" metus laiko nemačiau. Prie puikių kolegų patarimų dar rekomenduoju patikrinti dugno tvirtumą galinėje kemperio dalyje iš apačios.
Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-10
Tomai, dėl knauso geras pastebėjimas, kažkaip neatkreipiau dėmesio. Reiks pasitikslinti. Justinai, dėl išplanavimo nežinau, gal ir mėtausi, bet neišsivaizduoju koks išplanavimas būtų  tinkamas, čia gal kiekvienam skirtingai. Esu tris kartus keliavęs su išplanavimu, kaip Knause, man jis patiko, arba tarkim nebuvo nepatogu :).  Vaikai kol kas maži, maži ant tiek, kad būtų pavojinga palikti virš kabinos :) - 3 metai ir 1 metai. Bet kuriuo atveju dėkui už komentarus. Kas liečia patį Fiat, tai taip, aš jį pasitikrinsiu, tepalai, aušinimo skystis, žarnų kietumas, variklio darbas, važiuoklė ir t.t. Labiau įdomu dėl pačios vidaus įrangos. Ar yra dalykų, kuriuos pardavėjas galėtų iš anksto paruošti rodymui prieš atvažiuojant, kad atvažiavus nereiktų laukti, tarkim šaldytuvas turi pradėti šalti per pusvalandį, tai jį ankščiau galėtų įjungti, nežinau, kažkas tokio...
Del isplanavimu, atsiverti gamintoju puslapius ir ziuri kokie buna. Net ir per dideli laiko tarpa kemperiu rinkoje daug isplanavimu pakeitimu neatsiranda. Turesi orientacija ko reikia. Siaip kazkur esu rases kaip yra su isplanavimais ir kaip issirinkti kemperi, pagal galine lova, pagal virtuve, pagal sedima dali, pagal kemperio tipa. Pasieskok, nes daug rasyti. Is tu gamintoju Knaus rimciausias. Vaikam alkovoje buna tinkliukas po ciuziniu su karabinais. Kad neiskristu. Zinoma jei tokio amziaus apskritai vieni miega. Jei ne, bent jau naujesni kemperiai, turi isplanavima kai lova isilgai per visa gala. Laivai galima trise miegoti. Toks isplanavimas man draugai kurie turi labai mazu vaiku sake labai patogus. Jei reiks paieskosiu kokios nors nuorodos.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Dar reikėtų atkreipti dėmesį ar nėra pelėsio kvapo - niekaip jo neišnaikinsi. Aš pernai į Suomijos vidurį nuvažiavau pirkti kemperio, radau per nettikaravani, nuotraukose atrodė idealus, savininkas sakė kad viskas puiku, kaina taip pat labai priimtina buvo, o realiai apžiūrinėjau 5 min ir apsisukęs važiavau namo... Tik 2000 km, kelto bilietai ir 2 paros veltui per ilgąjį Vėlinių savaitgalį ;)
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Žinot kaip mes nusipirkom kemperį :D aišku savaime suradome internetu, dalinai spžūrėjome ir nupirkome. Sėdim namie, džiaugiamės ir... O, gi mes jo net nebuvome užvedę....
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Aurelijus.B parašė:
Žinot kaip mes nusipirkom kemperį :D aišku savaime suradome internetu, dalinai spžūrėjome ir nupirkome. Sėdim namie, džiaugiamės ir... O, gi mes jo net nebuvome užvedę....
Geras...:D