Home

Forumas

Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-29
Pirkti seną ar perdarinėti krovininį?
Pirkti seną ar perdarinėti krovininį?
Sveiki,

Esu visai naujas šiame judančių namų pasaulyje, kokie būtų bendri pastebėjimai, jei biudžetas maždaug iki 10k, ar geriau žiūrėti naudoto tikro kemperio ar perdarinėti krovininį? 
Ir kokį modelį geriausia perdarinėti, kažkur skaičiau kad geriausia Fiat Ducato nes plačiausias, bet gal yra ir kitų niuansų. Gal yra kas perdarinėjo ir galėtų pasidalinti patirtimi?

Gal žinote kas perdarinėja Lietuvoje iš indvidualininkų?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Uz tokia suma geriau ziureti jau tikra
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Pries perdaryma pasidomek del registracijos,manau sunku bus siais laikais.Su krovininio dokumentais Vokietijoje ar kokioje Austrijoje turesi bedu.
Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-29
Janis.C parašė:
Uz tokia suma geriau ziureti jau tikra
Kad žiūriu už tokią kainą seni gaunasi, kokiais 1995 pagaminti, tokiem gal ir dalių sunku gauti jei remontuoti. 
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Darius.R parašė:
Janis.C parašė:
Uz tokia suma geriau ziureti jau tikra
Kad žiūriu už tokią kainą seni gaunasi, kokiais 1995 pagaminti, tokiem gal ir dalių sunku gauti jei remontuoti. 
Yra tu daliu:)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Darius.R parašė:
Janis.C parašė:
Uz tokia suma geriau ziureti jau tikra
Kad žiūriu už tokią kainą seni gaunasi, kokiais 1995 pagaminti, tokiem gal ir dalių sunku gauti jei remontuoti. 
Tarkim mano 96m nedaug ko teko remontuoti bet jokiu problemu.Tai jei ziurite i busa be problemu, problema bus gauti toki busa.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Pritariu..,ir naudoto buso rida bus ženkliai didesne,nei kemperio..
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Perkant kemperį, eksploatuotą Prancūzijoje, Ispanijoje ar kitoje pietinėje valstybėje, rida būna žymiai mažesnė. Man yra pavykę įsigyti 10 m. kemperį su 43000 rida, kai tu tarpu aš tiek nuvažiuoju per du-tris keliavimo sezonus. "Šiauriečiams" visada norisi kur šilčiau, tad atstumai gaunasi dideli.
Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-29
Arvydas.I parašė:
Perkant kemperį, eksploatuotą Prancūzijoje, Ispanijoje ar kitoje pietinėje valstybėje, rida būna žymiai mažesnė. Man yra pavykę įsigyti 10 m. kemperį su 43000 rida, kai tu tarpu aš tiek nuvažiuoju per du-tris keliavimo sezonus. 'Šiauriečiams' visada norisi kur šilčiau, tad atstumai gaunasi dideli.
Kur tokius pardavinėja, kokiuose saituose žiūrėti? 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Darius.R parašė:
Arvydas.I parašė:
Perkant kemperį, eksploatuotą Prancūzijoje, Ispanijoje ar kitoje pietinėje valstybėje, rida būna žymiai mažesnė. Man yra pavykę įsigyti 10 m. kemperį su 43000 rida, kai tu tarpu aš tiek nuvažiuoju per du-tris keliavimo sezonus. 'Šiauriečiams' visada norisi kur šilčiau, tad atstumai gaunasi dideli.
Kur tokius pardavinėja, kokiuose saituose žiūrėti? 
Suprantu, kad tai retorinis klausimas :geras:
Tiek norint įsigyti lengvąjį automobilį, tiek kemperį su maža ir neatsukta rida, gerame techniniame stovyje, reikia nemažai "padirbėti". Tai gali užtrukti ir metus... reikia kantrybės, užsispyrimo ir daug savo "brangaus" laiko. Skelbimų peržiūra tampa kasdieniniu darbu, bet tai atsiperka su kaupu.
Niekas negali pasakyti, kur, kada ir kas, antrinėje rinkoje ką nors pasiūlys. Kai suplanavau keisti kemperį, naujojo paieškai sugaišau beveik septynis mėnesius. Paskutinio lengvojo automobilio keitimas užtruko dar ilgiau.