Home

Forumas

Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-02-16
Pirmo kemperio paieškos
Žiūrinėju pirmo kemperio, reikia ekspertų akies
Sveiki,
Jau nuo praėjusių metų žiūrinėju sau pirmojo kemperio. Aišku norisi visada visko ir iš karto, bet kadangi kaip daugumai biudžetas labai ribotas, tai pradžiai galiu sau leisti tik kokį senuką. Pasiskaičiau, kiek įmanoma informacijos ir čia ir pagooglinau. Tai kaip ir radau neblogą variantą skelbimuose

https://m.skelbiu.lt/skelbimai/kemperis-46032509.html

Slono išdėstymas kaip tik toks, kokio norėčiau, variklis kaip ir 2,5 td, tai turėtų traukti. Matau vizualių defektų yra - virš keleivio durų būdos kampinis profilis kreivas, ar čia rimtas remontas? Priekinis bamperis ir kapotas kreivoki, gal daužtas, būdoje lubinis liukas kažkoks nešvarus, ar čia yra dgėgmės, pelesio ar tiesiog nevalymo požymis? Gal dar jūsų, jau patyrusių keliauninkų, akis ką nors pastebės? Dar rida, kaip suprantu, virš 230000km. Ar čia reiktų pristabdyti? Ar tiesiog nupirkus pakeisti diržą, pompą, kokį generatorių ir viskas? Kokie dažniausi remontai prie 200k slenksčio?
Ir dar, ar yra kas įrengę autopilotą? Mačiau, kad už 400€ galima įmontuoti. Kai su lengvike, tai jau kelione Vilnius-Ryga be autopiloto būna kančia.Dėl kondiškės, kaip suprantu, važiuojant galima ir apsieiti...ar nėra kaip šiltnamyje?
Ačiū.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Normalus kemperis pasibandimui jei visa kita tenkina. Visokiu pajuodavimu iš tavo pasakojimu neatspėsi, bent nuotrauką idetum. Autopilotas montuojamas,buvau pasidares.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Rida didoka kaip kemperiui,jau gali pradeti kazkas byreti,gali buti papildomu islaidu.Nors ,kaip suprantu, biudzetas neperdidelis vistik pasieskociau su mazesne rida.Ju buna.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš irgi nepirkčiau su tokia rida. Nors tai priklauso kur planuoji važinėti. Jei prie ežero žvejoti, tai gal ir šiaip sau:D Bet jei tikrai kelionėms - ieškočiau bent iki 130000-150000 km.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Normali rida.. Mano 87m.jau virs 250 000km pravaziavo. Nieko jam nedarosi:) Voztuvu tarpine pakeiciau:) Seni varikliai,kitaip vadinami,-milijonikai,vaziuoja ilgai:)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Bijau , kad mažesnės ridos paieškos gali baigtis tiesiog surastu mažu skaičiumi, kuris neatspindės nei mažesnės realios ridos, nei kemperio būklės.
Reikia tikrinti būklę.
Iš pateiktų fotografijų, kemperiukas atrodo tvarkingai.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Kemperiui 27 metai. Ir siuloma tokio amziaus kemperio ieskot su 150 tuks rida ?Manau tai utopija.Pasiziurekim i savo pravaziuojamas ridas.Retai kuris vaziuojam maziau nei 10 tuk. km. per metus.Mes vaziuojam 15tuks km vidutiniskai.Taip kad su rida cia viskas net labai gerai.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Rekomenduoju šiuos video 1234 apie kemperio pasirinkimą, jei aišku suprantate rusiškai.
Video daug nenormatyvinės leksikos, su žmonomis ir vaikais nežiūrėti :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Justinas.S parašė:

Kemperiui 27 metai. Ir siuloma tokio amziaus kemperio ieskot su 150 tuks rida ?Manau tai utopija.Pasiziurekim i savo pravaziuojamas ridas.Retai kuris vaziuojam maziau nei 10 tuk. km. per metus.Mes vaziuojam 15tuks km vidutiniskai.Taip kad su rida cia viskas net labai gerai.
Taip pasitaiko, prieš tris metus aš pardaviau 26 metų kemperį su 149000 rida, nusipirkau sau kitą, dešimties metų su 43000 rida. Kad tos ridos nebuvo atsuktos 99,9%. 
Taip, mes nuvažiuojame po 15000 km (aš ir iki 20000 km) kas met, bet pietiečiai dažniausiai tikrai ne. Manau, ten ir reikėtų kemperių su mažesne rida, ir reikėtų ieškoti.


Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Suprantama,sunku issirinkti kai biudzetas labai ribotas,bet 27metu ir su didele rida gal tiesiog atsisakyti ir lukterti kol pinigeliu atsiras.Gali atsitikti taip kad kemperiavimas taps ne malonumu o galvos skausmu.Jau tada geriau koki pigesni krovinini su daugiau registruotu vietu ir pirmyn.Siaip man renkantis kemperi labjau rupi kas dedasi vaziuokleje variklyje ir tt.Buda ir jos yranga galima paciam kazka atsinaujinti o jeigu pats auto nudevetas ir visa kelione reikia galvoti, kad tik kazkas nesubyretu, tai poilsis tampa rupesciu.