Home

Forumas

Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Multimedija Ducatui
Sveiki,
Planuoju atnaujinti gamyklinę radiją Ducatas 2015m į kažką modernesnio su Android. Atsirinkau kelis modelius iš aliexpress.


Man labiau patinka pirmasis variantas su garso reguliavimo rankenėlę. Antrajame valdymas visas sensorinis... man nelabai kažkaip.
Pirkčiau pirmąjį, su valdymo rankenėlėm, bet turiu tokį universalų laikiklį
Bijau, kad negalėsiu jį naudoti. Matyt užspaus tas rankenas. Gal forumiečių tarpe atsiras kas jau turi susimontavę tokius aparatus ir pakomentuos
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Naudoju androida be rankeneliu - pilnai sensorini. Kito tokio nepirkciau. Reikalinga nors garso rankenele. Vaziuojant sumazinti garsa su mazu sensoriniu mygtuku, tai yra kazkas tokio...
Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-07-18
Aš radiją po visų svarstymų palikau originalią, isigijau planšetė 10" visom navigasijom, programėlės, filmams ir k.t.
Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-09-04
Audrius.R parašė:
Naudoju androida be rankeneliu - pilnai sensorini. Kito tokio nepirkciau. Reikalinga nors garso rankenele. Vaziuojant sumazinti garsa su mazu sensoriniu mygtuku, tai yra kazkas tokio...
Kad jau tokia bėda, galima iš kiniečių distancinį parsisiųst, yra visokių, ir ant vairo segamų.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Evaldas.U parašė:
Aš radiją po visų svarstymų palikau originalią, isigijau planšetė 10' visom navigasijom, programėlės, filmams ir k.t.
Taip pat padariau. Paprasčiau atnaujinti ar keisti gedimo atveju. Valdymas irgi paprastesnis. 
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Planšetė geras variantas, netgi yra kelios kurias galėčiau tam reikalui panaudoti. Yra vienas bet - multimedijai noriu pajungti galinio vaizdo kamerą. Dabar galiniam vaizdui naudoju monitorių


Viskas būtų ok, bet labai užknisa jį lankstyt kai užtraukiu priekinio lango užuolaidą. Ji pas mane nuo apačios į viršų užsitraukia per viso lango plotį ir tas monitoriukas trukdo :(



Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Evaldas.U parašė:
Aš radiją po visų svarstymų palikau originalią, isigijau planšetė 10' visom navigasijom, programėlės, filmams ir k.t.
Taip pat padariau. Paprasčiau atnaujinti ar keisti gedimo atveju. Valdymas irgi paprastesnis. 
Pas mane abu variantai ir multimedija su GPS ir planšetė su navigacija, bet nešiojamas kompas vis tiek išlieka pagrindinė navigacine priemonė.
Deja, bet kol kas nepavyko rasti tokio funkcionalumo androidinio įrenginio, kuris pakeistų kompo galimybės. 
Tuos androidinius "žaisliukus" naudoju tik, kai važiuoju naujais keliais, kurių jau nėra MapPoint2013 programoje. 
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Nupirkau  šitą
Kai susimontuosiu parašysiu
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Man susidarė įspūdis, kad tų mandresnių silpnesni FM imtuvai. Ankstesniame kemperyje buvo paprasčiausias radijas, veikė visur be sustojimo. Dabartiniame Zenec kemperinė, kaina tokia nekukli. Senesnio modelio nei ši . Nuvažiavus toliau nuo miesto FM  pradeda šnypštalioti. Pakeičiau krūvą antenų, šį tą išgavau, bet vistiek ne visur gaudo. Telefono laisvomis rankomis nepasinaudosi, nes mikrofonas ant imtuvo, gaudo daug pašalinio triukšmo. Užvedus reikia tam tikro laiko kol užsikrauna, o jei iškart važiuoji atbulas, kameros režimas nespėja aktyvuotis.

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Ričardas.V parašė:


Man susidarė įspūdis, kad tų mandresnių silpnesni FM imtuvai. Ankstesniame kemperyje buvo paprasčiausias radijas, veikė visur be sustojimo. Dabartiniame Zenec kemperinė, kaina tokia nekukli. Senesnio modelio nei ši . Nuvažiavus toliau nuo miesto FM  pradeda šnypštalioti. Pakeičiau krūvą antenų, šį tą išgavau, bet vistiek ne visur gaudo. Telefono laisvomis rankomis nepasinaudosi, nes mikrofonas ant imtuvo, gaudo daug pašalinio triukšmo. Užvedus reikia tam tikro laiko kol užsikrauna, o jei iškart važiuoji atbulas, kameros režimas nespėja aktyvuotis.




Reitingas žvaigždutėmis Amzone , nors ir ne daug balsų, daug ką pasako. Šiaip, ką nors perkant ,Amazonas tikrai padeda apsispręsti(nereikia gaišti laiko forumų paieškose), nors galima rasti tą pačią prekę kitur pigiau. ,,Dab'' mums Lietuvoje nenaudingas. Kelionėje muzikai naudojuosi ,,Spotify" prenumerata(muziką, kad nenaudoti mobilių duomenų, išsaugoju wifi prieigose). Čia jau kokybę įtakoja bluetooth ryšys. Kas liečia galinę vaizdo kamerą, man geriau kai matau vaizdą pastoviai per papildomą monitorių. Atbulinio bėgio įjungimas valdo tik kameros pasvirimo kampą.