Home

Forumas

Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Padangos vasarą
Kokio tipo naudojate
Kažkur labai plačiai buvo diskutuota apie padangas, bet noriu paklausti kiek kitaip- kokio tipo padangas naudojate vasarą- vasarines, visasezones (allseason, 4season) ar žiemines? 
Klausiu todėl, kad prisireikė pakeisti, galvoju apie allseason dėl geresnio pravažumo miškuose. Bet iškyla dvejonių dėl jų greitesnio dilimo, mažesnio stabilumo, didesnio triukšmo autobane. 
Kokio tipo naudojate ir kokie jūsų pastebėjimai?
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Važiuodamas prieš 2m. į Ispaniją dėjau M+S, nes planavau grįžti žiemos metu. Dabar pirkau antrą komplektą priekiui, nes likutis tiko tik kemperio galui Lietuvoje.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Prieš penkis metus susidėjau vasarines. Pravažiavau 70000 km. Priekines jau reikėtų keisti. Galinės beveik nesusivažinėjo, bet viena šį rudenį važinėjant Ispanijoje deformavosi (matomai ne be mano pagalbos), tad keisiu visas ir, matomai į tokias pačias su 10PR (116/114R), nes pravažiuota rida pilnai tenkina.



Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Prieš penkis metus susidėjau vasarines. Pravažiavau 70000 km. Priekines jau reikėtų keisti. Galinės beveik nesusivažinėjo, bet viena šį rudenį važinėjant Ispanijoje deformavosi (matomai ne be mano pagalbos), tad keisiu visas ir, matomai į tokias pačias su 10PR (116/114R), nes pravažiuota rida pilnai tenkina.





Kas tas PR?  Aš priekije tik žiuriu geresnių padangų, gale kai 4 pasiskirsto ir nieko blogo, priekis ir traukia ir vairuoja , vasarai bilekokias o žiemai tam skirtas.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Sluoksnių kiekis.  Daugiau aprašyta čia
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Arvydas.I parašė:




Sluoksnių kiekis.  Daugiau aprašyta čia
PR arba kitaip ,,ply rating"" jau seniai nenaudojamas. :DPadangos esme- kiek galima įpūsti max oro Barais ar PSI.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Rolandas.H parašė:

Arvydas.I parašė:







Sluoksnių kiekis.  Daugiau aprašyta čia
PR arba kitaip ,,ply rating'' jau seniai nenaudojamas. :DPadangos esme- kiek galima įpūsti max oro Barais ar PSI.
Paprastai, prieš ką nors teigiant, reikė pasidomėti naudojama ar ne
"Gudručiamas" siūlau pasižiūrėti vieno stambiausių padangų pardavėjų padangulyderis.lt puslapį:D
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gal kam bus įdomu- michelin padangų vadovas. Daug visokios įdomios info ir svarbiausia- lentelės kiek pūsti slėgio prie tam tikros rato apkrovos- nuo 48psl.

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Tomas.J parašė:


Gal kam bus įdomu- michelin padangų vadovas. Daug visokios įdomios info ir svarbiausia- lentelės kiek pūsti slėgio prie tam tikros rato apkrovos- nuo 48psl.




Jau 3m. naudoju slegio indikatorių. Numestas ant paneles, nereikia krauti. Gale laikau 0.5Atm daugiau. Svarbu ilgai neviršyti leistino max. padangos slėgio.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Rolandas.H parašė:
Tomas.J parašė:


Gal kam bus įdomu- michelin padangų vadovas. Daug visokios įdomios info ir svarbiausia- lentelės kiek pūsti slėgio prie tam tikros rato apkrovos- nuo 48psl.





Jau 3m. naudoju slegio indikatorių. Numestas ant paneles, nereikia krauti. Gale laikau 0.5Atm daugiau. Svarbu ilgai neviršyti leistino max. padangos slėgio.
Neapsigaukite su tais slėgio indikatoriais. Jūsų nuorodoje iki 3,5 bar maksimum. Pas mane padangoms nurodyta 4,3bar. Tokie pat modeliai yra ir atseit iki 6bar. Aš parsisiunčiau ir tik po laiko supratau, kad jie rodo maksimaliai 4,4 bar, o aš laimingas sau važiuoju -  visos padangos (pagal prietaisėlį) 4,4 bar nors realiai buvo ir 4,8 ir 5 bar :) Jis tiesiog didesnio slėgio neberodydavo.
Esu išbandęs ir galiu rekomenduoti šitą modelį. Naudoju jau pusmetį. Labai tiksliai rodo, ir iki 8 bar.