Home

Forumas

Žinutės: 29
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2022-11-23
Ford transit kemperis
Tai mano pirmojo kemperio projektas
Sveiki, svajojau seniai ir mano rankose atsidūrė 1998m Ford transit kemperis su tikra 79000km rida, variklis, rėmas, kabina viskas puikios būklės, beveik kaip naujo automobilio, bet va su būda liūdnos mišios, bet esu pasiryžęs rekonstruoti pilnai, čia užsiregistravau nes turėsiu nemažai klausimų ir lauksiu patarimų

Žinutės: 29
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2022-11-23
O liūdnesnis vaizdas, jau pradėjau išrinkėti vidų, tai teks susidurti su nemažai iššūkių…planuose yra pilnai pakeisti grindis, visą karkasa. Klausimas kaip grindis geriausia daryt? Drėgmei atspari fanera, lages, storadura vėl fanera ir pvc danga? 


 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Labas drasus zmogau.

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Drasus sprendimas.Nemanau kad cia rasite daug atsakymu bet gal kas ka ir patars.Patarimas nestatykite namo simtmecui.Naudokite patvarias ir butinai lengvas medziagas.
Žinutės: 29
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2022-11-23
Jau vidus baigiamas išardyti, liko virtuvinis ir stati spintelė. Jeigu ne po darbų dirbčiau po 1-2 val. būčiau viską išardęs ir pradėjęs dirbti ties grindų ir naujo karkaso montavimo. Na taip gal ir drasus, bet kai ieškojau sau kemperio iki 6000, apžiūrėjus ne vieną ducato ir kitus, supratau, kad geriau imti iškarto su karkaso defektu ir pasikeisti jį, nes apžiūrėti minėti jau matosi kampas lyg ir dėmelės, supranti tai, kad nulupęs ten rasi ne ką geresnį vaizdą nei pas mane yra. Mano fordas nupirktas už 2.2k eur, rėmas, variklis, salonas, visos skardo puikios būklės be jokių rūdžių, rida kaip ir minėjau 79k km. Tai paskaičiavau, pasikeisiu karkasą, užsisandarinsiu stogą, nu atsistos dar man medžiagos, bet viską Viską pats darau, o pagal laiką turėčiau įtilpti į 6 mėn. jei kasdien dirbčiau nuo ryto iki vakaro tai ir greičiau pavyktų, plius dirbsime dviese su tėvuku.

Daugiau dabar renku literatūra, domiuosi medžiagomis būtent tomis, su kuriomis galėčiau sutaupyti kuo daugiau svorio.
Žinutės: 29
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2022-11-23
Dabar klausimas dėl grindų, kadangi dėsiu visas naujai, koks geriausias sprendimas grindims? Tai fanera ant dugno, lagės, kieta puta, ir ant viršaus vėl plona fanera ir pvc danga? Teisingai? 
Žinutės: 29
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2022-11-23
Dar keletas internete rastų video šis vyrukas neblogai dirba, pas jį kanele daugiau projektukų yra 

https://www.youtube.com/watch?v=zeUoLyLQpkA
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Karolis.K parašė:
Dabar klausimas dėl grindų, kadangi dėsiu visas naujai, koks geriausias sprendimas grindims? Tai fanera ant dugno, lagės, kieta puta, ir ant viršaus vėl plona fanera ir pvc danga? Teisingai? 
Nesu keites bet skamba logiskai.As stenkciausi atkartoti gamintojo paskaiciuotomis medzegomis.
Žinutės: 29
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2022-11-23
Būtent ir taikysiu į gamintojo visus auksčius, tik patį pagrindą svarstau dar, nes dregmė visgi iš apačios ir pan, ar tiesiog nutept fanerą ir dėti, arba dėti kokį pvz aliuminio kompozitą 3mm kainos jų panašios, medžiagų tarnavimo laikas skiriasi stipriai 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Labai svarbu, kad nepadidėtų pačio kemperio nuosavas svoris. 
Jei planuoji važinėti tik Lietuvoje, šiai dienai tai gal kol kas nėra labai aktualu, bet išvažiavus toliau, labai nesunkiai galima užsirauti ant svarstyklių. 
Viršijus bendrą kemperio leistiną svorį (su manta ir keliautojais), baudos gali nepasirodyti nereikšmingos