Home

Forumas

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
220V is inverterio kai nepajungta is tnklo
Sveiki, kas turite kokia schema, kaip pasidaryti, kad pajungus 220 kemperio rozetese butu 220V is tinklo, o kai atjungi, kad rozetese 220 butu is inverterio. Gal kas pasidare turit ir turit schemas, ar kur nupirkti koki moduli?
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
66psl apie tai diskutavom.

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Kur pirkai? Kaip tiksliai vadinasi?
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
U=Yra du, kuo jie skiriasi?

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tadas.Z parašė:
U=Yra du, kuo jie skiriasi?

Pigesnis iš antrinės rinkos :D Matomai, kažkam kažkas netiko. Google vertimas:
"Grąžinkite prekes iš klientų, nedideli susidėvėjimo požymiai, kai kurie be pakuotės. Techniškai 100% patikrinta ir tvarkinga."
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:


Kur pirkai? Kaip tiksliai vadinasi?


ESB 24-22/230 kontaktorius 4polis 24A 400V 2NA+2NU ritė 230V AC

tai kas reikalinga be jokiu ten mandrisčiu, ateinanti iš tinklo itampa sužadina relite ir perjungia i išorini tinkla visus kemperio imtuvus , atjungus rele vel nusimeta ir gali matinti visą kemperį nuo keitiklio.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Savaitgalį su Giedriumi, kaip tik apie tai diskutavome, mano sekantis darbas po saulės sistemos, bus tokio atjungėjo konstravimas, nes aš taip pat noriu paleisti 220 V nuo inventerio į visą kemperio sistemą.
Mano atveju turiu išspręsti dar vieną problėmėlę, kadangi pas mane, kada jungiu nuo 220 V, kemperio valdiklis krauna abu akumuliatorius, tiek būdos tiek automobilinį.
Gal kas konstravote 220 V perjungimą su akumuliatorių krovimo atjungimu ?
Pas mane Burstner, bet rytoj galėsiu pažiūrėti kieno ten valdiklis stovi.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Mindaugas.K parašė:
Savaitgalį su Giedriumi, kaip tik apie tai diskutavome, mano sekantis darbas po saulės sistemos, bus tokio atjungėjo konstravimas, nes aš taip pat noriu paleisti 220 V nuo inventerio į visą kemperio sistemą.
Mano atveju turiu išspręsti dar vieną problėmėlę, kadangi pas mane, kada jungiu nuo 220 V, kemperio valdiklis krauna abu akumuliatorius, tiek būdos tiek automobilinį.
Gal kas konstravote 220 V perjungimą su akumuliatorių krovimo atjungimu ?
Pas mane Burstner, bet rytoj galėsiu pažiūrėti kieno ten valdiklis stovi.
Kokiu tikslu akumuliatorius zadi atjunginet pajunges 220 V ?
Nezinau,kaip elgsis tavo kemperyje elektros blokas gamyklinis.Bet buna taip kad atjungus budos akuma(nesvarbu kad prijungta 220V),atsijungia ir pats budos blokas,ko pasekoje neturi 12V sviesos budoje,issijungia automatinis vandens voztuvas prie boilerio ir isleidzia vandeni,ir aisku neveikia vandens siurbliukas 
Pas mane taip buvo kai buvo Calira Evs
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Robertas.M parašė:


Tadas.Z parašė:






Kur pirkai? Kaip tiksliai vadinasi?




ESB 24-22/230 kontaktorius 4polis 24A 400V 2NA+2NU ritė 230V AC






tai kas reikalinga be jokiu ten mandrisčiu, ateinanti iš tinklo itampa sužadina relite ir perjungia i išorini tinkla visus kemperio imtuvus , atjungus rele vel nusimeta ir gali matinti visą kemperį nuo keitiklio.
Robertai, gera rėlė, pridedu schemą, kaip aš suprantu, kaip ją pajungti reikia.
Rėlytę užmaitinu nuo 220 V įtampos kuri pajungiamą į kemperio rozetę.
Kemperio valdiklio maitinimą iškeliu prieš rėlę, kad pajungus inventerį į bendrą sistemą kemerio valdiklis nekrautų akumuliatorių. 
Inverterį jungiu į pastoviai sujungtus kontaktus.
Tada apačioje laidus sutrumpinu, ir pajungiu į bendrą kemperio 220 laidyną.
Jei ką ne taip nupiešiau, pridedu tuščią schemą, pataisykite.



Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.K parašė:
Robertas.M parašė:


Tadas.Z parašė:








Kur pirkai? Kaip tiksliai vadinasi?






ESB 24-22/230 kontaktorius 4polis 24A 400V 2NA+2NU ritė 230V AC








tai kas reikalinga be jokiu ten mandrisčiu, ateinanti iš tinklo itampa sužadina relite ir perjungia i išorini tinkla visus kemperio imtuvus , atjungus rele vel nusimeta ir gali matinti visą kemperį nuo keitiklio.
Robertai, gera rėlė, pridedu schemą, kaip aš suprantu, kaip ją pajungti reikia.
Rėlytę užmaitinu nuo 220 V įtampos kuri pajungiamą į kemperio rozetę.
Kemperio valdiklio maitinimą iškeliu prieš rėlę, kad pajungus inventerį į bendrą sistemą kemerio valdiklis nekrautų akumuliatorių. 
Inverterį jungiu į pastoviai sujungtus kontaktus.
Tada apačioje laidus sutrumpinu, ir pajungiu į bendrą kemperio 220 laidyną.
Jei ką ne taip nupiešiau, pridedu tuščią schemą, pataisykite.




Esminių nukripimų nematau, principas suprastas teisingai, veikia pastoviai nuo keitiklio, įkišai 220 tinklą -rele permete nuo tinklo visa kemperio ukį, o dėl krovimo po inverterio esi teisus, krovimas atskirai pajungtas ir ne bendram kemperio 220 tinkle, kitaip briedas gausis, užžiedintas nuo keitiklio kuris maitinsis nuo akumo :) amžinas variklis ...