Home

Forumas

Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Austrija
Įspūdžiai, patarimai
Sveiki, būtų malonu, jei pasidalintumėte mintimis, įspūdžiais ar patarimais apie Austriją :)

Tema apie Grosklochnerio  kelią ČIA 

Astos nuoroda  - TOP 15 kempingų Austrijoje (Facebook)
----------------

Marijau, kokiais vėjais Jūs dažnai lankotės Austrijoj? 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Verta aplankyti namą ant stogo

Netoliese Swarovskio muziejus

Tiesiog man labai patinka si salis.Vaziuoju slidineti, keliauti po kalnus, dviraciais, anksciau daznai vezdavau sunu i varzybas. Vaziuoju ir masina ir kemperiu, tiesiog daug domiuosiu sia salimi, ir jeigu kada emigruociau , tai tik ten:). Praeitais metais aplankiau beveik visas izymybes is puslapio Mytrips, tame tarpe Aukstaji Alpiu kelia, beje siemet su kemperiu planuoju vaziuoti ten. Kadangi mano kemperis sunkus, teko pasidometi svoriais:) 
P.S. Aciu uz kempingu nuorodas, kai kuriuose esu buves, o kitos nuorodos man neatvercia, nes dar nesu tikrasis narys:)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kur tas apvirtęs namas stovi
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Dainius.D parašė:
Kur tas apvirtęs namas stovi
maždaug čia: 47,23512  11,67529
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū Gediminai!
Mariau, nėr problemos tikru nariu patapti. Reik tik pageidavimą pareikšt. Kaip suprantu tą ir padarei. Kai  Aurimas galės, statusą pakeis.
Aciu:alus:
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Marijus.K parašė:
Tiesiog man labai patinka si salis.Vaziuoju slidineti, keliauti po kalnus, dviraciais, anksciau daznai vezdavau sunu i varzybas. Vaziuoju ir masina ir kemperiu, tiesiog daug domiuosiu sia salimi, ir jeigu kada emigruociau , tai tik ten:). Praeitais metais aplankiau beveik visas izymybes is puslapio Mytrips, tame tarpe Aukstaji Alpiu kelia, beje siemet su kemperiu planuoju vaziuoti ten. Kadangi mano kemperis sunkus, teko pasidometi svoriais:) 
P.S. Aciu uz kempingu nuorodas, kai kuriuose esu buves, o kitos nuorodos man neatvercia, nes dar nesu tikrasis narys:)
Slidinėti su kemperiu? Esu nusižiūrėjęs kempingą Soldene, jau du kartus ten slidinėjau, bet važiuoti su kemperiu nesiryžtu. Labai patiko Ischgl,e. Tik gaila ten kempingų arti lyg ir nėra.
Ne, turiu omenyje, kad vaziuoju i sia sali :). Su kemperiu slidineti nevaziuoju, netraukia, nors kiek domejausi, galimybes visai neblogos. Su kemperiu vaziuoju tik siltuoju metu, t.y. vasarinem padangom.
Beje kempingu daug Livinje, prie Val gardenos maciau gera. Daug kur duoda seimynini duso kambary, su dziovyklom
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Raimondas B. rekomenduoja lankant Großglockner'į:
šalia mokamas panoraminis kelias yra Rossfeldstrasse, 1,5km aukštis, bet vaizdai įspūdingi, jo aplenkt negalima tam krašte būnant.
 
Aš pridėčiau Nockalmstrasse. Iš kelio internetiniame puslapyje pateikiamos informacijos atrodo, kad tai ramesnis ir poilsiui su vaikais labiau pritaikytas kelias puikiais vaizdais :)
Pasidalinkite įspūdžiais, jei kam teko važiuoti - mums sukliudė subjuręs oras