Home

Forumas

Žinutės: 28
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-06-01
ANGLIŠKO KEMPERIO REGISTRACIJA LIETUVOJE
Sveiki vakar ka tik užsiregistravau Regitroje  kemperi parvarytą is Anglijos. Tai pastebejau kad dabar labai geras metas registruoti kemperius regitroje, nes Lietuvoje pasidare tokia situacija. Techninių apziurų centrai šiuo metu nebenustatineja mašinos duomenu (pvz sedimu vietų), tušcios mašinos mases ir t.t ir Regitra taip pat nebenustatineja automobilio duomenu ,kadangi pries tai buvo suteikta teise nustatineti duomenis  techniniu apžiuru centrams.Mano atveju angliškuose dokumentuose buvo nurodyta tik kebulo numeris ,bendra mase ,variklio kubatura.Gavau lietuvišką tech pasą tik su šiais įrašais pirmos registracijos data , bendra mase 3100, kubatūra ir kėbulo nr.Tech talone ,tuščio mases nėra ,kilovatu nėra ,sėdimu vietų nėra .Žodziu krauk kiek nori keleiviu kaip i maršrutke ir pirmyn:D.Juokas juokais tik nezinau kaip uzsienyje reaguos pareigunai i toki tech pasą , bet manau neturetu kilti problemu bent jau del tech pase nenurodyto  keleiviu skaičiaus.Gal kas jau vazineje su tokiu be nurodytu sedimu vietu pasu.
P.s Angliska registruojant kemperi butina pazyma iš gamintojo kad jis yra kairiavairis.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Nesupratau dėl pažymos, jei vairas realiai dešinėje tai ką ta pažyma, kad jis dešinėje?
Žinutės: 28
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-06-01
Jei vairas desineje tai uzregistruoti nera sansu .Mano atveju vairas buvo kaireje nors ir automobilis ir su angliska registracija ir toks parvaziavo is anglijos . Nors ir vairas buvo  kaireje visvien reikalauja gamintojo patvirtinimo ,kad vairas nepakeistas ,kadangi angliski dokumentai.Man labai idomu ar neturesiu kelyje  problemu del sedimu vietu nes jos visiskai nenurodytos.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dalius.B parašė:
Jei vairas desineje tai uzregistruoti nera sansu .Mano atveju vairas buvo kaireje nors ir automobilis ir su angliska registracija ir toks parvaziavo is anglijos . Nors ir vairas buvo  kaireje visvien reikalauja gamintojo patvirtinimo ,kad vairas nepakeistas ,kadangi angliski dokumentai.Man labai idomu ar neturesiu kelyje  problemu del sedimu vietu nes jos visiskai nenurodytos.
Nevežkite daugiau kaip aštuonis keleivius, jei žinoma yra tiek sėdimų vietų (su "B" kategorija), ir problemų neturėtų kilti :juokas: Nebent tiek "krovinio" pasikrovus viršytų kemperio leistiną masę :kemperis: , tada, matomai, dalį gali tekti išlaipinti :baisu:

Beja, tiek pasikrovusius lietuvaičius teko matyti Kroatijoje (šeši "pilni" ir trys vaikai), kai, matomai labai pavargę nuo grūsties sustojo pailsėti ant suoliuko :D
Žinutės: 28
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-06-01
Aisku , aciu uz patarima ,del kategorijos nepergivenu nes visas turiu ,svarbu kad bendros mases nevirsitu.Manau nevaziuosime daugiau nei 6 iskaitant vaikus nes tiek yra irengta dirzu.Aciu
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Sveiki. Pas mane panaši registracija ( be vietų skaičiaus,kubatūros,kw). Ir diržu gale nėra... Kyla klausimas,ar nebūtu problemų kur nors važiuojant Europoj..? Techn.apžiūra praleido,neprisikabino.. kemperis 87 metu. Buvo tokiu pasisakymu,kad tais metais diržu gamykloj ne dėjo. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Diržus įsidėti nesunku, dėl jų įsidėjimo neturėtų kilti problemų. 
Tai, manau, svarbiau patiems keliautojams, o ne formaliam tech. apžiūros "prašokimui":hi:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Supratau,dėkui. Reikės pasidomėti ,kaip tai yra daroma:)
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
is patirties, jei praleido techapziura, sudek dirzus tiems kas i prieki ziuri veidu, kad sedimu vietu butu kaip techpase (nugara i prieki nereik dirzu), kita kart kitas tikrintojas gali "uztrumpinti, tada turesi "gamyklinius" dirzus det ir ekspertize eit, kam tos papildomos islaidos. Dabar dirzus ir is savartyno gali sudet, svarbu kad neatrodytu kaip savadarbiai :)

Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Raimondas.B parašė:
is patirties, jei praleido techapziura, sudek dirzus tiems kas i prieki ziuri veidu, kad sedimu vietu butu kaip techpase (nugara i prieki nereik dirzu), kita kart kitas tikrintojas gali 'uztrumpinti, tada turesi 'gamyklinius' dirzus det ir ekspertize eit, kam tos papildomos islaidos. Dabar dirzus ir is savartyno gali sudet, svarbu kad neatrodytu kaip savadarbiai :)

Dėkui už info..Taip ir padarysiu.. O dėl sėdimu vietų skaičiaus,pas mane nenurodyta išvis. Aplamai,tik svoris,ir M1 kategorija yra pase:)