Home

Forumas

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Aferistai
Nepirkite kemperio internetu
Jau kažkur forume buvo diskutuota šia tema, dabar nukentėjo Šiaulių gyventojas.
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
Jei žmonės turi daug dykų pinigų, kažkas randa būdą padėt juos išleisti, mano nuomone: kai nemoki sau dantų neremontuoji ir visa matematika. 
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Andrius.D parašė:
Jei žmonės turi daug dykų pinigų, kažkas randa būdą padėt juos išleisti, mano nuomone: kai nemoki sau dantų neremontuoji ir visa matematika. 
Esme - didelis noras nusipirkti pigiau nei rinkos kaina. O pinigai retai ,,nukrenta'' iš dangaus, tad jei turi jų - esi mastantis.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Oi naivūs tie žmonės! Kiek tokių lievų skelbimų iš Mobilės čia esu paplatinęs... Mažiausiai kas 5 dienos tokį skelbimą užmatyt eina...

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jei žmogui trūkta elementarios nuovokos, o paprasčiau šnekant elementarių intelektinių gebėjimų (juk sako - durną ir bažnyčioje muša), nereikia bijoti to prisipažinti bent pačiam sau.... šiuo atveju bent nekiltų noras pasirodyti "super kietu" prieš kitus.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Nebepilkyte žmogui druskos ant žaizdos, jam ir taip rūgštu. Gal skaito ką čia rašote, prisidaris dar kokiu papildomu bėdų prisiskaitęs ir uždepresavęs. Atsitiko jau ir viskas, nepakeisi. Patiklūs žmogus ir tiek. Pats vos neužsiroviau ant tokiu, susipratau pasitikrinti, jis griebė savo laimę nesvarstydamas. 
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Robertas.M parašė:
Nebepilkyte žmogui druskos ant žaizdos, jam ir taip rūgštu. Gal skaito ką čia rašote, prisidaris dar kokiu papildomu bėdų prisiskaitęs ir uždepresavęs. Atsitiko jau ir viskas, nepakeisi. Patiklūs žmogus ir tiek. Pats vos neužsiroviau ant tokiu, susipratau pasitikrinti, jis griebė savo laimę nesvarstydamas. 
Pritariu Robertui:geras:  zinau pavyzdziu kaip ir xytra vista  sikna isidilgina ir perveda mazas sumas ir neprie ko tie kompiterinio rastingumo igudziai.