Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Apie nakvynes Kroatijoje ne kempinguose
Gal ne tik Kroatijoje?
"Beje Kroatijoje neleidziama kemperiauti ne kempinguose"


Kai kuriems to užtenka, kad į ten nevažiuoti su kemperiu .
Na bet kada nors pabandyk. Ten kempingu yra kaip laukiniu. Reiskiasi tai tik pinigu klausimas. Jie is nieko pinigus moka padaryti :)
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
'Beje Kroatijoje neleidziama kemperiauti ne kempinguose'



Kai kuriems to užtenka, kad į ten nevažiuoti su kemperiu .
:geras:
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Taip, tai pats bjauriausias "nuotykis" iš visos mūsų tikrai netrumpos kemperiavimo istorijos. Norėjosi dar ne vieną kartą pakartoti kelionę į šią šalį, bet prisiminus šį automobilį ir jame buvusius "ale tvarkos":velnias: saugotojus ( šiame albume pirma nuotrauka), noras greit išgaruodavo.
Na bet kolegos negalima gi taip. Jei pvz virsijai greiti Austrijoje tai i ja nebevaziuoji? Istatymu pazeidimasyra svecio reikalas. Suprantu del priimtinybes stoveti kempinguose ar laukineje gamtoje. Taciau ar tai reiskia kad jei kokioje salyje uzdrausta slapintis i vandeni, man ta salis neidomi? Na as cia riebiai, bet manau cia mes per kategoriskai. Juolab kad toje Kroatijoje tie patys kempingai pakankamai laukiniai. Tai klausimas tik euru. Ar negalima susimoketi 20-30 euru? Na as del to neignoruoju ne vienos salies, nors pinigus taupau ir skaiciuoju.
 Manau kad Robertas pajuokavo.:)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Norėčiau nesutikti.... Jei valstybė, kuri priklauso ES (kai aš ten buvau, dar ti ruošėsi ja tapti), pažeidžia ES piliešių laisvo judėjimo (taip pat ir stovėjimo, kur man patinka, jei to nedraudžia kelio ženklai) teises, asmeniškai man tai jau visiškas marazmas. Tai tiesioginis verslininkų preotegavimas.
 Jų pareigūnų teiginys, kad šalies "ale svečiai" neturi nakvoti pakelėse..... jau geriau už tai skiriant "ale tiems svečiams" baudas, man regis, visiškai nesuderinama su sveiku protu:baisu: Tad klausimas ar save gerbentis žmogus, dar kartą savo noru vyktų pas pažeidžiančius elementarias žmogaus teises:blogai:
Nesigincysiu. Gerbiu nuomone. Taciau visada gerbiu kitu saliu istatymus ir taisykles. Tik taip galiu tiketis pagarbos man. Ar buciau turistas , ar darbuotojas ar dar kas. Todel keliauju visur ir stengiuosi prisitaikyti prie to ka ta salis numate. Tegu tai ir ju biznio planas. O kita vertus pas mus kiek pareigunai biznio daro ir kiek mes patys to skatinam manau irgi nereiketu pamirsti. 
 Bet geriau gryzkim prie temos.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Arvydas.I parašė:
Taip, tai pats bjauriausias 'nuotykis' iš visos mūsų tikrai netrumpos kemperiavimo istorijos. Norėjosi dar ne vieną kartą pakartoti kelionę į šią šalį, bet prisiminus šį automobilį ir jame buvusius 'ale tvarkos':velnias: saugotojus ( šiame albume pirma nuotrauka), noras greit išgaruodavo.
Arvydai, papaskok, kas toje nuotraukoje, nes ja gali tik isrinktieji matyti.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš taip pat stengiuosi gerbti protu suvokiamus kitų šalių įstatymus. Jei jie su logika prasilenkia (kaip šiuo atveju) tada tokią šalį su kemperiu stengiuosi aplenkti. Kad įstatymų nepažeisti :D

Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
pas mus paziuretkit, reg.parkuose aikstelej kemperi palikt gali, bet jei nakvosi, gausi bauda. Kam ten toli ieskot?