Home

Forumas

Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Bendravimo kultūra forume
Apie pagarbą vieni kitiems
Robertas.M parašė:
Daina.P parašė:
Robertas.M parašė:
Daina.P parašė:
Ar kas nors is klubieciu buvo nuvaziave i Malta? 
Tilto neradau , bučiau užsukęs, klausimas tolygus, o į Braziliją kas užsukote? :D 
Na, su Brazilija ko gero nelabai pavyks, tai ir neklausiu....... Jeigu kam idomu,imesciau info apie Malta,mes buvome. Tada tilto nereiktu ieskoti ;-)







Norėjau pasakyti , kad taip toli plaukti nematau prasmės, pirkčiau jachtą, jei man tai butu aktualu, pateisinu persikelti sąsiauriu. Kaip bebutu , kad jau buvai tai įdėk nuotraukas, papasakok, o gal ir pasikeis nuomonė :) , ar iš pradžių sužinai kas  buvo ir  tik su tokiais aptarsi kelionę į Maltą siauram ratę?
Kažkokia bacila įsisukus į forumą, tolerancijos absoliutus nulis. Jei neįdomu, tai kitą kartą yra protingiau patylėti. Gal tada bus daugiau pozityvo.Taikau ne tik Jums, bet čia labai charakteringas atvejis. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ei, ne Vladai, klaidingai supratai, tenorėjau žmogų nukreipti , kad papasakotų apie kelionę, o ne užuominas mėtytu. Gal netinkama forma tai padariau ir ką įžeidžiau , atsiprašau iš anksto. Neverta apibendrinti ir kaltinti visus jei mano pasisakimas pasirodė nevykęs .
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Robertas.M parašė:
Ei, ne Vladai, klaidingai supratai, tenorėjau žmogų nukreipti , kad papasakotų apie kelionę, o ne užuominas mėtytu. Gal netinkama forma tai padariau ir ką įžeidžiau , atsiprašau iš anksto. Neverta apibendrinti ir kaltinti visus jei mano pasisakimas pasirodė nevykęs .
Aš sakyčiau, kad gal per jautriai reagavau, bet forūme būdinga pašiepti kitaip mąstančius. Kita vertus, ačiū už šį atsakymą.:)
Butent, 100% sutinku su Jumis, tolerancijos kito nuomonei stoka. Gerai kad situacija gereja, bent jau mano akimis ziurint.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Bet gi tai prasidėjo prieš kokį pusmetį ir jau įgavo pagreitį. Jeigu kas kam įgelia tai kaip ir pranašesnis jaučiasi. Greičiausiai po susitikimo viskas pasikeis.
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Aš jau pasiilgsti laikų, kai klube narių buvo nedaug, rašėm gal irgi mažiau, bet viskas vyko kažkaip draugiškiau, paprasčiau...
Dabar daug narių, daug veiksmo, - atsidarai forumą, matai, 50 ar 80 naujų žinučių, o skaityti kaip ir nėra ką. Kartais visa tai primena sceną iš filmo "Aukso veršis", kai Balaganovas su Panikovskiu stumdėsi ir vienas kitam vis replikavo" "O tu kas čia toks?.."
Darbe tenka gauti visokių laiškų iš, klientų, partnerių, laikraščio skaitytojų. Tuos atvejus, kai parašiusį norisi pasiųsti tolyn ar tiesiog net nežinai, ką čia jam atsakyti "ant karštųjų", išmokau pasilikti kitam rytui. Ateini pailsėjęs, nuleidęs gazą, ir vietoj to, kad iš  vakaro "ant karštųjų" lepteltum kokią nesąmonę ( dėl kurios gal vėliau pats gailėtumeisi), parašai ramiai ir mandagiai.
Kolegos, kitąkart prieš spausdami "Atsakyti", bent paskaitykit, ką parašėt ir norėtumėt tokį postą skaityti patys... Arba pasilikit atsakymo rašymą kitai dienai - gal ryte ir visai praeis noras rašyti :)
Gražaus pavasario visiems! :veliava:
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Gintaras.K parašė:
Aš jau pasiilgsti laikų, kai klube narių buvo nedaug, rašėm gal irgi mažiau, bet viskas vyko kažkaip draugiškiau, paprasčiau...
Dabar daug narių, daug veiksmo, - atsidarai forumą, matai, 50 ar 80 naujų žinučių, o skaityti kaip ir nėra ką. Kartais visa tai primena sceną iš filmo 'Aukso veršis', kai Balaganovas su Panikovskiu stumdėsi ir vienas kitam vis replikavo' 'O tu kas čia toks?..'
Darbe tenka gauti visokių laiškų iš, klientų, partnerių, laikraščio skaitytojų. Tuos atvejus, kai parašiusį norisi pasiųsti tolyn ar tiesiog net nežinai, ką čia jam atsakyti 'ant karštųjų', išmokau pasilikti kitam rytui. Ateini pailsėjęs, nuleidęs gazą, ir vietoj to, kad iš  vakaro 'ant karštųjų' lepteltum kokią nesąmonę ( dėl kurios gal vėliau pats gailėtumeisi), parašai ramiai ir mandagiai.
Kolegos, kitąkart prieš spausdami 'Atsakyti', bent paskaitykit, ką parašėt ir norėtumėt tokį postą skaityti patys... Arba pasilikit atsakymo rašymą kitai dienai - gal ryte ir visai praeis noras rašyti :)
Gražaus pavasario visiems! :veliava:
Negaliu atidėt rytdienai, noriu dabar pat padėkot Tau, Gintarai, už protingas mintis ir palinkėjimą:veliava:
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
nežinau Gintarai ar galima taikliau parašyti,nu labai taikliai:taip:
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Gintarai, išsakiai viską, kas ir man ant dušios buvo. Ačiu.:veliava:
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Gintarai, jau kelias savaites galvojau apie tai, bet, būdamas neiškalbus, vis neradau žodžių parašyti. Parašei labai taikliai. Labai pasigendu mūsų seno, gero klubo, kur gyvenome bendru pomėgiu be jokių nesamonių. Ačiū