Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Boilerio problemos
Kuriasi bet neuzsikuria
Kibirksti duoda,dujos lyg pradeda kurtis,bet ismeta klaida (raudona lempute).Marijampolej(per atidaryma) uzkuriau su ilgu ziebtuveliu ir kury laika dege,o dabar Latvijoj niekaip...Kazkas rase,kad minusas blogas buvo.Kiek matau ir suprantu tai viskas gerai su juo.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Pas mane panašiai būdavo sename kemperyje, esant stipriam vėjui. Ten boilerio kaminas buvo išvestau ant stogo. Priežastį, manau, galima buvo nuspėti, nes ne viejuotą dieną, boileris pasileisdavo iš karto.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Cia senukas,bet iejimas ir isejimas apacioj,ties boileriu.Kai bando uzsidegti tai labai maza liepsnele dega.Nebus ten koks tinklelis degimo isdeges?
Man pora kartu tokios bedos buvo, tai viena karta duju srauto kazkokios bedos buvo, kita karta reduktorius uzsineses ir mazas pralaidumas buvo. Truma kuria kuria ir meta klaida. Teko pakeisti pradzioje zarna su zaliu mygtuku, kai tai nepadejo pakeiciau dar ir reduktoriu ir viskas ok. Ten yra toks sratukas, jis uzsinesa derva ir nepaduoda pakankamai duju. 
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Man pora kartu tokios bedos buvo, tai viena karta duju srauto kazkokios bedos buvo, kita karta reduktorius uzsineses ir mazas pralaidumas buvo. Truma kuria kuria ir meta klaida. Teko pakeisti pradzioje zarna su zaliu mygtuku, kai tai nepadejo pakeiciau dar ir reduktoriu ir viskas ok. Ten yra toks sratukas, jis uzsinesa derva ir nepaduoda pakankamai duju. 
Man ir panasiai attodo,kad per mazai duju,bet sildymo peciu ir saldytuvas dega gerai.o kur tas saratas yra?reikia peciu isimti?
Ten kur duju pajungimas stovi reduktorius , nuo jo eina slangute su zaliu mygtuku. Ten ir yra tas sratukas. Ta zarnele uzsisuka ant baliono. Kiti prietaisai ne tokie jautrus kaip Truma duju slegiui ir kiekiui. Man tas pats buvo. Cia duju dervu darbas.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Ten kur duju pajungimas stovi reduktorius , nuo jo eina slangute su zaliu mygtuku. Ten ir yra tas sratukas. Ta zarnele uzsisuka ant baliono. Kiti prietaisai ne tokie jautrus kaip Truma duju slegiui ir kiekiui. Man tas pats buvo. Cia duju dervu darbas.
Ant baliono stovi toks reduktorius 
Paskui slanga jau nueina i kranus.reduktorius prasipucia lengvai.Kiti minejo,kad minusas kazkur blogas,bet kur matuoju viskas gerai.
Praeitais metais viskas veike be problemu,bet po ziemos taip ir pradejo durniuoti
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Ten kur duju pajungimas stovi reduktorius , nuo jo eina slangute su zaliu mygtuku. Ten ir yra tas sratukas. Ta zarnele uzsisuka ant baliono. Kiti prietaisai ne tokie jautrus kaip Truma duju slegiui ir kiekiui. Man tas pats buvo. Cia duju dervu darbas.
Visgi radau tokia kapsule su zaliai nudazytu virsum.Ji pas mane prie visu duju uzsukimo kranu kolektoriaus,bet ja isemus ji visa svari buvo.Tikriausiai problema kitur bus.Reiks isimti pati boileri ir paziuret kas ten viduj.Is lauko mazai kas matosi.
Man ta liga nustate Truma prijunge prie kompo. Parode klaida. Nors ant elektrinio tablo irgi rode. Bet simptomai viens prie vieno. Bando uzdegti, lyg ir uzdega, bet uzgesina. Paskambinau i Kelioniu vyna ir atsiunte zarna, reduktoriu turejau. Jei neissispresi, kai grysiu nufotkinsiu irr atsiusiu ta zalia mygtuka foto su zarna
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Sunku nuspėti, problema gali būti tiek degiklyje, tiek liepsnos daviklyje...