Home

Forumas

Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Buitinės smulkmenos
Temoje apie dovanas kemperiui lyg ir buvo kazkas, bet zmones mielieji... Na parodykit arba papsakokit kaip laikot indus?? As apie lekstes, puodelius ir pan. 
Per pirma kelione issigrynino, ko truksta, ka reik pasidaryt... Visus punktus kaip ir igyvendinom liko indai... Variantas su kazkokiais patiesaliukais tarp leksciu man nepatiko. Perdarem dabar spintele vienintele, pasidarem stalciu ir daba galvoju kaip ten protingai susidet indus kad jie nebarsketu??? Kaip pas jus? Netikiu kad dauguma naudojat plastmasinius ar vienkartinius...
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Aš turiu normaliu indu komplektą, pakankamai daug įvairiu lėkščių ir tikrai, naudoju neslystancias servetėlės. Nupirkau ruloną gumines, neslystancios staltieses (nežinau kaip kitaip tai pavadinti.. Dabar net maximoje tokia mačiau ) supjausčius reikiamo dydžio servetėlės ir esu patenkinta. Visi indai vienoje vietoje. Vieni ant kitu sustatyti ir nebarška, niekas jiems nesidaro...
Buna leksciu laikikliu suspaudziamu. Susideda visos lekstes. Puodeliai taures ir lekstes buna tokie is putplascio specialaus isideda i stalciu ir susideda minkstai indai. Pasiziurek Reimo ir panasiuose kataloguose. Pas mus taures laikikliuose, puodeliai ir visokios taureles putplasryje, lekstes laikikliuose. Berods kazkur foto buvau dejes. Na jei reiks galesiu veliau paieskoti.
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Anzelika, as panasiai buvau pasidarius, bet man nepatiko... O kaip su puodeliais darot?

Marijau, atrodo viska skaiciau, bet neuzkliuvo jusu foto. Imeskit jei nesunku. Specializuoti bijau kad netiks... Persidarem spintele, ppadidinom, ty paaukstinom stalciu. Tai kazi kaip cia rasciau, bet reik uzmest aki idejom :)

Kolkas mintys sukas apie toki varianta:

Tik tiek kad jei daryt kiekvienai lekstei atskirai, tai realiai i stalciu tik lekstes ir telpa... Puodeliam kitos vietos reik ieskot...
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Aciu Tadai. Leksciu suspaudejai pas mane panasus. Ir yas kur Ebay puodeliams kempininis panasus.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Marijus.K parašė:
Aciu Tadai. Leksciu suspaudejai pas mane panasus. Ir yas kur Ebay puodeliams kempininis panasus.
FROLI geras gamintojas, atidirbti dizainai, tenka bendrauti su jais.

DAUGIAU:


Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū už naudingas nuorodas!
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Degalinėse (gal circle) būna dėkliukai, panašūs kaip kiaušinius iš parduovės parsinešame, kuriuose įsigytą kavą galima išsinešti. Dėkliukai 4-iems arba 2-iems puodeliams. Tokiuose pas mus puodukai ir stiklinės keliauja. Be firminis daiktas, bet ... 0 Eur.
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Aš turiu tokį putplasčio laikiklį skirta puodeliams ir bokalams ir nenaudoju, tai galėčiau uz savikaina atiduoti :)