Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Būsimi naujokai
Kemperio projektas (Winnebago LeSharo)
Sveiki visi! Kurį laiką tyliai skaitinėju Jūsų forumą, tad manau laikas prisistatyti :) Su vyru esam visureigių bekelės entuziastai, patys konstruojam, patys ir laužom, tad su automobiliais esam labai glaudžiai susiję. Visada traukė įdomesnės transporto priemonės (ne pilkas dyzelis). Ir netikėtai... naktį vyras užmato keisto, suvargusio Winnebago Lesharo (tada dar nežinojome, kas tai yra) pardavimo skelbimą. Suderinam - nulekiam apžiūrėti ir nuperkam. Širdis džiaugiasi galimybe pasireikšti :) Parsivežėm, kuopiam visas šiukšles lauk. Kėbulas ir dugnas neperpuvę, o visa kita - meilės fantazijos ir pinigų klausimas, jokios vidaus įrangos nėra. Laikas mūsų nespaudžia, mašina stovės prie namo, tad po truputį krapštysimės. Daug kas sako "laukiam pamatyti rezultatą", o aš kažkaip galvoju "it's all about the journey" :) Aš laisvalaikiu konstruoju baldus, mėgstu darbą su medžiu, tad šis iššūkis neatrodo kažkas neįveikiamo. Ką jau išsiaiškinau apie patį LeSharo -  Amerikietis turintis šį tą bendro su Renault Traffic. Į LT parvežtas 2005 metais, bet taip ir neužregistruotas... Laukia ekspertizės TA ir kt. reikalai (kada nors :) ) 1985 metų 2l dyzeliukas, pradėtas gaminti, kai USA krestelėjo krizė ir chebra pagalvojo, kad kuro ekonomija nėr blogai. 4 pavaros. Kiek jau išsiaiškinau- retas modelis, gale turi dvivėres duris. Jau susiradau keletą FB grupių, sako, kad manasis USA vadintas Century Van. Gali būti, kad iš gamyklos išriedėjo tik su priekinėmis sėdynėmis ir tuščia būda, vėliau jau savininkas kažką konstravo (tą rodo ir nestandartinės langų vietos). Kemperio buvę šeimininkai labai nesaugojo.... veidrodėliai sumontuoti ant vamzdžių, kurie prigręžti tiesiog prie durelių, išdaužutas priekinis stiklas - iš tarpų neišvalyti stiklai, bet kaip įklijuotas kitas... Lyg bandytas dažyti, buferis manau ne originalas, o faros žigulio!!!Žodžiu tikrai daug gražaus darbo laukia. Keliausiu į "garažo" temas ieškoti naudingos informacijos, o neužilgo prasidės ir klausimai. Gal yra kas turėtų tokį pat automobilį? Peržiūrėjau daug youtube, kaip jie atrode, aišku įdomu ir realybė. 

Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Sveiki atvykę! Projektas neeilinis, įdomu kaip jis baigsis:) O tas Lešaras pasirodo Rialtos pirmtakas :ratu:
Oho kokie tikslai dideli. Linkiu sekmes dideles ir dziugintu pirkinys kelionese!
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Sveika prisijungus, Vaidut! 
Bus smagu matyt Jūsų kelionę, jei nuspręsit dalintis ;) 


Rimtas žmogus jungias, prašom gerbt ir mylėt :D 
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Oi ačiū už palaikymo žodį :) manau net labai dalinsiuos, nes su bendraminčiais smagiau :) mano aplinkoj kai kurie keistai šią idėją vertina.
Kaži gal tikslinga būtu atsidaryt temą skyriuj "pasidaryk pats". 
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Jei konkrečiai savo kamperio progresą fiksuot, geriau - mano kemperis. 
P
Diskusijoms, sprendimams - turbūt racionaliausia būtų paieška pagal kiekvieną darbą ir jei tokios nėr, nauja tema :) 

Kolegos pataisys, jei klystu :)
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
  Sveki prisijungę!:driving:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Sveiki. Pas mane yra renault trafic (krovininis mikroautobusas). Stovi kaip sandėliukas:) Bet jeigu reikės kokiu daliu,kreipkitės:)
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Ačiū už priėmimą, einu kurti temos Mano kemperiui :) 

Ačiū Dionisai už pasiūlymą, galvoj dar toks kūrybinis chaosas, kad nežinau nuo ko pradėt :D 
Turbūt pratęsim kitoje temoje :) 

P.S. dar Virginija, pagalvojau, kad forumas visai, kaip SM laikais :) tokia nostalgija :) 
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Sveiki. Labai įdomus projektas. Prieš kokius metus Kaune tokį kemperį pardavė, tik ten buvo Renault, tai jei naujasis savininkas lankosi šiame forume manau atsilieps. Atstatytas toks kemperiukas tikrai trauks aplinkinių dėmesį, nekasdieniškas :plojimai: