Home

Forumas

Žinutės: 15
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-04-14
del isleidziamo laiptelio
ieškau pirkti dviejų pakopų laiptelio variklio
Laba diena, gal kas žinote kur gauti nupirkti, naują ar naudotą dviejų pakopų laiptelio varikliuką su reduktoriumi. Gali buti ir paprastam autobusui printeriui. varikliukas statosi ties viduriu laiptelio . Auto kemperis FIAT DUCATO 2000 m. CRISTAL . Aš esu nufotkines iš 1995 m. m. kemperio laiptelio varikliuką ir idedu nuotrauką. Labai prašau, gal kas žinote kur nupirkti ar užsakyti, Raimondas te. 868363003, Kaunas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Raimondas.X parašė:
Laba diena, gal kas žinote kur gauti nupirkti, naują ar naudotą dviejų pakopų laiptelio varikliuką su reduktoriumi. Gali buti ir paprastam autobusui printeriui. varikliukas statosi ties viduriu laiptelio . Auto kemperis FIAT DUCATO 2000 m. CRISTAL . Aš esu nufotkines iš 1995 m. m. kemperio laiptelio varikliuką ir idedu nuotrauką. Labai prašau, gal kas žinote kur nupirkti ar užsakyti, Raimondas te. 868363003, Kaunas.
Reklamuojasi šilutiškis , nežinau kas per vienas, bet jei siūlosi galima pasidomėti:  dalys
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Siulau nusiimt varikliuko apsaugini gaubta,turiu itarima kad ten yra elementariausias valytuvu varikliukas ;) Bent mano senajam kemperyje taip buvo.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As speju kad jis visai jo neturi !
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Robertas.M parašė:
Raimondas.X parašė:
Laba diena, gal kas žinote kur gauti nupirkti, naują ar naudotą dviejų pakopų laiptelio varikliuką su reduktoriumi. Gali buti ir paprastam autobusui printeriui. varikliukas statosi ties viduriu laiptelio . Auto kemperis FIAT DUCATO 2000 m. CRISTAL . Aš esu nufotkines iš 1995 m. m. kemperio laiptelio varikliuką ir idedu nuotrauką. Labai prašau, gal kas žinote kur nupirkti ar užsakyti, Raimondas te. 868363003, Kaunas.
Reklamuojasi šilutiškis , nežinau kas per vienas, bet jei siūlosi galima pasidomėti:  dalys
kaip supratau nuo prikabu pas ji viskas, nuo kemperiu nelabai kas yr
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
jei motoras sugedo, tai ji galima remontuot