Home

Forumas

J.J
Del kemperio wc
gal zinot kurioj vietoj yra kemperio  wc elektros saugiklis ? ir koks jis ? automobilinis ar elektronikoje dedamas ?
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Mačiau kažkoks saugiklis yra toje erdvėje kur WC kasetė dedasi, ten dureles atsidarius matosi. Mano abiejuose kemperiuose taip buvo.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Olegas.I parašė:
Mačiau kažkoks saugiklis yra toje erdvėje kur WC kasetė dedasi, ten dureles atsidarius matosi. Mano abiejuose kemperiuose taip buvo.
Mano kemperyje taip pat. Saugiklis automobilinis
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Pridedu, automobilinis saugiklis, bet gal jis tik kasetei, o pačios WC patalpos, gal valdymo bloke, o gal atskirai patalpai nėra net. 
J.J
o gal kas tarpines keitet ? pasidalinkit  praktika
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Viktoras.J parašė:
o gal kas tarpines keitet ? pasidalinkit  praktika
Tarpinės nekeičiau, bet stengiuosi po kasetės ištraukimo tarpinę supurkšti silikonu.
Taip patarė kemperių sevise.
Prieš pora metų, sulūžus kasetės mechanizmui, Šveicarijoje teko pirkti naują. Tai parduotuvėje/servise, išpakavus naują kasetę, pirmu veiksmu tarpinę irgi supurškė silikonu.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Man Vokietijoje "DUMO-DULMEN" (pas juos pirkau kemperį) patarė sutepti aliejumi tik jokiu būdu ne automobiline alyva.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Vktoras.J parašė:
gal zinot kurioj vietoj yra kemperio  wc elektros saugiklis ? ir koks jis ? automobilinis ar elektronikoje dedamas ?
Elddis kemeriuose nuotekio (trumpo jungimo) rėlė dušui yra spintoje, apatinėje lentynoje, atrodo kaip kirtiklis (rubilnikas) tik turi mažą mygtuką perkrovimui. Naudojama tam kad jei duše bus trumpas jungimas, nenutrenktų žmogaus.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Vktoras.J parašė:
o gal kas tarpines keitet ? pasidalinkit  praktika
Praktika gan paprasta--nusiperki tarpine, uzsidedi gumines pirstines, paimi atsuktuva (C250 kaseteje torx varztai) ir pirmyn. 10 minuciu darbo.
J.J
ne kasete o pats  wc... kazkodel nepilnai atsidaro ir uzsidaro...