Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Guoda.S parašė:
Frankanai užsakymas pateiktas, penktadienį mūsų nameliukas gaus dar gerą krūvą dovanų :geras:
Smalsu, smalsu.......
Žinutės: 53
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-07
Ričardas.V parašė:
Trūksta lankstumo Obelink-ui. Norėjau nusipirkti tik TrigasAlarm, nes ten tikrai gera kaina, tai už atsiuntimą priskaičiavo tuos pačius ~25 €. O man kitko  nereikėjo, nebuvo kuom dėžę užpildyti.
kita karta kvieskite į kompanija, kam ko reikia,  kartu uzsakyti ir mokescius isdalinti.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Sergej.K parašė:
Ričardas.V parašė:
Trūksta lankstumo Obelink-ui. Norėjau nusipirkti tik TrigasAlarm, nes ten tikrai gera kaina, tai už atsiuntimą priskaičiavo tuos pačius ~25 €. O man kitko  nereikėjo, nebuvo kuom dėžę užpildyti.
kita karta kvieskite į kompanija, kam ko reikia,  kartu uzsakyti ir mokescius isdalinti.
Geras pasiūlymas. Planuojant kažką užsisakyti, galima apie tai pranešti forume. Čia kam "dega".
Kam neskubu, apsiperkame kelionių metu.
TrigasAlarm įsigijau Vokietijoje šiek tiek brangia, negu Oberlink, bet pigiau negu su parsiuntimu. Neteko išmėginti kaip veikia, bet miegu ramiau :taip:

Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Mes šiemet žadame aplankyti Obelink'ą, gal jei bus pakeliui dar ir pro Reimo parduotuvę prasuksim.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Guoda.S parašė:
Mes šiemet žadame aplankyti Obelink'ą, gal jei bus pakeliui dar ir pro Reimo parduotuvę prasuksim.
Lankydami Obelink, nepamirškite ir Maryvo- labai geros kainos, labai labai:)
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Tomai gal galima detaliau, nes google man nieko apie tai nesako - kokia šalis, koks tikslesnis pavadinimas ir etc. :plojimai:
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Netiesa, kad google neranda... :D http://www.maryvo.com/
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Ups, teisingai randa ir dar kaip, o neranda, kai su copy-paste vieną raidę pakeliui pameti.. Ačiū vyrukai :geras:
Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
Sergej.K parašė:
Ričardas.V parašė:
Trūksta lankstumo Obelink-ui. Norėjau nusipirkti tik TrigasAlarm, nes ten tikrai gera kaina, tai už atsiuntimą priskaičiavo tuos pačius ~25 €. O man kitko  nereikėjo, nebuvo kuom dėžę užpildyti.
kita karta kvieskite į kompanija, kam ko reikia,  kartu uzsakyti ir mokescius isdalinti.
Kažkaip pervėlai įsijungėme į forumą. Ateityje - butinai, tikrai yra prasmes vienytis, ypač kai truksta smulkmenų.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Pirma dovanele si sezona, kita savaite bus imontuojama: http://www.bradtech.ltd.uk/products/Retrofit-Automatic-Vent-Kit-for-C250-Toilets-T50703.html#SID=105 

Nezinau, ant kiek veiksmingas dalykas, bet blogiau tikrai nebus. Eileje dar palapine per visa ilgi, dviraciu laikyklis ir kitos smulkmenos. Nuotraukos bus po montavimo.