Home

Forumas

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-23
Dujų baliono keitimas
Gal žinote ar įmanoma būtu pasikeisti tokį balioną Ispanijoje, ar reiktu pasikeisti į naują?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Manau, kad tokiam dujų balionui seniai laikas į metalo laužą :hi:
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Cia ne Ispaniskas pajungimo standartas. Jei planuoji ilgeliau buti, patariu nusipirkti nauja baliona ir ispaniska pajungima. Perejimu uzpildyti degalinese is Lit i Isp Ispanijoje neteko matyti.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Nesidomėjau detaliai, bet Jozitoje esu matęs didelį perėjimų pasirinkimą.
Siaip kiek maciau ispaniski balionai geltoni ir juos dazniausiai keiscia. Tai perejimas gali nepadeti.As isigyciau baliona ir ji keisciau. 
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Ne vien baliono reikia tada, reikia ir Ispanisko antgalio balionui ant duju slangos, o cia zmogus matosi taupus. As Ispaniskas LPG uzpidimo sistema kolonelese pasidariau Lietuvoje, nes 2-ju balionu man 3 menesiams tikrai neuztenka, o Ispanisko, mano atveju ,nera tikslo pirkineti- ku ji daugiau naudosi?
Bet jei Ispanijoje nera galimybes pameistrauti, teks pirkti visa komplekta.
Pas mane stacionarus, tai man neegzistuoja ta problema, bet maciau vokieciai ja taip sprendzia.
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Jokių problemų toje Ispanijoje su dujomis. Šią vasara baigėsi balionas, sustoji kolonėlėje, kur yra dujos, reikia turėti lietuvišką perėjimą. nueini pas kolonėlės operatorių parodai jį ir jis ištraukia dėžę perėjimų, kokius 7 turėjo, parodė kurio man reikia ir dar padėjo užpildyti
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Tada paciam pasiseke su kolonele:). Praejusia ziema vienoje koloneleje sustojome, pajungeme uzpildimo slanga ir gavome atsakyma , kad kemperiu neaptarnauja su nesaugia sistema, tik per stacionaru lauko uzpylima.
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Rolandas.H parašė:
Tada paciam pasiseke su kolonele:). Praejusia ziema vienoje koloneleje sustojome, pajungeme uzpildimo slanga ir gavome atsakyma , kad kemperiu neaptarnauja su nesaugia sistema, tik per stacionaru lauko uzpylima.
Taigi ira tu koloneliu vienoj negausi pripildys kitoje.