Home

Forumas

Žinutės: 20
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-13
Dujų balionų pildymas Kaune?
Sveiki, kur šiuo metu galima dujas pasipildyti Kauno mieste? Ankščiau kai naudojau, buvo kauno dujų bazė, bet savaitgalį informavo, kad senai uždaryta jau, tai dabar geras klausimas, kur tvarkingai parinktų ką papildyt.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nusipirkus perėjimą pildomės bet kurioje dujų degalinėje, prieš tai pasisvėrę balioną ir paskaičiavę kiek reikia dapilti.

Žinutės: 20
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-13
Tomas.J parašė:
Nusipirkus perėjimą pildomės bet kurioje dujų degalinėje, prieš tai pasisvėrę balioną ir paskaičiavę kiek reikia dapilti.

o be perėjimo, nes greičiausiai bus vienkartinis pildymas? Ir kokias patys naudojate, nes vieni propaną siūlo kiti butaną ar mišinį.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nerijus.G parašė:
Tomas.J parašė:
Nusipirkus perėjimą pildomės bet kurioje dujų degalinėje, prieš tai pasisvėrę balioną ir paskaičiavę kiek reikia dapilti.

o be perėjimo, nes greičiausiai bus vienkartinis pildymas? Ir kokias patys naudojate, nes vieni propaną siūlo kiti butaną ar mišinį.
Paprašius užpildys Šiaurės pr. prie Neste. Visada pildau paprastas automobilines LPG.

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Aš pildau tik 100 proc. propanu, yra keletas degalinių Kaune, man arčiausia prie Regitros Raudondvario pl. bet būtina pasakyti, kad reikia propano, o ne propano ir butano mišinio.
Jie propanu balionus pildo vieną kartą dienoje, aš nuvežu palieku, užpildę paskambina.
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
Jei nevaziuoji kur minusine temperatura, gali pildyt paprastas automobilines dujas, jei planas prie minuso tik grynas propanas
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Andrius.D parašė:
Jei nevaziuoji kur minusine temperatura, gali pildyt paprastas automobilines dujas, jei planas prie minuso tik grynas propanas
Uzpildziau propanu- dujine gesta.... reikia labai ilgai laikyti nuspaudus dujas reguliuojancia rankenele.. nuo maziausio skersvejo uzgesta. Gal propano kaloringumas mazesnis?
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Dainius.D parašė:
Andrius.D parašė:
Jei nevaziuoji kur minusine temperatura, gali pildyt paprastas automobilines dujas, jei planas prie minuso tik grynas propanas
Uzpildziau propanu- dujine gesta.... reikia labai ilgai laikyti nuspaudus dujas reguliuojancia rankenele.. nuo maziausio skersvejo uzgesta. Gal propano kaloringumas mazesnis?
Kaloringumas beveik toks pats. Jei būtų labai mažas - arbatinukas neužvirtų.
Paprastai  dujinė užgęsta del apsaugos pažeidimų arba kai tas pypsiukas, kurį kaitina liepsna yra toli nuo ugnies.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Glumina, kad automobilines dega geriau...mano atveju, tai faktas.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Glumina, kad automobilines dega geriau...mano atveju, tai faktas.
..... bet ir arbatinukas užverda daug greičiau
Jau dešimtmetį pilu tik automobilines