Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dviračių tvirtinimas prie kemperio
Būdai, patarimai
Dar vienas klausimas susijęs su kemperio pirkimu ir papildoma įranga:hi:
Ar kas nors yra bandęs dviračius tvirtinti prie kemperio kablio?
Man kaž kodėl neatrodo labai patikima....
As vezioju su lengvaja tokiu budu. Viskas ten patikima, vaziuoju 120 ir nepametu. Jei nori , galiu laikikli paskolinti pabandyti. Pas mane iki keturiu dviraciu galima vezti. Siaip trivietis. Tik neuzmirsk issiimti papildomo numerio dviracio laikikliui is Regitros, nes siuo atveju uzstoja numeri.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Arvydas.I parašė:
Dar vienas klausimas susijęs su kemperio pirkimu ir papildoma įranga:hi:
Ar kas nors yra bandęs dviračius tvirtinti prie kemperio kablio?
Man kaž kodėl neatrodo labai patikima....
Pernai prasivažinėjau su laikikliu ant kablio, jokių problemų. Į kemperio garažą dėjau motorolerį. kamera buvo sumontuota prie valstybinio numerio, tai uždėjus ant kablio dviračių laikiklį, nesimato. Dėjau naują kamerą viršuje.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As naudoju ant kablio.Viskas puikiai
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
As vezioju su lengvaja tokiu budu. Viskas ten patikima, vaziuoju 120 ir nepametu. Jei nori , galiu laikikli paskolinti pabandyti. Pas mane iki keturiu dviraciu galima vezti. Siaip trivietis. Tik neuzmirsk issiimti papildomo numerio dviracio laikikliui is Regitros, nes siuo atveju uzstoja numeri.
Ačiū..... Tikiu, ką čia bandyti. Nusipirksiu ir išsibandysiu. Ir kemperį mažiau "gadinti" reikės:juokas:
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Bet aprašyme pažymi, kad tik 30 kg. svoris, o du dviračiai tikrai daugiau svers. Gal kokią tvirtesnę paieškoti, kad poto neprisidaryti bėdų.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Čia tik dėl orentacijos nuorodą įdėjau. Yra pardavime jų daug (mažai naudoti 120-140 €). Šiaip tai
du dviračiai, panašiai ir sveria apie 30 kg, jei ne rusiški vadinami "kolūkiečiais." Tie tai tikrai sunkūs.
Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-18
Keli pavyzdziai: http://www.efekto.lt/dviraciu-laikikliai/dviraciu-laikikliai-ant-grazulo-kablio.html

As kazkada, dar prie sovietu, naudojau panasios konstrukcijos kaip HangOne 972, tik sis jau gerokai pazangesnis, nes pas mane buvo tiesiog du riesti strypai ant kuriu kabindavai dviracius, ir buvau labai patenkintas, nes atvaziavus ji sulankstai, uzima vietos kaip lietsargis, imeti i bagazine ir tiek ziniu. Manau baimintis del tokio tipo kabliu nereiketu, bet kelis trukumus ivardinciau: 1. toli nuo asies pakabintas nemazas svoris ir labiau apkraunama vaziuokle ir 2. dviraciu ratai yra nedideliu atstumu nuo kelio dangos, todel turi sekti kelia ir jei pasitaikys staigiu kalniuku ar gilesniu duobiu yra pavojus kad dviracio ratas gali liesti kelia o tada gali pamesti dvirati ar jei jis tvirtai prikabintas, sulankstyti rata. (Man taip buvo nutike) Bet cia THULE, tai manau viskas bus OK.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Arvydas.I parašė:
Dar vienas klausimas susijęs su kemperio pirkimu ir papildoma įranga:hi:
Ar kas nors yra bandęs dviračius tvirtinti prie kemperio kablio?
Man kaž kodėl neatrodo labai patikima....
Sveiki,

atsinaujinus kemperį man irgi buvo kilęs klausimas dėl dviračių laikiklių.
Išsisprendžiau labai netikėtai: nusipirkau du SUDEDAMUS dviračiu, pasiuvau jiems krepšius ir laikau kemperio garaže.
PLIUSAI:
– saugiau, nes nesimato iš išorės
– nereikia nuiminėti grįžus po savaitgalių
– nereikia galvoti, ar šiam savaitgaliui reikės dviračių - jie visada su manim
– dviračiai visada švarūs – nereikia valyti po kiekvienos kelionės blogu oru, ar dulkėtais keliais
– du sudedamus dviračius išimu iš garažo ir sudedu greičiau, nei vieną pakabintą

MINUSAI:
– reikia kemperio su garažu
– sudedami dviračiai gali būti brangesni
– vyrauja nuomonė, kas sudedamais dviračiai nesmagu važiuoti dėl mažesnių ratų (dažniausiai tai sako neturintys sudedamų dviračių arba turėję senus tarybinius)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gal gali pasidalinti kokie tie dviraciai ir kur pirkote. As irgi jieskau ir simet tikiuosi isigyti.