Home

Forumas

Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Forumo atnaujinimas
Keletas pasiulymu forumui patobulinti
Sveiki,

trumpai ir drutai norejau isreiksti savo nuomone apie forumo efektyvuma.
Viskas arodo graziai ir tvarkingai, bet forumas neturi, mano manymu, vienu is pagrindiniu aspektu:
1 privaciu zinuciu indikatoriaus ( reik kiekviena karta eiti i privacias zinutes tikrinti ar kas neparase ar neatrase, butu saunu tureti kazkoki indikatoriu kuris apie naujas zinutes perspetu pagrindiniame puslapyje)
2 ta pati situacija apie tavo forumo temas , arba kur esi pasireiskes.
butu naudinga tureti kazkokia informacija aie temas , kur esi pasireiskias, kad naujas irasas padarytas ar panasiai.
tai tiek, 2 punktai kurie man neleidzia miegot naktimis ;)
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Justinas.P parašė:
Sveiki,

trumpai ir drutai norejau isreiksti savo nuomone apie forumo efektyvuma.
Viskas arodo graziai ir tvarkingai, bet forumas neturi, mano manymu, vienu is pagrindiniu aspektu:
1 privaciu zinuciu indikatoriaus ( reik kiekviena karta eiti i privacias zinutes tikrinti ar kas neparase ar neatrase, butu saunu tureti kazkoki indikatoriu kuris apie naujas zinutes perspetu pagrindiniame puslapyje)
2 ta pati situacija apie tavo forumo temas , arba kur esi pasireiskes.
butu naudinga tureti kazkokia informacija aie temas , kur esi pasireiskias, kad naujas irasas padarytas ar panasiai.
tai tiek, 2 punktai kurie man neleidzia miegot naktimis ;)
Dėl pirmo punkto nesutinku Justinai, nes kiekvieną kartą kai atidarau puslapį ( ar tai PC atr telefone) viršuje man indikuoja. Rožinėje eilutėje pranešimas kad turiu privat žinutę. Iki to gaunu pranešimą į gmailą.
Dėl antro punkto,  palaikau.
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
HM gal cia mano nustatymuose kazkas, nes jokiu indikaciju  negaunu. Paziuresiu gal ka pazymet reik