Home

Forumas

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Generatorius kemperyje
Tomas.J parašė:


Bandau perprast generatoriaus paskirtį... Pats juk turi įtampos keitiklį į 220V  VOLT  1000W? (kaip ir aš:)) 220V prietaisus jungi per jį, akumą krauni užkūręs variklį. Ar aš kažko nesusigaudau?




Jei rimtai, tai generatorius gerai, kai kompanija stovi vienoje vietoje ilgą laiką ir tuomet, vieno generetoriaus pakanka keliems kemperiams pakrauti akumus dienos metu. Smagiau nei birbantys keli varikliai.

Jei nerimtai, tai generatorius pigiau, nei keitikliai su akumais, kai reikia kemperisto moteriai susifenuoti plaukus, kai reikia užkurti kapučino kavos aparatą ar mikrobangę krosnelę...

:)

Tomai M.,  kokia tikroji versija? Kodėl reikia generatoriaus?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Bet- kempinge paprastai turi 220V iš rozetės, kažkur Šveicarijoj aikštelėj generatoriaus nekurčiau tikrai, Lietuvoj prie ež. feno turbūt nereikia? :)
Tikrai įdomu būtų jo poreikio versija.
Aš šioj vietoj kaip išeitį matau arba į kemperį montuojamą dujinį generatorių (tyliausias) arba tas celes EFFOY. Abiem atvejais kaina kosmosas :ratu:

Net i tokius kaip mano ar net didesniu kemperius generatoriai retai montuojami. Nes tiesiog mazai naudojami. Pas mane stovi keitiklis 2000w, tai ir fenui ir kavai per akis. Nukrenta 2 padalos akumo kol fenuojasi ir po to vel pilnas. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Saulės baterija250w  ir 2x90 Ah akumai,keitiklis 2kw,  per men laiko ne karto neprireikė elektros ir tai škotija bei anglija , kur ne taip ir saulėta dažnu atveju, papildomai kraunasi nuo auto generatoriaus, visa kelione naudotas papildomas buitinis šaldytuvas. Čia realus testas be teoriniu pamąstymų. Tik reikia suprasti , kad ir važiavom daug, ištisu stovėjimu neužvedant gal tik keli kartai.
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
papraščiausiai žmonės perka daug nereikalingų daiktų tik dėl to,kad turėt,neužduodami sau klausimo  ar tikrai man to reikia?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Man asmeniskai jo reikia.Todel ir pirkau.Be to jis 3is kart lengvesnis nei kad deti papildoma akumuliatoriu budai ir dar neaisku kiek laikys generatorius kraudamas 3is akumuliatorius vaziuojant(gamintojas numate viena budos akumuliatoriu).Vien stovint savaitgali ne kempinge,jei naudojiesi kemperiu,kaip kemperiu,o ne palapine,akumo vieno mums beveik neuztenka.
Nezinau apie ka Justinai rasai, taciau pas mane stovi du dideli budos akumuliatoriai. Kiti uzsisake ir edejo tris akumuliatorius. Be to yra galimmybe deti licio jonu. Tai mano praktika tokia, kad su dviem akumuliatoriais as ju nepajegiu iskrauti net per 4 dienas. O irangos pas mane yra tiek kad pas dazna net neimanoma sudeti. Pvz pas mane markize elektrine per inverteri veikia. Nuleidziama lova elektrine kuria kylojam. Ir tai neskaitant kavos aparato ir feno ir tt. Taigi manau priezasciu gali buti ivairiu del ko reikalingas generatorius, bet reiktu pasakyti kad tie kemperiai kurie turi sumontuotus generatorius dujinius gamykloje ir yra pagaminti ant furos bazes, labai retai juos naudoja. Ir tai pakankamai retas aksesuaras. Bet kiekvienam paciam spresti ko jam reikia. As tikrai zinau- man nereikia. Net jei isideciau skalbimo masina. Kas irgi galima.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Mes porą metų su pertraukomis gyvenome užsienyje kemperyje. Sovėjome šalia mano darbovietės. Prisijungti prie elektros nebuvo galimybės. Išvažiuodavom pasivažinėti tik per išeigines.Gelbėjo tik generatorius. Kai kinietiškas sugedo, skubiai pirkau prancūzišką. Saulės baterijų žiemą neužtekdavo. Tiesa, kai tas darbas baigėsi generatorius įsikūrė garaže ant lentynos. Į keliones aš jo neimu- nereikia
Va tokiais atvejais as suprantu. Kitaip turbut ir neissiversi.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
Nezinau apie ka Justinai rasai, taciau pas mane stovi du dideli budos akumuliatoriai. Kiti uzsisake ir edejo tris akumuliatorius. Be to yra galimmybe deti licio jonu. Tai mano praktika tokia, kad su dviem akumuliatoriais as ju nepajegiu iskrauti net per 4 dienas. O irangos pas mane yra tiek kad pas dazna net neimanoma sudeti. Pvz pas mane markize elektrine per inverteri veikia. Nuleidziama lova elektrine kuria kylojam. Ir tai neskaitant kavos aparato ir feno ir tt. Taigi manau priezasciu gali buti ivairiu del ko reikalingas generatorius, bet reiktu pasakyti kad tie kemperiai kurie turi sumontuotus generatorius dujinius gamykloje ir yra pagaminti ant furos bazes, labai retai juos naudoja. Ir tai pakankamai retas aksesuaras. Bet kiekvienam paciam spresti ko jam reikia. As tikrai zinau- man nereikia. Net jei isideciau skalbimo masina. Kas irgi galima.
Pasikartosiu,kad suprastum apie ka rasau :) pas mane stovi vienas budos akumuliatorius,o ne du kaip pas tave!Kitas dalykas pas mane jis 100 ah,pas pati ko gero ne maziau 150ah ×2 =300ah.Skirtuma jauti ?"Uzsisakyt ir idet" galimybes jau nera,nes kemperi pirkau toks koks yra.Apie montuojamus generatorius cia kalbos nebuvo,nepjaukim i lankas.Tai patogus nebrangus nesiojamas generatorius.