Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Janis.C parašė:
Degiklis isvalytas nes buvo uzsikises ir vos dege.O dabar sniokscia ir dujom smirda.Duju paduoda per daug ir jos nesudega.Man atrodo reguliuojamas redugtorius padetu.O nuo 12v supratau kad maitinimas nepaduodamas is valdimo bloko.Schemos nera ir sunku suprast kuri net rele valdo.
Taip ir nematau atsakymo kokia liepsna dega virykle?kaip veikia karsto vandens boileris,taip pat sniokscia ir ruksta?jei problema tik su saldytuvu,tai reik ne reduktoriu keisti,o o pacio sladytuvo degiklio žikleri.
Ptvirtinu ta pati,kad kemperio saldytuvas nuo 12v turi veikti tik tada kai yra uzvestas variklis,pas mane tam reikalui yra rele po kapotu,kuri suveikia nuo generatoriaus tik tada kai jis sukasi
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Janis.C parašė:
Degiklis isvalytas nes buvo uzsikises ir vos dege.O dabar sniokscia ir dujom smirda.Duju paduoda per daug ir jos nesudega.Man atrodo reguliuojamas redugtorius padetu.O nuo 12v supratau kad maitinimas nepaduodamas is valdimo bloko.Schemos nera ir sunku suprast kuri net rele valdo.
Jeigu tingit ieskoti problemos veikimo per rele, galima pratempti nauja laida ir tesiog i grandine ideti jungikli. Uzvedet varikli--paspaudet mygtuka, saldytuvas veikia nuo 12v. Isjunget varykli--paspaudet mygtuka, saldytuvas persijunge ant duju. 

Yra dar reles (Lietuvoj nemaciau, bet uzsakynesiu is Rusijos) kurios automatiskai suveikia nuo sroves itampos--isijungia po 3 sek esant 13.8V, issijungia po 5 sek esant 12.5V. Siuo atveju instaliacija be jokiu mygtuku ir nereikia ieskoti laido nuo generatoriaus, ypac kai akumuliatorius stovi salone po sedyne.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Justinas.S parašė:
Janis.C parašė:
Degiklis isvalytas nes buvo uzsikises ir vos dege.O dabar sniokscia ir dujom smirda.Duju paduoda per daug ir jos nesudega.Man atrodo reguliuojamas redugtorius padetu.O nuo 12v supratau kad maitinimas nepaduodamas is valdimo bloko.Schemos nera ir sunku suprast kuri net rele valdo.
Taip ir nematau atsakymo kokia liepsna dega virykle?kaip veikia karsto vandens boileris,taip pat sniokscia ir ruksta?jei problema tik su saldytuvu,tai reik ne reduktoriu keisti,o o pacio sladytuvo degiklio žikleri.
Ptvirtinu ta pati,kad kemperio saldytuvas nuo 12v turi veikti tik tada kai yra uzvestas variklis,pas mane tam reikalui yra rele po kapotu,kuri suveikia nuo generatoriaus tik tada kai jis sukasi
Jo liepsna melina bet pagal garsa labai intensyvi.O kur galima rast nupirktsaldituvo kita degikli?
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Bandykit Moveroj ieskoti, reikes saldytuvo modeli zinot ir geriausia rasti detales numeri. Galite paieskot ebay irgi, bet, kaip ir sakiau, reikia tiksliai zinoti, ko reikia. Parasykit modeli, paziuresiu, gal ka rasiu.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Gal degiklis pritaikytas gamtinėms dujoms? Automobilinės kaloringesnės, vadinasi ir žiklerio skylutė turi būti mažesnė. Reik pabandyt su gaminėmis kaip dega.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As uzpildes gamtines dujas.Ryt patirinesiu gal rasiu koki numeri ir paziuresiu modeli.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Dainius.D parašė:
Gal degiklis pritaikytas gamtinėms dujoms? Automobilinės kaloringesnės, vadinasi ir žiklerio skylutė turi būti mažesnė. Reik pabandyt su gaminėmis kaip dega.
Nelabai supratau, apie ka kalbama--kiek zinau, tai arba propano arba butano suskystintos dujos naudojamos. :hmz:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Cia turim omenyje kad koloneleje yra skirta automobiliam ir buiciai:)
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Suskystintos dujos kolonelese visos - propano ir butano misinys. Priklausomai nuo metu laiko skiriasi ju santykis, kad geriau garuotu. Masinines nuo buitiniu faktiskai skiriasi akcizu - buitinems dujoms nera akcizo. Gamtines dujos i Lietuva masinoms tik ateina. Kiek zinau kolonele gamtiniu duju uzsipilimui nuo Mazeikiu arciausiai yra tik Siauliuose, nes BUS TURO autobusuose daug sumontuota dujiniu irangu.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Janis.C parašė:
Justinas.S parašė:
Janis.C parašė:
Degiklis isvalytas nes buvo uzsikises ir vos dege.O dabar sniokscia ir dujom smirda.Duju paduoda per daug ir jos nesudega.Man atrodo reguliuojamas redugtorius padetu.O nuo 12v supratau kad maitinimas nepaduodamas is valdimo bloko.Schemos nera ir sunku suprast kuri net rele valdo.
Taip ir nematau atsakymo kokia liepsna dega virykle?kaip veikia karsto vandens boileris,taip pat sniokscia ir ruksta?jei problema tik su saldytuvu,tai reik ne reduktoriu keisti,o o pacio sladytuvo degiklio žikleri.
Ptvirtinu ta pati,kad kemperio saldytuvas nuo 12v turi veikti tik tada kai yra uzvestas variklis,pas mane tam reikalui yra rele po kapotu,kuri suveikia nuo generatoriaus tik tada kai jis sukasi
Jo liepsna melina bet pagal garsa labai intensyvi.O kur galima rast nupirktsaldituvo kita degikli?
o man atrodo kad perdaug saziningai valydamas padarei didesne skyle ziklioriuje, arba dar uzsikise ir oro paemimo kanalai, todel per riebus misinys ir nesudega dujos