Home

Forumas

Dionisas.S parašė:
Marijus.K parašė:
bet Dainiau pas Tave be alkovos. O su ja tikrai sunkiau vaziuoja. Ir pasipriesinimas visai kitas. Net kuro daugiau ima.
O kokios kuro sąnaudos didesniu kemperiu,pvz.kaip pas jus,apie 7500kg svorio?
Priklausomai nuo vejo krypties. Siap pilu nuo 14,5 iki 17 ltr.100km Nepriklausomai ar vezu masina ar ne. Pries variklio cipavima puse litro- litru eme daugiau.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Dar gal papildyčiau,kad kaip ir kitoj temoj rasėm,kemperiai dažniausia yra perkrauti..Tai jeigu greitis virs 100+su alkova+svoris..Pats buvau paėmus i nuoma pabandymui tuoki,tai tikrai buvo nesaugu važiuoti virs 100...Kol vėjo nėra,liktai gerai,bet kai pus iš šono..tai gaudyk ta masina..Arba fura lenkti,irgi susidaro oro "burbulas",ir stumia i šonus.. Mano manymu,tai saugiausia yra iki 100km/val važiuoti.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Dionisas.S parašė:
Marijus.K parašė:
bet Dainiau pas Tave be alkovos. O su ja tikrai sunkiau vaziuoja. Ir pasipriesinimas visai kitas. Net kuro daugiau ima.
O kokios kuro sąnaudos didesniu kemperiu,pvz.kaip pas jus,apie 7500kg svorio?
Priklausomai nuo vejo krypties. Siap pilu nuo 14,5 iki 17 ltr.100km Nepriklausomai ar vezu masina ar ne. Pries variklio cipavima puse litro- litru eme daugiau.
O variklio galia kokia?
3,0 ltr 205 Ag Iveco ZF automatas, po cipavimo 235 Ag.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
3,0 ltr 205 Ag Iveco ZF automatas, po cipavimo 235 Ag.
Įdomus šitie dideli kemperiai...Buvo mintys perdaryti autobusą i kemperi... 
Tai manau kad ne vienam ji laiks nuo laiko uzeina. 
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Arvydas.I parašė:
Janis.C parašė:
O man patinka vaziuoti pagal taisykles ir smerkiu tuos kurie stiprei virsyja greiti ar vaziuoja ne pagal taisykles.Visada pagalvokite kaip pasiteisinsite kad norejote sutaupyti savo 15 min ? 
Visiškai palaikau...
Būna įdomu važiuoti Kauno-Kėdainių kelyje, kai precyziškai laikantis eismo taisyklių, iš paskos susidaro automobilių eilė. Fūros mirksi šviesomis, kartais net pypsi:velnias:
Arvydai, jei fūros mirksi, tai gal pačio spidometras neteisingai rodo, mes fūros greičiau kaip 88 km/h nevažiuoja :)
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Egidijus.K parašė:
Eismo saugumas užtikrinamas eismo srauto tolygumo (ar pastovumo) teorijomis. Tiek važiuojant greičiau, tiek lėčiau, nei eismo srautas, didėja eismo įvykio tikimybė dėl lenkimo(nesvarbu ar lenki ar esi lenkiamas).Dėl šių teorijų daug kur Europoje 2 juostų keliuose dominuoja ištisinė linija ar net bordiūras bei stipriai ribojimas posūkis į kairę. Tai ir važiuoji sraute dažniausiai neviršydamas furų tempo. Autostradose , jei priimi važiuoti sprendimą greičiau nei furos ir intensyvumas didokas, mažiau 110 irgi gaunasi be ryšio, nes saugiai persirykiuoti iš pirmos juostos į antrą nesukeliant antraeilininkams staigaus prisistabdymo neįmanoma. Jei automobilių nedaug, tada galima saugiai važiuoti ir lėčiau ir greičiau. O pats lėčiausias tempas pas mane būna (stengiuosi neviršyti 95) naktį keliuose kur gali lėkti briedžiai skersai kelio. Tie ekstrimalūs stabdymai dėl bėgančių gyvūnų su kemperiu, labiausiai gasdinantis man dalykas(iš galo į priekį atlekiantis stalas). Ar teko klubiečiams susidurti su gyvūnais?
Teko kartą numušti jau ore skriejančią stirną, kurią pakėlė iš priekio atvažiuojantis automobilis.

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.B parašė:


Arvydas.I parašė:


Janis.C parašė:


O man patinka vaziuoti pagal taisykles ir smerkiu tuos kurie stiprei virsyja greiti ar vaziuoja ne pagal taisykles.Visada pagalvokite kaip pasiteisinsite kad norejote sutaupyti savo 15 min ? 
Visiškai palaikau...
Būna įdomu važiuoti Kauno-Kėdainių kelyje, kai precyziškai laikantis eismo taisyklių, iš paskos susidaro automobilių eilė. Fūros mirksi šviesomis, kartais net pypsi:velnias:
Arvydai, jei fūros mirksi, tai gal pačio spidometras neteisingai rodo, mes fūros greičiau kaip 88 km/h nevažiuoja :)


Tame kelyje labai daug kur yra ribojamas greitis iki 70 km/h. Fūros nelinkusios laikytis kelio ženklų, nors pačios lenkti, kertant ištisinę liniją nenori.
Yra teke susidurti su panašia situacija remontuojamame Lenkijos kelyje, važiuojant kemperiu naktį. Ten greitis ribojamas buvo iki 40 km/h (fūros irgi su LT numeriais). Tik per  CB radiją perspėjus, kad tuoj pat iškviesiu policiją kaip mat apsiramino.
Ten galima važiuoti ir greičiau, bet kam turėčiau laužyti savo automobilį duobėtame kelyje. Fūroms automobilių negaila.... ne savas:juokas:
Giedrius.B parašė:
Egidijus.K parašė:
Eismo saugumas užtikrinamas eismo srauto tolygumo (ar pastovumo) teorijomis. Tiek važiuojant greičiau, tiek lėčiau, nei eismo srautas, didėja eismo įvykio tikimybė dėl lenkimo(nesvarbu ar lenki ar esi lenkiamas).Dėl šių teorijų daug kur Europoje 2 juostų keliuose dominuoja ištisinė linija ar net bordiūras bei stipriai ribojimas posūkis į kairę. Tai ir važiuoji sraute dažniausiai neviršydamas furų tempo. Autostradose , jei priimi važiuoti sprendimą greičiau nei furos ir intensyvumas didokas, mažiau 110 irgi gaunasi be ryšio, nes saugiai persirykiuoti iš pirmos juostos į antrą nesukeliant antraeilininkams staigaus prisistabdymo neįmanoma. Jei automobilių nedaug, tada galima saugiai važiuoti ir lėčiau ir greičiau. O pats lėčiausias tempas pas mane būna (stengiuosi neviršyti 95) naktį keliuose kur gali lėkti briedžiai skersai kelio. Tie ekstrimalūs stabdymai dėl bėgančių gyvūnų su kemperiu, labiausiai gasdinantis man dalykas(iš galo į priekį atlekiantis stalas). Ar teko klubiečiams susidurti su gyvūnais?
Teko kartą numušti jau ore skriejančią stirną, kurią pakėlė iš priekio atvažiuojantis automobilis.

Nieko sau. Pavyko susiremontuoti? Kaip po tokio kraujo fontano atrode vairuotojas, jei taip visur sutaskyta.