Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Nu na.ik:baisu: Tikiuos vairuotojui viskas gerai nes paskutine nuotrauka baugina:(
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Janis.C parašė:
Nu na.ik:baisu: Tikiuos vairuotojui viskas gerai nes paskutine nuotrauka baugina:(
Vairuotojas buvau aš. Nieko neatsitiko, tik teko daug praustis :)
Ant vairuotojo sėdynės stirnos gabalai, ne mano :)))))))

Viskas vyko prieš kokius 5 metus, šeštadienį grįžtant namo.
Jau kitą savaitę vėl išvažiavome su tuo pačiu kemperiu.

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Žiauru... vaizdelis tai...., kaip kokiame siaubo filme. "Svetimas".  Kažkas atplėšė duris ir vairuotoją suėdė. Tik va pagalvoju pro kur tas visas faršas į kabiną pateko? Tarp kitko stirniena delikatesinė mėsa. Žalią galima valgyti :)


Is tiesu tai velniskai bijau zveriu. Todel nakti stengiuosi net nevaziuoti. Kai vaziuoju su kokiu draugu medziotoju ir tas pradeda rodyti kiek ju pakeleje tai siaubas ima. O paskutiniu metu isigijau masina lengvaja su naktinio matymo funkcija. Tai kai pamaciau kiek pakelese zveriu, kuriu mes nematome, tai jokios jau kalbos apie greicio virsijima jau neina kalba. Ypac Lenkijoje, pasienyje iki Augustowo, atrodo kad per zoologijos soda vaziuoji.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Is tiesu tai velniskai bijau zveriu. Todel nakti stengiuosi net nevaziuoti. Kai vaziuoju su kokiu draugu medziotoju ir tas pradeda rodyti kiek ju pakeleje tai siaubas ima. O paskutiniu metu isigijau masina lengvaja su naktinio matymo funkcija. Tai kai pamaciau kiek pakelese zveriu, kuriu mes nematome, tai jokios jau kalbos apie greicio virsijima jau neina kalba. Ypac Lenkijoje, pasienyje iki Augustowo, atrodo kad per zoologijos soda vaziuoji.
Kaip ta funkcija naktinio matymo automobilyje realizuota? naktinio matymo prietaisas, ar kaip išspręsta?
Taip , ten yra silumine kamera. Medziotojai man atrodo kai kurie turi. Veikia puikiai, is toli matosi, bet faktiskai reikia sturmano. Vaizda rodo per centrini ekrana, todel nepatogu nuolat zvilgcioti tai i kelia tai i ekrana. Vat jei jie sujungtu su ant stiklo rodymo funkcija( kas matyt netolimoje ateityje bus) butu super. Man kaip bijanciam zveriu, labai padeda sitas dalykas. Kita vertus visada nakti vaziuojant salia sedincio prasau ziureti salikeles. Dar manau kad galima paciam susimontuoti sia kamera su ekranu. Tai nebera stebuklas.Naktinis matymas ir dar linksmas :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Čia paprasiausias variantas Tik nežinau ar bus labai patogu su jais vairuoti, nors rašo skirti ir važiuoti
Galvoju kad ten kazkaip kitaip veikia. Pagal siluma. Nes kai rodo tai nakti ryskiai sviecia masinos duslintuvas, o gyvunus paryskina geltonai. Taip pat ir zmones. Tada jei vairuotojas nereaguoja, isijungia prevencines susidurimo sistemos. Pasigirsta signalas, zmogus ar gyvunas pazymimas raudona spalva ir masina tada pati stabdo. 
galvoju kad principas toks
O dar tiksliau butu sita kamera
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Galvoju kad ten kazkaip kitaip veikia. Pagal siluma. Nes kai rodo tai nakti ryskiai sviecia masinos duslintuvas, o gyvunus paryskina geltonai. Taip pat ir zmones. Tada jei vairuotojas nereaguoja, isijungia prevencines susidurimo sistemos. Pasigirsta signalas, zmogus ar gyvunas pazymimas raudona spalva ir masina tada pati stabdo. 
galvoju kad principas toks
O dar tiksliau butu sita kamera
Arvydo nuoroda naktinio matymo prietaisas, o Mariaus termovizorius. Termovizorius nepalyginamai tobulesnis reikalas.
Pas mane lengvojoje termovizorius. Zinau draugas medziotojas panasu turi, tai net ziurejom namo silumini laiduma :)