Home

Forumas

Nu va ziuriu dabar Ispanija. Jauciu per 4 dienas sunkiai iki Malagos, o lektuvu turbut per 4 valandas. :)
Nu bet vistiek kemperiu vaziuosiu. Kad ir per savaite :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš pernai į Portugaliją važiavau apie savaitę, atgal irgi panašiai, bet visai nesigailiu dėl "tuščiai sugaišto laiko":D
Šiemet iki Graikijos, matomai, gausis irgi panašiai.... bet gi atostogos, o ne atsižimėjimas tarpiniuose taškuose:driving:
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Arvydas.I parašė:
Aš pernai į Portugaliją važiavau apie savaitę, atgal irgi panašiai, bet visai nesigailiu dėl 'tuščiai sugaišto laiko':D
Šiemet iki Graikijos, matomai, gausis irgi panašiai.... bet gi atostogos, o ne atsižimėjimas tarpiniuose taškuose:driving:
Jo..,čia kaip ir miegas-kol normaliai neišsimiegosi,nepajusi,kad pailsėjai:) Taip ir su kelione..,kol neskubėdamas visko neapžiūrėsi..,tai ir nepajusi to malonumo:)
Arvydai Tu labai klysti del sugaisto laiko. Neziurint kas kaip vaziuoja , as nezinau geresnio laiko nei vaziavimas kemperiu. Nera geresnio laiko kai esi "uzdarytas" su savo seima, kuriai daznai per darbus nerandi laiko. Kai gali issikalbeti su zmona, nes suvoki kad laiko marios , o per kasdienybe nepamatai nuostabiu dalyku. O kur tada ir kiek vaziuoji ne taip ir svarbu. Turbut pats kraupiausia situacija, kai su artimu zmogumi po pusdienio bendravimo nebezinai ka sakyti. Tai liudija kad susvetimejai. O kemperis niekada to neleis.:)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Arvydai Tu labai klysti del sugaisto laiko. Neziurint kas kaip vaziuoja , as nezinau geresnio laiko nei vaziavimas kemperiu. Nera geresnio laiko kai esi 'uzdarytas' su savo seima, kuriai daznai per darbus nerandi laiko. Kai gali issikalbeti su zmona, nes suvoki kad laiko marios , o per kasdienybe nepamatai nuostabiu dalyku. O kur tada ir kiek vaziuoji ne taip ir svarbu. Turbut pats kraupiausia situacija, kai su artimu zmogumi po pusdienio bendravimo nebezinai ka sakyti. Tai liudija kad susvetimejai. O kemperis niekada to neleis.:)
Pastebėjau, kad dažnai komentarus skaitai neatydžiai ir neviską pastebi .... Parašyta juk 'tuščiai sugaišto laiko' kabutėse.  O tai viską kardinaliai keičia, jei ką :D
Taip, kad bet šiuo konkrečiu atveju mūsų nuomonės nesiskiria:veliava:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Na jei įdėmiai skaitytumėte kas parašyta tai kitaip ir komentuotumėte, gal pakartojus aiškiau bus, jei jau taip skubate kad lekiate viršydami greiti ir rizikuojate sveikata bei gyvybe, tai tokiems siūloma skristi. Vistiek nieko aplinkui nematote. Tas pats su tekstu , jei skaitote neidėmei ir nesuprantate kas parašyta, tai kam skaitote? Jie atsakinėjate po to "į pievas" :hmz:
Klausykite vaikinai, tu pievu netruksta ne pas viena. Tokie komentarai kaip daznai, visada, daug jie rodo zmogaus asmenybes tam tikrus dalykus. Kazkaip uzsigruzinote i vakara. Atsipalaiduokite ir nepulkite teisti, nes kartais tu komentaru ir neina suprasti. Turbut ne tik Jusu, bet ir mano. Taigi pradekim nuo saves teisuoliai. :)
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Kažkur esu rašęs, kad būtent su kemperiu išmokau važinėti lėtai. Su lengva man kažkaip 90 km/val nesivažiuoja... Kadangi esu "benamis", t.y. nuomininkas, per tuos metus teko išbandyti daug visokių kemperių. Patys pirmi , kuriais keliavom 2004, 2005 metais buvo lėtapėdžiai ant senos geros FORD Transit bazės, su paprastais varikliukais. Iki 100 km /val. įsibėgėti buvo galima tik nuo kalno ir pučiant palankiam vėjui :) Taip ir pripratom, kad su kemperiu keliaujama lėtai. Neskubant, pasidairant, bendraujant, aplankant pakeliui tai, kas įdomu. Gerai čia buvo pasakyta: nori nukakti greitai - tam yra lėktuvas. Žinoma, dabartiniai kemperiai važiuoja daug greičiau, nei tie senukai, bet  ar tikrai reikia lėkti? Gerai - lėkdamas gal per valandą nuvažiuosi 5 ar 10 km toliau - ką tai keičia? O minusai - kuro suris daugiau, sustabdyti bus problematiška, saugumo sumažėja žiauriai... Teko Lenkijoje provėžuotuose keliuose lenkti fūras, važiuojančias apie 85 km/val - nieko gero. Žinoma, paskui jas vilktis irgi nieko gero, tad stengiamės Lenkiją kirsti naktį, jei nelyja ir ne rūkas. Apskritai atostogos tam ir skirtos, kad "nuimt tempą", pailsėt, atsipalaiduot... ir jei per jas lėksim, skubėsim, lenksim, nervuosimės - tai kokios čia atostogos? :) :veliava: 
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Gintaras.K parašė:
Kažkur esu rašęs, kad būtent su kemperiu išmokau važinėti lėtai. Su lengva man kažkaip 90 km/val nesivažiuoja... Kadangi esu 'benamis', t.y. nuomininkas, per tuos metus teko išbandyti daug visokių kemperių. Patys pirmi , kuriais keliavom 2004, 2005 metais buvo lėtapėdžiai ant senos geros FORD Transit bazės, su paprastais varikliukais. Iki 100 km /val. įsibėgėti buvo galima tik nuo kalno ir pučiant palankiam vėjui :) Taip ir pripratom, kad su kemperiu keliaujama lėtai. Neskubant, pasidairant, bendraujant, aplankant pakeliui tai, kas įdomu. Gerai čia buvo pasakyta: nori nukakti greitai - tam yra lėktuvas. Žinoma, dabartiniai kemperiai važiuoja daug greičiau, nei tie senukai, bet  ar tikrai reikia lėkti? Gerai - lėkdamas gal per valandą nuvažiuosi 5 ar 10 km toliau - ką tai keičia? O minusai - kuro suris daugiau, sustabdyti bus problematiška, saugumo sumažėja žiauriai... Teko Lenkijoje provėžuotuose keliuose lenkti fūras, važiuojančias apie 85 km/val - nieko gero. Žinoma, paskui jas vilktis irgi nieko gero, tad stengiamės Lenkiją kirsti naktį, jei nelyja ir ne rūkas. Apskritai atostogos tam ir skirtos, kad 'nuimt tempą', pailsėt, atsipalaiduot... ir jei per jas lėksim, skubėsim, lenksim, nervuosimės - tai kokios čia atostogos? :) :veliava: 
:geras:
:geras: