Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Į Danija
Sveiki kolegos, nusprendėme aplankyti Danija, arba yra kas ten buvę, ką rekomenduotumėte, domintų nemokamu parkingu !
Diekavuoju...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
Sveiki kolegos, nusprendėme aplankyti Danija, arba yra kas ten buvę, ką rekomenduotumėte, domintų nemokamu parkingu !
Diekavuoju...
Važinėjausi kaiptais sykį Kopenhagoje ir apylinkėse, baisiai lijo tuo  metu, yra nuotraukos.
Ten reiktų laikytis parkavimosi taisyklių, susimokėsi net jei mums tokios juokingos taisyklės neprisiminsi, parkavimasis 5m nuo sankryžos ir gan brangiai....
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Buvau ten prieš porą metų. Tikrai labai nepatiko.... ne tiek šalis, kiek žmones. Pilnai sutinku su Robertu.... 
Tik vienas pav.: važiuojant į tiltą, vedantį į Švediją, nespėjau laiku persirikiuoti, nes piktybiškai neleido to padaryti ir "daniškos kiaulės" darė viską, kad tik "likčiau Danijoje". Tokių ir panašių situacijų buvo tikrai ne viena. Jei pas mus, ar kitose šalyse (tiek rytų, tiek vakarų) - vairuotojai geranoriški, tai ten tikrai kiauliški - viską daro iš principo, kad tik pakiaulinti kitam. 
Esu pabuvojęs beveik visose Europos valstybėse, bet ten vairuotojai "patys kiečiausi"  
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Toks jausmas, kad norite atkalbėti mus, nuo kelionės į Danija :D 
Pradedu nerimauti, jei ne į Danija, tai kur?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijus.B parašė:
Toks jausmas, kad norite atkalbėti mus, nuo kelionės į Danija :D 
Pradedu nerimauti, jei ne į Danija, tai kur?
Pervažiavus per tiltą iš Danijos, yra šauni šalis Švedija:) 
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Aurelijus.B parašė:
Toks jausmas, kad norite atkalbėti mus, nuo kelionės į Danija :D 
Pradedu nerimauti, jei ne į Danija, tai kur?
Užpernai buvau Danijoje. Nepatiko. Pasirodė, kad tai kemperiams nedraugiška šalis.

Pirmą naktį Danijoje miegojome kempinge. Paskui važiavom link Vokietijos ir ieškojome kur sustoti nakčiai. Nemokamų ir aplamai aikštelių nebuvo. Vos ne kiekviename miestuke įvažiuojant perspėjimai, kad kemperiams sustoti draudžiama. Tik įvažiavus į Vokietiją – viskas pasikeitė. Įsitikinau, kad nuomonė apie Danija ne iš piršto laužta.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Mano nuomonė apie Daniją yra priešinga nei anksčiau rašančių. Buvome prieš 4 metus. Man kaip tik pasirodė draugiška šalis kemperiams, yra nemažai aikštelių su nusipylimu ir vandens pasipildymu. Nakvojome mažuose miesteliuose aikštelėse visai prie jūros (ne mes vieni, bet mačiau ir vokietukų). Kopenhagoje galima sustoti prie miesto Camping, šalia yra gatvelė, kur stovi kemperiai diena. Kopenhagoje daug kur parkingai mokami ir ne daugiau 2 val (reikia turėti laikroduką ant stiklo). Nemokama aikštelė yra visai prie undinėlės statulos , bet irgi tik 2 val. Žodžiu į Daniją yra noras sugryžti, man ši šalis verta dėmesio ypatingai Kopenhaga. Tik reikia nusiteikti, kad kainos visur skandinaviškos.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Taip, tikrai išsipylimo ir vandens užpylimo aikšteiių daug, dažniausiai tiesiog prie kelių... ten galima ir nakvoti - daug kas taip ir daro. Yra nemokamų aikštelių prie pat vandenyno, ten gan gražu.
Rašiau ne apie tai. Mums nepatiko jų super aukšta "ale vakarietiška kultūra", ji tikrai nedraugiška kemperiams.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jeigu dar nepraėjo noras, rekomenduoju nemokamą aikštelę prie vandenyno. Mums labai patiko. Nors buvome rugsėjo mėn., bet kemperių dar buvo

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jei vis del to nutarsit keliaut i Danija,aplankykit Hanstholm uosta.Tai didžiausias žuvu aukcionas Šiaurėje.Galima pamatyti tikrai idomiu egzemplioriu ;)