Home

Forumas

Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
Irena ir Vytautas
Naujokų prisistatymas
Sveiki,
Esame iš Panevėžio. Mūsų šeima yra iš 5 asmenų: aš, žmona, du sūnūs ir šuniukas (tikras šeimos narys, todėl negaliu nepriskaičiuoti. Jis visur ir visada su mumis ir labai mėgsta keliauti. Prisegsiu jo nuotrauką). Prie jūsų klubo prisiregistravau prieš nepilnus 2 metus. Bet kol neturėjau savo kemperio, teko būti pogrindyje...
Šiandien naktį į mūsų kiemą įvažiavo ilgai lauktas ir ilgai išsvajotas kemperiukas. 
Mėgstame labai keliauti. Pirmoji mūsų kelionė automobiliu buvo prieš 12 metų. Tada prisijungiau prie draugų kompanijos kelionei į Kroatiją. Gyvenome palapinėje, kempinge. Ir tada pamačiau gyvai keliautojus su kemperiais iš turtingesnių Europos šalių, kurie stovėjo šalia mūsų palapinių. Aš į juos tik pasižiūrėdavau su išsižiojusia burna, seiles nurydavau ir net nedrįsau sau net pasvajoti, kad gal būt kada nors ir aš taip galėčiau keliauti... 
Kai pirmą kartą žmonos paklausiau, kad ką ji galvoja, jeigu mes įsigytumėme savo kemperį. Tai ji buvo labai skeptiška ir nepritarė mano minčiai. Žiūrėdamas vakarais kitų kemperistų filmukus iš Yuotube apie keliones, aš jai vis parodydavau vieną kitą gražesnį kadrą ar nuotrauką. Ir taip gavosi, kad pakeičiau jos nuomonę į priešingą pusę. Praeitą vasarą padėjau naujam draugui parvaryti kemperį iš gamyklos į Lietuvą ir tuo pačiu truputį išbandyti. Tos kelionės metu mano svajonės dar labiau sustiprėjo ir po truputį ėjau savo svajonės link...
Štai tokia mano istorija į kemperių pasaulį.
Labai džiaugčiausi, jeigu priimtumėte į savo keliautojų gretas. 



Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Sveiki!:) labai svarbu gyvenime siekti savo svajonių,su kuo ir sveikinu!:):plojimai::kemperis::hi:
Žinutės: 165
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-27
Sveiki,geras jausmas kai svajonės išsipildo,sekmės kelionėse.
Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
Sveiki prisijungę :ok:
Žinutės: 52
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-25
Sveiki :tourist1:
Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
:geras:
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Sveiki Irena ir Vytautai. Malonu Jus matyti musu kemperistu bendruomenes gretose.. :driving:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Labas.Malonu kad Panevezieciu gretos dideja:hi:
Žinutės: 25
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-04
Sveiki! :touristas:
Žinutės: 14
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-21
:hi::kemperis: