Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Išorinio dviračių laikiklio tvirtinimas
Patarkit kaip teisingai surasti tvirtinimo vietą dviračių laikikliui ant galinės sienos.Kemperis Knaus Sun Traveller 708.
Jei pas Tave yra medinis karkasas viduje sienos, yra specialus prietaisai kurie parodo kur eina tas pagalys. Reiktu prie jo tvirtinti, aisku dedant nemazas poverzles kad tvirtai laikytu ir neisplestu. Toki prietaisa turi Kelioniu vynas. Pasidomek, manau jie ne vieninteliai. O gal kokie senukai ar ramirentas nuomoja?
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Paprastas būdas rasti pagalius.  Tamsoje iš kitos pusės  apšviesti stipria šviesa(man reikėjo iš vidaus) pabandžiau ir gavosi t. y. apšviečiau su lengvuoju auto.
Bet jei tai aliuminio siena tai turbut nepersisvies. Tiksliai negaliu pasakyti kokia sito kemperiuko sienos konstrukcija.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Rimantas.T parašė:
Paprastas būdas rasti pagalius.  Tamsoje iš kitos pusės  apšviesti stipria šviesa(man reikėjo iš vidaus) pabandžiau ir gavosi t. y. apšviečiau su lengvuoju auto.
Kas čia per kemperis  jei mašinos lempos kiaurai peršviečia kaip rengenas? 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Bet jei tai aliuminio siena tai turbut nepersisvies. Tiksliai negaliu pasakyti kokia sito kemperiuko sienos konstrukcija.
Jau gal dešimtmetį, mažiausiai, kemperių išorės sienos ir stogas turi ploną aliuminio sluoksnį. Tiesa jis yra iš išorės. Iš vidaus yra apdailinė plokštė.... 
Nebent reiktų šviesti rentgeno spinduliais


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Spėju ne visi, kai rinkausi pirkti mačiau ir plastikiniu viršumi bei faniera viduje, matyt kalba apie tokį variantą.
Variantu yra visokiu. Dejo ir plastika, ir aliumini is abieju pusiu dabar deda ir nuo 2008 berods deda isvis be pagaliuku mediniu. Taip kad priklauso nuo kemperio. Bet jei pritvirtinsi tik prie plokstes ir dar be jokiu poverzliu, uzkabinus dviracius labai galimas daiktas kad isples is tos sienos. Su persvietimu nesiginciju, gal plastika galima. Nors jei viduje tas putplastis, tai irgi nelabai jis persisviecia. 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Pas mane tikrai aliuminis ir jis neplonas.Apatineje sienos dalyje (garažo skyriuje) gan stora faniera prie kurios pritvirtintos lentynos mirtinai.Peršvietimas nepades,apie aparateli ir pats minčiu turėjau.Tik kyla klausimas ar tai tas pats daigtas kuris rodo laidus ir visus kitus dalykus sienose namie,ar tai spec aparatas medienos rodymui.Siandien užsiimsiu tuo rimčiau.Parašysiu kaip sekesi.Nes kuo toliau tuo labiau suprantu kad dviračiams ne visada geriausia vieta "garaže" :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jei kemperis turi forkopą, labai patogu dviračius tvirtinti ant jo. Minusas - kemperis naudoja (bent pas mane) apie 0,5ltr/100km daugiau kuro.