Home

Forumas

Manau krutumas kemperio labiau jaudina pavydaus lietuvio sirdi. Nesaugumas ar apiplesimo tikimybe manau labiau priklauso nuo lengvo prieinamumo. Tamsi vienisa vieta, pro langa matomi geidziami daiktai ir tt. Galvoju tie kas stoja aikstelese, issiugdo ta jausma kur galima stoti ,kur ne. As esu kempingu salininkas jei tik nors kiek jauciuosi nesaugiai.
 Raimondai , o gal geriau vadovautis patarle : viena karta geriau pamatyti nei simta isgirsti? Tai su tiek parasytu postu kaip Tavo, dar nuvaziavus savo akim pamatyti to susitikimo priimtu i tuos narius. O paskui sprestum vaziuoti ar ne. Nebent cia yra ambiciju klausimas.
Ką jūs čia kalbat apie Italiją visiškus niekus. Gal sakysit,kad saugiau,kai važinėjat po visokius Albanijos ar Rumunijos šiukšlynus? Mes 20 metų važinėjam į Italiją,išmaišėm visą. Niekur jokio nesaugumo nėra,jei nemiegi pakelėse,patvoriuose.Jei nepalieki kemperio ilgesniam laikui prekybos centrų aikštėse. Saugotis reikia lygiai taip pat,kaip ir Lietuvoje. Buduliai visur vienodi.O Italija puiki šalis.
Ta ir kalbam kad pasisaugojus saugu.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Marijus.K parašė:
Manau krutumas kemperio labiau jaudina pavydaus lietuvio sirdi. Nesaugumas ar apiplesimo tikimybe manau labiau priklauso nuo lengvo prieinamumo. Tamsi vienisa vieta, pro langa matomi geidziami daiktai ir tt. Galvoju tie kas stoja aikstelese, issiugdo ta jausma kur galima stoti ,kur ne. As esu kempingu salininkas jei tik nors kiek jauciuosi nesaugiai.
 Raimondai , o gal geriau vadovautis patarle : viena karta geriau pamatyti nei simta isgirsti? Tai su tiek parasytu postu kaip Tavo, dar nuvaziavus savo akim pamatyti to susitikimo priimtu i tuos narius. O paskui sprestum vaziuoti ar ne. Nebent cia yra ambiciju klausimas.
Na issimusem is temos, atsiprasau autoriaus. Marijau, del pavydaus lietuvio esate labai neteisus. Man ir turimas yra didokas, taciau seimos pageidavimu reik paisyti. Mielai pasikeisciau i kemperiuka LR Defenderio bazeje ir nieks manes su autobusu nepriverstu vaziuoti. Cia tik skonio reikalas.
Del susitikimo, du kart buvau susiruoses, taciau buvo nedrugisku senbuviu issisakymu, todel i toki kolektyva vykti nepanorau, veliau nebuvo galimybes.
Jei idomu pratesti diskusija, galim kavos susitikti, jei Vilniuje bunat, nereikalingi cia tokie viesi pamastymai :)

Galim kada susitikt. man pabendrauti vertybe. Atleiskit kazkaip pasimirso tie ankstesni dalykai. Na buna visaip. Tik aapie kemperius paskutini sakiny. Dydis ne visada mandrumas. Gali buti mazas mandras o didelis visai paprastas. :)
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Daina.P parašė:
Ką jūs čia kalbat apie Italiją visiškus niekus. Gal sakysit,kad saugiau,kai važinėjat po visokius Albanijos ar Rumunijos šiukšlynus? Mes 20 metų važinėjam į Italiją,išmaišėm visą. Niekur jokio nesaugumo nėra,jei nemiegi pakelėse,patvoriuose.Jei nepalieki kemperio ilgesniam laikui prekybos centrų aikštėse. Saugotis reikia lygiai taip pat,kaip ir Lietuvoje. Buduliai visur vienodi.O Italija puiki šalis.
Cia turbut kiekvienas pasakoja iš savo patirties o ji buna įvairi. Keliavom priš pusmetį, matėm visokiu babajų, nesaugiu situacijų dienos metu ir kemperiu su išdaužytais langais. Turbut nevisiems butų maloni patirtis atostogų metu. Saugotis reikia visur, ta ir parašem... O aš kol kas nuo pietų Italijos susilaikiau :). Planuojam i Graikija.. Gal ir ten bus panašei :) 
Na , pareziumuokim. Kuo nori isleisti maziau pinigu, nori sutaupyti, nakvoji aikstelese, tuo rizikos daugiau. Kaip ir atspindi gyvenimo ir verslo desnius. :) Kuo esi linkes sumoketi daugiau, renkiesi zinomus kempingus, nakvoji saugomose vietose ir tt. , rizikos daugiau del saugumo. Na , kiekvienam priimtinas savas rizikos laipsnis. As , jei vaziuociau i pietus, turbut rinkciausi kempingus, siaureje gal susigundyciau kokia aikstele. Isvystem gera dikusija. Tikiuosi paciam ji pakankamai naudinga. Gero kelio!!!
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Marijus.K parašė:
Na , pareziumuokim. Kuo nori isleisti maziau pinigu, nori sutaupyti, nakvoji aikstelese, tuo rizikos daugiau. Kaip ir atspindi gyvenimo ir verslo desnius. :) Kuo esi linkes sumoketi daugiau, renkiesi zinomus kempingus, nakvoji saugomose vietose ir tt. , rizikos daugiau del saugumo. Na , kiekvienam priimtinas savas rizikos laipsnis. As , jei vaziuociau i pietus, turbut rinkciausi kempingus, siaureje gal susigundyciau kokia aikstele. Isvystem gera dikusija. Tikiuosi paciam ji pakankamai naudinga. Gero kelio!!!
Na bet žinai... Kai stoji, liktai normaliame kempinge, prie Nicos ir recepšine tau sako, kad jeigu eisit i miestą tai už kempingo teritorijos ribų su trumpu sijonu ar šortais neeikite... Tai susimąstai.... Arba kai žinai, kad Rovanemije sumušė vyruką o jo moterį išprievartavo... Nu tai sorry... Kemperio saugumas - gerai bet tam yra draudimas... Man svarbiausia mano pačios ir šeimos saugumas o mano protas kol kas sako, kad panašu jog ten nesaugu :(
Visiskai sutinku. Svarbiausia zmoniu saugumas. Bet zinai, as taip ziauriai nesu susidures. Paprastai pas mus keliaujant yra tokia problema: mano zmona jei tik yra pliusine temperatura sako , praveriam langus. Tad as sakau kad ne kempinge to nedarysim. Tada bendru sutarimu vaziuojam i kempinga ir miegam ramiai pradarytais langais. Tai is cia ir atejo ar miegoti kempinge ar ne. Viska diktuoja oro temperatura ir salies situacija. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Daina.P parašė:
Ką jūs čia kalbat apie Italiją visiškus niekus. Gal sakysit,kad saugiau,kai važinėjat po visokius Albanijos ar Rumunijos šiukšlynus? Mes 20 metų važinėjam į Italiją,išmaišėm visą. Niekur jokio nesaugumo nėra,jei nemiegi pakelėse,patvoriuose.Jei nepalieki kemperio ilgesniam laikui prekybos centrų aikštėse. Saugotis reikia lygiai taip pat,kaip ir Lietuvoje. Buduliai visur vienodi.O Italija puiki šalis.
Ką tik prieš porą dienų išvažiavome iš Albanijos. Jokio nesaugumo jausmo nebuvo. Visur žmonės kaip žmonės, o nusikaltių būna visur, Lietuvoje taip pat.