Home

Forumas

Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Meine praleidome ramią savaitėlę kempinge prie vandenyno. Maudėmės vandenyne, kempingo baseinuose, ilsėjomės, dirbome susikaupusius po savaitės intensyvaus bendravimo ir išvykų. Bei ruošėmės naujam intensyviam etapui - jau tuoj prasidės 3 savaičių trukmės kelionė iki Mičigano valstijos, kurios metu, kaip visada, intensyviai tyrinėsime, lankysime miestus, muziejus, eisime į žygius ir t.t. O Mičigane laukia ralis - linksma intensyvi savaitės trukmės stovykla, kurioje susitiksime su senais draugais bei susipažinsime su naujomis šeimomis, gyvenančiomis ant ratų. Tai bus jau ketvirta tokia stovykla šiais metais. 

Paplūdimys geras, vaikai išmoko linksmintis su lenta, vanduo - kaip Baltijos jūroje jos šilčiausią dieną, t.y. šaltas :))

VIDEO


Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Taip, taip. Čia toks pats švilpikas, kaip žymiajame filme "Švilpiko diena". Tiesa, tas filmas visai ne apie švilpiką. Bet tik ne mūsų! Kvečiame žiūrėti pirmąją serialo seriją, kurioje sužinosite, kodėl švilpikas, kaip jis pas mus atsirado, bei ką su juo darėme. Pradžioje net prireikė paklausti Google, kas jis toks ir kaip su juo elgtis, bet mes greit susipratome. Man akimirksniu įsijungė mamos instinktas (nes pergyvenau, kiek jis gali išbūti naktį nevalgęs), ir aš atsibusdavau naktimis! Pati, tiesiog, su mintimi, kad reikia maitinti gyvūnėlį. To paprastai nebūna, aš miegu, kaip užmušta, ir atsibundu tik išgirdusi vaikus :) 

Taigi, susipažinkite, tai - Whistle (lietuviškai tai reiškia "švilpesys").

VIDEO


Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Mūsų švilpikas auga ir puikiai jaučiasi. Daug ir godžiai valgo pieną,  pradeda kramtyti dobilų žiedus. Dar nevalgo jų, bet pabando ant danties :) Mėgsta glaustis prie žmonių, kur šilta ir minkšta :)

VIDEO


Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Vos per porą savaičių švilpikas taip smarkiai paaugo! Valgo daug žolių ir lapų. Mes jį vedžiojame lauke, kad mokėtų maitintis ir tyrinėti, kasti olas. Jis labai linksmas ir mielas, mėgsta žaisti, būti kutenamas ir glostomas. Užlipa ant sofų, arba kur tik jam reikia :) Atsiaugino ilgą minkštą purų kailiuką ir lašinukus ant šonų :) Jie švilpikams reikalingi, nes žiemą jie miega, kaip ir meškos.

VIDEO


Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Švilpikas dar paaugo! Jis pas mus jau 3 savaites, o jam pačiam dabar maždaug nepilni 2 mėnesiai. Jis visų draugas, daug valgo ir storėja :) Jo mėgstamiausi - paprikos bei trešnės. Ir juos labai gražiai valgo. Kauliukus tvarkingai išspjauna. 

Dar mėgsta žaisti su Maja, vejasi ją, kai ji bėga :) Mano, kad jis - šuniukas :)

VIDEO


Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Ir jus norit ji kazkur paleisti?As ji auginciau toliau jei jau pradejot.Mielas gyvunelis ir jis man panasus i  musu triusi kuris taip panasiai viska eda.
Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Giedrius.Š parašė:
Ir jus norit ji kazkur paleisti?As ji auginciau toliau jei jau pradejot.Mielas gyvunelis ir jis man panasus i  musu triusi kuris taip panasiai viska eda.
Žinokite, pagunda buvo nemaža, bet mažo kemperio sąlygomis būtų buvę labai sunku tiek mums, tiek jam. Jis visiškai atsisakydavo sėdėti uždarytas, o paleistą reikia labai prižiūrėti - graužią viską iš eilės, skaitėme, kad net skyles sienose išgraužia, nekalbant apie laidus ir smulkius daiktus. Be to, gyvenimo trukmė nelaisvėje - 20 metų! Ir laikyti laukinius gyv8nus beveik visose valstijose yra nelegalu... Taigi...
Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Šiame video rodome paaugusį švilpiką, kuris moka ir mėgsta žaisti ir dūkti ir mano, kad jis yra mažas šuniukas :)

VIDEO


Žinutės: 199
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-10-21
Labai pamilome švilpiką ir ilgėsimės jo, bet atėjo laikas atsisveikinti... Žiūrėkite, kokį sprendimą priėmėme :)

VIDEO


Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Labai pasisekė švilpikui, tik Majai bus sunku atsisveikinti su juo