Home

Forumas

Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Kas nors buvot prie Balaton Vengrija?
Sveiki, gal kas laketes Prie Balaton ezero Vengrijoje su kemperiu ar be jo?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Zinoma:ratu:
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Domina, kaip ten su kempingais. Papludimiais? Koks ezero dugnas? Kam pasiruosti? Planuojame vykti su 4 vietu karavanu, 2 suauge ir 2 vaikai. Reikia rekomendaciju. Aciu!
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Tokia didele bala:)
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Rimas.V parašė:
Tokia didele bala:)
Pirma atėjusi mintis - drumzlina bala :B
Mano praktika liudna: trys kartai buta, visada lijo. Vanduo zalias. Kaip kolegos rase drumzlinas ir neskaidrus. SU kempingais, tiesa buvau jau senai, buvo prastai. Nes nepasitaike kokio normalesnio lygio. Tik tokie kaime pas bobute. Nors vengrai dievina ta bala. 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Buvau du kart.Abu kartus geruose dideliuose kempinguose.Kainos nedziugina.Vanduo seip sau,dugnas dumblas toks nejaukus,gylio nera.Abu kartus buvome po viena diena ir nieks nenorejo pasilikt.Nevaziuociau ir nesiulyciau bet zinoma aplankyti reiktu bet ten ilsetis gal ne.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Rimas.V parašė:
Tokia didele bala:)
Kitaip ir neapibudinsi, bet tai vengrų didelio pasididžiavimo "JŪRA":ne:
Jei reiktų pasirinkti, kur atostogauti - prie Balatono ar Lietuvoje, rinkčiausi Midūnų kempingą, nes čia bent vanduo švarus:juokas:
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Na supratau, kiek bandziau paieskoti internete, panasus ispudis ir susidare, tik reikejo buvusiu patvirtinimo. Planai keiciasi, suksim tada pro sali ir vaziuosim tolyn, planuose nuvaziuoti iki Pompejos. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Saulius.2 parašė:
Na supratau, kiek bandziau paieskoti internete, panasus ispudis ir susidare, tik reikejo buvusiu patvirtinimo. Planai keiciasi, suksim tada pro sali ir vaziuosim tolyn, planuose nuvaziuoti iki Pompejos. 
Tik nevažiuokite ten rugpjūčio mėn. Rugpjūtį visa Italija išvažiuoja atostogauti, o tą pergyventi dar ir gerus nervus reikia turėti:)