Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Asmeniškai aš su darbdaviais niekada neturėjau problemų.... nei su atostogomis, nei su atlyginimu. Bet ne visi samdomi darbuotojai turi stuburą. Daugumą veikia kažkoks nepasitikėjimo savimi sindromas.... O gal jie tikrai nieko verti? Tada viskas puiku. 

Kaip jau rašiau, kadangi visada dirbau pirmose pozicijose, man buvo prieina daug duomenų. Iš jų labai puikiai matėsi, kaip kyla įmonės pelnas, ir, kaip atlyginimai. Deja, bet turiu pripažinti, kad didžiosios daugumos, atlyginimai praktiškai nekilo, o nuo 2009 m. net mažėjo. Tuo tarpu darbdavio pelnas vis tiek augo. Ar ne keista - sunkmetis, krizė, o pelnas auga:baisu:
Taip, pažįstu ir tokių, kuriuos tiesiog išmetė į gatvę, nesumokant įstatymų numatytų kompensacijų. Tiesa, žinau ir tokių, kurie teismuose viską atsiėmė + kompensaciją už moralinę žalą. Jie aišku šaunuoliai, bet gaila, kad tai tik vienetai.
Taip, kad nereikia apie tą našumą:D Oficialiai Lietuvoje darbo našumas beveik pasiekė 70 procentų ES vidurkio. 
Bet ir tai ne visur tai galima lyginti. Pav. kasininkė maisto prekių parduotuvėje: kainos panašios, eilės prie kasų pas mus didesnės, o atlyginimai turbūt mažesni:juokas: Ar aš klystu?
O koks atlyginimų vidurkis, lyginant su ES vidurkiu? Gal parašys patys darbdaviai :juokas:

 


Tingiu gincytis, yra vietu kur esi teisus, yra kur labai neteisus. Reikejo savo versla gyvenime padaryti, butu nereikeja svetimo pelno skaiciuoti ir galbut dabar marsrutu pardavineti. Lengviausia kitus kritikuoti paciam nieko nedarant. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Beje aš nieko nekritikuoju.. Tiesiog pateikiu informaciją, kurios turiu gan daug. Man labiau patinka, kai išvadas pasidaro patys ją skaitantys. Kritikuoti, tai jau būtų savotiška manipuliacija ir, žinoma, per dag paprasta.
Nelabai suprantu, pačio pamąstymus dėl savo verslo...
Jau rašiau, kad niekada neturėjau problemų nei dėl atlygio, nei dėl atostogų, nei dėl sutarimo su įmonių savininkais :D Tiesiog reikėtų atidžiau skaityti:juokas: 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Kas šiemet dar nevažiavo per Lenkiją atkreipiu dėmesį, kad už kelio atkarpas Konin-Stryków (A2) ir Wrocław-Sośnica (A4) nebegalima sumokėti „būdelėje“. Apmokama programėle e-TOLL PL TICKET ar degalinėje.
Šiemet važiavau pirmą kartą ir buvau apie tai užmiršęs. Konin-Strykov vyksta kelio remontas, dalyje kelio eismas viena magistralės pusę, va, manau, lenkai dėl to nebeima mokesčio :)  Pravažiavęs vakare pasiskaitau, pasirodo zuikiu pralėkiau. Kelio atkarpos kaina 9,9 Pln, bauda 500 Pln.
Gal kas turite patirties dėl lenkų? Siunčia baudas į Lietuvą?
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:

Kas šiemet dar nevažiavo per Lenkiją atkreipiu dėmesį, kad už kelio atkarpas Konin-Stryków (A2) ir Wrocław-Sośnica (A4) nebegalima sumokėti „būdelėje“. Apmokama programėle e-TOLL PL TICKET ar degalinėje.

Šiemet važiavau pirmą kartą ir buvau apie tai užmiršęs. Konin-Strykov vyksta kelio remontas, dalyje kelio eismas viena magistralės pusę, va, manau, lenkai dėl to nebeima mokesčio :)  Pravažiavęs vakare pasiskaitau, pasirodo zuikiu pralėkiau. Kelio atkarpos kaina 9,9 Pln, bauda 500 Pln.
Gal kas turite patirties dėl lenkų? Siunčia baudas į Lietuvą?

Ar čia šios savaitės info? Praeitą savaitę dar buvo galima susimokėti būdelėje ant A2. Bet jau pernai lenkai skelbė, kad nuo gruodžio 1d pradės veikti etool, bet atseit bus galima mokėti ir grynais. Matyt panaikino...


Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:
Kas šiemet dar nevažiavo per Lenkiją atkreipiu dėmesį, kad už kelio atkarpas Konin-Stryków (A2) ir Wrocław-Sośnica (A4) nebegalima sumokėti „būdelėje“. Apmokama programėle e-TOLL PL TICKET ar degalinėje.
Šiemet važiavau pirmą kartą ir buvau apie tai užmiršęs. Konin-Strykov vyksta kelio remontas, dalyje kelio eismas viena magistralės pusę, va, manau, lenkai dėl to nebeima mokesčio :)  Pravažiavęs vakare pasiskaitau, pasirodo zuikiu pralėkiau. Kelio atkarpos kaina 9,9 Pln, bauda 500 Pln.
Gal kas turite patirties dėl lenkų? Siunčia baudas į Lietuvą?
Rašo, kad per 3 dienas po kelionės pabaigos dar galima susimokėti.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Ričardas.V parašė:

Kas šiemet dar nevažiavo per Lenkiją atkreipiu dėmesį, kad už kelio atkarpas Konin-Stryków (A2) ir Wrocław-Sośnica (A4) nebegalima sumokėti „būdelėje“. Apmokama programėle e-TOLL PL TICKET ar degalinėje.

Šiemet važiavau pirmą kartą ir buvau apie tai užmiršęs. Konin-Strykov vyksta kelio remontas, dalyje kelio eismas viena magistralės pusę, va, manau, lenkai dėl to nebeima mokesčio :)  Pravažiavęs vakare pasiskaitau, pasirodo zuikiu pralėkiau. Kelio atkarpos kaina 9,9 Pln, bauda 500 Pln.
Gal kas turite patirties dėl lenkų? Siunčia baudas į Lietuvą?

Ar čia šios savaitės info? Praeitą savaitę dar buvo galima susimokėti būdelėje ant A2. Bet jau pernai lenkai skelbė, kad nuo gruodžio 1d pradės veikti etool, bet atseit bus galima mokėti ir grynais. Matyt panaikino...



Birželio 24 zuikiu pravažiavau, būdelės nebeveikė, paliktas pravažiavimas pro 3 landas. Nedaskaičiau dėl 3-jų dienų. Grįždamas liepos 1-ąją jau mokėjau programėle. Programėje reikia nurodyti, pro kurį postą įvažiuoji ir išvažiuoji.
Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
Patikslinkite prašau, čia kalbate apie kelių mokesčius tiems, kurių kemperis yra virš >3,5 tonos?
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.Š parašė:
Patikslinkite prašau, čia kalbate apie kelių mokesčius tiems, kurių kemperis yra virš >3,5 tonos?
iki 3,5t.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vytautas.Š parašė:
Patikslinkite prašau, čia kalbate apie kelių mokesčius tiems, kurių kemperis yra virš >3,5 tonos?
Nesigąsdinkite..... :driving:
Čia kalba tik apie dvi autostradas A2 ir A4. Šiaip Lenkijoje nemokamų gerų autostradų, ir be šių dviejų, pakankamai daug, kur iki 3,5 tonos nieko mokėti nereikia