Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
nu blin , jus dar trinkelėmis išklokite...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
nu blin , jus dar trinkelėmis išklokite...
Dėl trinkelių nesu tikras, bet šiferis ant stogo laiko puikiai!
Tikiuosi beasbestinis.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Tikiuosi beasbestinis.
Ką aš žinau- kaime žmonės stogą keitė, tai seną šiferį atidavė....
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Tikiuosi beasbestinis.
Ką aš žinau- kaime žmonės stogą keitė, tai seną šiferį atidavė....
:D
Na svarbu kad gerai apskardintas butu ir vejas nenuplestu.
 Jei rimtai, tai net mano prabangiam Morelo grindys isklotos minkstu linoleumu su medzio imitacija. Tik as dar pagalvociau darant grindis, gal jas sildomas daryti. Dabar populiaru, t.y. Jei keliauji vesesniais orais tikrai smagu.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Dėl laminato kemperyje drysčiau abejoti ar tinkama medžiaga. Laminatą suklojus kraštuose reikia palikti deformacinius tarpelius, dėl jo naturalaus plėtimosi nuo drėgmės ir temperatūros. Tarpus prie sienų namuose grindjuostėmis uždengiame, kemperyje grindjuostes dėti....:D. Šeip laminatas ar naturalaus medžio grindlentės skaitosi "plaukiojančios" ir mechaniškai prie pagrindo netvirtinamos.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Užvesdamas šią diskusiją paminėjau, jog grindų viršutinė plokštė yra atšokusi, todėl grindys turi judėjimą, grigždėjimą ir nestabilumą, todėl pagrindinė mano užduotis yra sutvirtinti grindis iš viršaus, kad būtų vientisos ir negirgždėtų. Dėl to ir matau dvi alternatyvas - 9 mm fanera + linoleumas arba drėgmei atsparus laminatas, po kuriuo išlyginta tuo minkštu žaliu išlyginamuoju sluoksniu. Paskaičiavau, jog svoris gaunasi abiem atvejais daugmaž vienodas + 50 kg. Kaina, perkant kokybiškas medžiagas taip pat vienoda. Laminato vaikščiojimui skirtus tarpelius užlyginčiau minkštu hermetiku ir uždengčiau plonom lištvelėm. Dėl faneros šiek tiek prisibijau, kad ties sudūrimu gali gautis kalnelis ir laikui bėgant išsidėvėti linoleumas. Va kad vientisas faneros grindis eitų padėti tada nebūtų net kalbos apie jokius laminatus.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Gal galima plačiau apie šildomas grindis kemperiams?
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-09-14
Tokias grindis turiu duše, tiktų ir kemperyje: