Home

Forumas

Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Marijus.K parašė:
Na svarbu kad gerai apskardintas butu ir vejas nenuplestu.
 Jei rimtai, tai net mano prabangiam Morelo grindys isklotos minkstu linoleumu su medzio imitacija. Tik as dar pagalvociau darant grindis, gal jas sildomas daryti. Dabar populiaru, t.y. Jei keliauji vesesniais orais tikrai smagu.
Marijau, mano neprabangiam yra sildomos grindys. Kadangi dvigubas dugnas ir ortakiai isvedzioti taip , kad sildytu butent tas vietas kur vaiksciojama. kai veikia Truma, vesu ryta is siltos lovos eiti i WC - malonumas
Tikiu. O as neuzsakinejau, nes kai vesu nekeliaujam. Buna vamzdeliai arba laidai isvedzioti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Laimis.M parašė:
Užvesdamas šią diskusiją paminėjau, jog grindų viršutinė plokštė yra atšokusi, todėl grindys turi judėjimą, grigždėjimą ir nestabilumą, todėl pagrindinė mano užduotis yra sutvirtinti grindis iš viršaus, kad būtų vientisos ir negirgždėtų. Dėl to ir matau dvi alternatyvas - 9 mm fanera + linoleumas arba drėgmei atsparus laminatas, po kuriuo išlyginta tuo minkštu žaliu išlyginamuoju sluoksniu. Paskaičiavau, jog svoris gaunasi abiem atvejais daugmaž vienodas + 50 kg. Kaina, perkant kokybiškas medžiagas taip pat vienoda. Laminato vaikščiojimui skirtus tarpelius užlyginčiau minkštu hermetiku ir uždengčiau plonom lištvelėm. Dėl faneros šiek tiek prisibijau, kad ties sudūrimu gali gautis kalnelis ir laikui bėgant išsidėvėti linoleumas. Va kad vientisas faneros grindis eitų padėti tada nebūtų net kalbos apie jokius laminatus.
Būtent. Tarpeliai nedidukai- į plotį ir poros mm gana. Kemperis ne kambarys nei ten plocio, nei ilgio. Deformacijos minimalios. Tarpeliams parink silikono spalvą- nereiks ir lystvelių.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Jeigu apsispręsite kažką ant viršaus kloti, tai siūlyčiau pagalvoti apie esamų grindų kažkokį sutvirtinimą- bent pagręžioti iš viršaus ir pripūsti montažinių putų, kad senų grindų sluoksniai susiklijuotų ir sutvirtėtų. Nes paklojus naujas ant nestabilaus pagrindo vis vien išliks bangavimas ir girgždesys.
O dar gudriau būtų praardyti senas, pakeisti balkelius bent vaikščiojimo zonose ir tada ant viršaus kad ir kilimą užtiesti. Kilimą visada kemperyje kloju, nes priduoda jaukumo ir kažkiek šilumos nuo apačios.
Ir reiktų nepamiršt surast ir panaikint priežastį dėl ko jos supuvo.


Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
O čia tikrai gera mintis kad pagręžiot ir putų įpūsti. Nors aišku jos neišsisklaido į visas puses užpildydamos kiaurymes kaip aš norėčiau, bet vis šis tas. Drėgmės priežastis jau radau - buvusiam šeimininkui reikėtų nagus nudaužyti. Priekabėlėje buvęs dušas ir tuoletas panaikintas, o skylės visos paliktos ir užklotos linoleumo gabalėliu, na tai kur čia nedrėks kai važiuoji per balą ir vanduo į vidų bėga. Kita priežastis - per stoge esančių amortizatorių tvirtinimo vietas prasisunkė vanduo. Abi drėgmės atsiradimo priežastys jau šalinamos, priekabėlė išdžius ir manau daugiau problemų nebus ;)
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Audrius.R parašė:
Dėl laminato kemperyje drysčiau abejoti ar tinkama medžiaga. Laminatą suklojus kraštuose reikia palikti deformacinius tarpelius, dėl jo naturalaus plėtimosi nuo drėgmės ir temperatūros. Tarpus prie sienų namuose grindjuostėmis uždengiame, kemperyje grindjuostes dėti....:D. Šeip laminatas ar naturalaus medžio grindlentės skaitosi 'plaukiojančios' ir mechaniškai prie pagrindo netvirtinamos.
 Savo laiku teko pirkti ištisinę plokštę, kažkur 3x4 m ar panašiai - kaip laminatas, bet nepjaustytas. Nors ten buvo brokas, ar nelikvidas kažkoks, bet drėgmė jo "neėmė" - mat aš ant tų plokščių lauko baseiną buvau pastatęs, ir jame vaikis taškėsi. :)
Paskui kitiems reikalams naudojau ne vienus metus lauke, ir kraštai (kur neimpregnuota) ėmė plėstis nuo drėgmės tik po kurio laiko, bet tik kraštai. Ar dabar tokiom prekiauja, nežinau. Čia veiksmas Marijampolėje buvo.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Tai nupirkti galima didelių matmenų plokščių kad ir Ukmergėj, bet nėra kaip įkišti vientisą į kempingą ;)
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Sveiki. Jaučiu didžiulį kaltės jausmą, kad ilgokai nepildžiau savo temos :palaikymas: tačiau nei entuziazmas kelionėms, nei priekabėlės remontas nė kiek nesumažėjo. Sienos išdažytos, gumos nuvalytos, grindys sudėtos. Dabar dirbu prie baldų - dalį restauruoju, dalį gaminu naujus. Kabančias spinteles paliksiu senas, tik dureles nušveisiu, beicuosiu ir lakuosiu. Lovas gaminu naujas, taip pat vietoj dušo kambarėlio gaminu spintą, į kurią bus galima įeiti. Joje bus lentynos vienoj pusėj, o kitoj kitoj pusėj bus galima pasikabinti rūbus arba susidėti kempingavimo įrangą - lauko kėdes, staliuką. Galvoju apie bio tuoletą, mačiau video kur jie tiesiog išsitraukia, tai galvoju gal palikti vietos po lentynomis, kad reikalui esant galėčiau įsidėti. Norėčiau sužinoti kur galima kažkokį kompaktišką įsigyti, gal kas turi parduoti? Ar bent jau apytikslius matmenis, kad palikčiau vietą. Atskirą kriauklę taip pat panaikinau, nes manau kad reikalui esant dantis išsivalyti pilnai galima ir virtuvinėje kriauklėje, manau higienos normoms labai nenusižengsiu :D o dėl dušo, tai man patiko tie variantai, kai tiesiog sumontuojama papildoma žarna ir maudomasi lauke. Taip sugalvojau, nes kempinguose visi patogumai yra, o gyvenant laukinėje gamtoje niekas nepyks jei nusimaudysiu šalia kemperio :D ir paskuitinis klausimas būtų dėl žaliuzių - tinklelių nuo uodų. Ar galima jų įsigyti pagal matmenis, ar renkama tik konkrečiam kemperiui? Gal kažkaip kitaip sprendžiat šį klausimą? Blogiausiu atveju pamaniau apsiūsiu gražiai tinkliuką ir padarysiu tiesiog priklijuojamą ant lipūškių, bet čia toks manau labai jau archajiškas sprendimas. Iš karto dėkoju už nuomones :)    
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kaip matau langai taisyklingų formų, ne "itališkų" todėl tinka universalūs roletai. Gali pirkti naujus (laabai brangūs), gali ieškoti iš ardomų kemperių- ne vieną esu matęs, bet sunku atitaikyti matmenis. Senoj priekaboj buvau užsisakęs tinkliuką pas plastmasinių langų gamintojus- aplink tinkliuką kietas plastmasinis rėmelis su metalo fragmentais kampuose. Prie sienos sukasi apvalūs magnetukai, visas rėmelis prilimpa prie jų. Viena bėda- tą rėmą nuėmus- sunku rasti vietą jam padėti.
Dušo prasmės lauke nematau- sename kemperyje turėjau, nė kart nepanaudojau. Jei stovi gamtoje- ir galvoji naudoti dušą lauke- reiškia oras šiltas- tai maudaisi upėje arba ežere.
Nešiojamą tualetą taip pat buvau nusipirkęs, bet per 6m nepanaudojau pagal paskirtį... Tais laikais kažkodėl dar važiuodavau į kempingus, o ten tualetų :ok:

Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Tai man žmona vakar išrėkė kad jau pas mus kemperyje tai nebus nešiojamo tuoleto ir vidury kambario ji tikrai ant jo nesėdės :D nors man tai visai patiko jie :)