Home

Forumas

J.J
vienas, labai geras poetas yra pasakes,,,,SVAJO NEPACHNET,,,,:)
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Labai teisingas pasakymas :D
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Sveiki. Priekabėlė juda į piekį, tačiau kuo giliau į mišką, tuodaugiau medžių. Sudėjau LED apšvietimą ir viskas mirguliuoja taip, kad nesunku iš proto išsikraustyti. Pasitariau su elektriku, tai sako, jog tai yra dėl to, kad nėra akumuliatoriaus, ir tik prijungus akumuliatorių turėtų mirgėjima dingti, tad nors ir neplanavau, teks statyti atskirą akumuliatorių priekabėlei, taip pat rozetę prie mašinos su daug lizdų, nes pagal jį standartinės rozetės, kokia yra pas mane neužtenka, ji skirta tik paprastoms priekaboms, ne kemperiams. Ar teisingos mintys? Nors žinau kad yra šalia tema apie gilaus iškrovimo akumuliatorius, tačiau glaustai kokio man reikėtų? Kiek Ah? Naudojama bus LED apšvietimui ( viso 6 metrai ), šaldytuvui. Visą kitą techniką ( telefonų krovimas, kompiuteris ) naudosiu turėdamas 220. Dėkoju už patarimus :alus:
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Ledams reikia kitokio transformatoriaus 220v-12v,todel ir mirga kad pajungta nuo priekabos 220v matinimo.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Laimis.M parašė:
Sveiki. Priekabėlė juda į piekį, tačiau kuo giliau į mišką, tuodaugiau medžių. Sudėjau LED apšvietimą ir viskas mirguliuoja taip, kad nesunku iš proto išsikraustyti. Pasitariau su elektriku, tai sako, jog tai yra dėl to, kad nėra akumuliatoriaus, ir tik prijungus akumuliatorių turėtų mirgėjima dingti, tad nors ir neplanavau, teks statyti atskirą akumuliatorių priekabėlei, taip pat rozetę prie mašinos su daug lizdų, nes pagal jį standartinės rozetės, kokia yra pas mane neužtenka, ji skirta tik paprastoms priekaboms, ne kemperiams. Ar teisingos mintys? Nors žinau kad yra šalia tema apie gilaus iškrovimo akumuliatorius, tačiau glaustai kokio man reikėtų? Kiek Ah? Naudojama bus LED apšvietimui ( viso 6 metrai ), šaldytuvui. Visą kitą techniką ( telefonų krovimas, kompiuteris ) naudosiu turėdamas 220. Dėkoju už patarimus :alus:
Laimi , reikiamo galingumo LED juostos metrais nepamatuosi ju yra ir 4w/m yra ir 18w/m per 6 metrus jau susidaro skirtumas , statik bent 80 ar 100 ah, bo per daug nebuna,realiai tik ilgiau pavažinėjas ir pajauti pagal save , kiti po du statoto ir mažai ,  rozėte iš bedos galima ir esama pritaikyti, bet jei yra kas pakeičia į tinkamą tai ir pasikeisk , nesuk sau galvos , mažiau klausimų ir problemų ateityje.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-04-22
Sveiki,


šiaip viskas truputi  paprasčiau, aš neskubėčiau su akumuliatorių
ir rozečių pirkimu. Visų pirma LEDai mirguliuoja dėl kintamos elektros srovės, transformatorius
esantis maitinimo bloke paprasčiausiai sumažina įtampa, ji ir toliau išlieka
kintama. Pigiausias sprendimas žiūrėti maitinimo bloką ir atlikti keletą laidų
„permetimų“. Kitas kelias pastatyti atitinkamo galingumo diodų tiltelį. Dėl
LEDų galingumo nustatymo, siūlyčiau pasijungi LEDus prie akumuliatoriaus per
ampermetrą ir bus aišku, kiek jiems reikia srovės. Rozetės nesiūlyčiau skubėti
keisti, pagal standarto reikalavimus 7 kontaktų (Type 12N (ISO 1724)) rozetės 2 (54G) lizdas naudojamas
priešrūkiniam žibintui arba nuolatinės srovės +12 V. Vėl, tereikia susitvarkyti.
Iš D atkeliavusiuose automobiliuose, ten dažniausiai būna +12V.Jei Laimi reikės

detalėsnės informacijos, parašykite į asmeninį. Aš pas save visa tai pasidariau
be papildomų investicijų.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Justinas.S parašė:
Ledams reikia kitokio transformatoriaus 220v-12v,todel ir mirga kad pajungta nuo priekabos 220v matinimo.
Tai pas mane yra transformatorius 220v-12v, ir ledai pajungti nuo 12v, tiesiog yra kintama srovė, dėl to ir mirga. Sakė pajungus akumuliatorių mirgėjimas turėtų nustoti. Šiandien tai ir pabandysiu padaryti.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Arūnas.Š parašė:
Sveiki,


šiaip viskas truputi  paprasčiau, aš neskubėčiau su akumuliatorių
ir rozečių pirkimu. Visų pirma LEDai mirguliuoja dėl kintamos elektros srovės, transformatorius
esantis maitinimo bloke paprasčiausiai sumažina įtampa, ji ir toliau išlieka
kintama. Pigiausias sprendimas žiūrėti maitinimo bloką ir atlikti keletą laidų
„permetimų“. Kitas kelias pastatyti atitinkamo galingumo diodų tiltelį. Dėl
LEDų galingumo nustatymo, siūlyčiau pasijungi LEDus prie akumuliatoriaus per
ampermetrą ir bus aišku, kiek jiems reikia srovės. Rozetės nesiūlyčiau skubėti
keisti, pagal standarto reikalavimus 7 kontaktų (Type 12N (ISO 1724)) rozetės 2 (54G) lizdas naudojamas
priešrūkiniam žibintui arba nuolatinės srovės +12 V. Vėl, tereikia susitvarkyti.
Iš D atkeliavusiuose automobiliuose, ten dažniausiai būna +12V.Jei Laimi reikės

detalėsnės informacijos, parašykite į asmeninį. Aš pas save visa tai pasidariau
be papildomų investicijų.
čia kablio elektra
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Robertas.M parašė:
Laimis.M parašė:
Sveiki. Priekabėlė juda į piekį, tačiau kuo giliau į mišką, tuodaugiau medžių. Sudėjau LED apšvietimą ir viskas mirguliuoja taip, kad nesunku iš proto išsikraustyti. Pasitariau su elektriku, tai sako, jog tai yra dėl to, kad nėra akumuliatoriaus, ir tik prijungus akumuliatorių turėtų mirgėjima dingti, tad nors ir neplanavau, teks statyti atskirą akumuliatorių priekabėlei, taip pat rozetę prie mašinos su daug lizdų, nes pagal jį standartinės rozetės, kokia yra pas mane neužtenka, ji skirta tik paprastoms priekaboms, ne kemperiams. Ar teisingos mintys? Nors žinau kad yra šalia tema apie gilaus iškrovimo akumuliatorius, tačiau glaustai kokio man reikėtų? Kiek Ah? Naudojama bus LED apšvietimui ( viso 6 metrai ), šaldytuvui. Visą kitą techniką ( telefonų krovimas, kompiuteris ) naudosiu turėdamas 220. Dėkoju už patarimus :alus:
Laimi , reikiamo galingumo LED juostos metrais nepamatuosi ju yra ir 4w/m yra ir 18w/m per 6 metrus jau susidaro skirtumas , statik bent 80 ar 100 ah, bo per daug nebuna,realiai tik ilgiau pavažinėjas ir pajauti pagal save , kiti po du statoto ir mažai ,  rozėte iš bedos galima ir esama pritaikyti, bet jei yra kas pakeičia į tinkamą tai ir pasikeisk , nesuk sau galvos , mažiau klausimų ir problemų ateityje.
Tai tą ir norėjau sužinoti, kad reikia apie 100ah :) skaičiau tą temą apie akumuliatorius tai apie tokį ir galvojau, tiek kad pamaniau jog į priekabėlę gal bus per daug, bet turbūt per daug niekada nebūna :) dėl rozetės dar apmąstymuose aš, galvoju kaip bus ateityje, kai norėsiu kabinti prie kitos mašinos su paprasta rozete jau vėl iškils problemos. Vienas privalumas tame kad nereikės niekam skolinti ( o tų besiskolinančių tikrai atsiras ), nes pas visus standartinės rozetės.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Arūnas.Š parašė:
Sveiki,


šiaip viskas truputi  paprasčiau, aš neskubėčiau su akumuliatorių
ir rozečių pirkimu. Visų pirma LEDai mirguliuoja dėl kintamos elektros srovės, transformatorius
esantis maitinimo bloke paprasčiausiai sumažina įtampa, ji ir toliau išlieka
kintama. Pigiausias sprendimas žiūrėti maitinimo bloką ir atlikti keletą laidų
„permetimų“. Kitas kelias pastatyti atitinkamo galingumo diodų tiltelį. Dėl
LEDų galingumo nustatymo, siūlyčiau pasijungi LEDus prie akumuliatoriaus per
ampermetrą ir bus aišku, kiek jiems reikia srovės. Rozetės nesiūlyčiau skubėti
keisti, pagal standarto reikalavimus 7 kontaktų (Type 12N (ISO 1724)) rozetės 2 (54G) lizdas naudojamas
priešrūkiniam žibintui arba nuolatinės srovės +12 V. Vėl, tereikia susitvarkyti.
Iš D atkeliavusiuose automobiliuose, ten dažniausiai būna +12V.Jei Laimi reikės

detalėsnės informacijos, parašykite į asmeninį. Aš pas save visa tai pasidariau
be papildomų investicijų.
Ačiū už išsamią informaciją :alus: šiaip neplanavau dėti akumuliatoriaus į priekabą, tačiau dabar pradėjau galvoti, kad gal tai ir geras dalykas būtų. Žinoma atsiranda investicijos, kurių ir taip užtektinai, o laukinėje gamtoj mes neplanuojame gyventi, visuomet stojame į kempingus kur yra visos komunikacijos. Tačiau pagalvojus gal ir gerai būti nepriklausomu, tarkim sustojus vienai nakčiai pernakvot nereikės ieškoti rozečių, tampyti laidų ir dar mokėti 5 eurus. Taigi akumuliatorių dėsiu :D manau kokių 100ah rinksiuos. O dėl rozetės dar galvoju. Pas mane laidas į rozetę ateina su daug gijų, tarkim 1 raudonas visai paliktas nejungtas, po du kiti sujungti į vieną. Nebus taip kad stovint priekabos akumuliatorius iškraudinės automobilio akumuliatorių?