Home

Forumas

Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Renius.L parašė:
Arūnas.Š parašė:
Sveiki,


šiaip viskas truputi  paprasčiau, aš neskubėčiau su akumuliatorių
ir rozečių pirkimu. Visų pirma LEDai mirguliuoja dėl kintamos elektros srovės, transformatorius
esantis maitinimo bloke paprasčiausiai sumažina įtampa, ji ir toliau išlieka
kintama. Pigiausias sprendimas žiūrėti maitinimo bloką ir atlikti keletą laidų
„permetimų“. Kitas kelias pastatyti atitinkamo galingumo diodų tiltelį. Dėl
LEDų galingumo nustatymo, siūlyčiau pasijungi LEDus prie akumuliatoriaus per
ampermetrą ir bus aišku, kiek jiems reikia srovės. Rozetės nesiūlyčiau skubėti
keisti, pagal standarto reikalavimus 7 kontaktų (Type 12N (ISO 1724)) rozetės 2 (54G) lizdas naudojamas
priešrūkiniam žibintui arba nuolatinės srovės +12 V. Vėl, tereikia susitvarkyti.
Iš D atkeliavusiuose automobiliuose, ten dažniausiai būna +12V.Jei Laimi reikės

detalėsnės informacijos, parašykite į asmeninį. Aš pas save visa tai pasidariau
be papildomų investicijų.
čia kablio elektra
Ši schema tikrai praverčia gyvenime, tik kad pas mane priekabos laidas 15 gyslų.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kas liečia akumo talpą- priekaboje buvau įsidėjęs 55ah starterinį rūgštinį (dar ir nenaują). Naudojau tik apšvietimui ir vandens siurbliui. Užtekdavo pilnai gal net 5 dienoms.



Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Labai teisingas požiūris,jei žmogus planuoja naudot tik kartais ta akumuliatoriu tai pilnai užteks tokio akumo.Yra vienas bet!!!Jei gamintojas nebuvo numates priekaboje akumo,ar nebus taip kad pas ji stovi tiesiog maitinimo blokas 220v-12v ? Tokiu atveju negalima jungti i grandine akumo kai naudojamas 220v !!!!Reikia mesti lauk gamykliska transformatoriu ir statyt pakroveja.Juk Maitinimo blokas nera skirtas kraut akumuliatoriams.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Laimis.M parašė:
Renius.L parašė:
Arūnas.Š parašė:
Sveiki,


šiaip viskas truputi  paprasčiau, aš neskubėčiau su akumuliatorių
ir rozečių pirkimu. Visų pirma LEDai mirguliuoja dėl kintamos elektros srovės, transformatorius
esantis maitinimo bloke paprasčiausiai sumažina įtampa, ji ir toliau išlieka
kintama. Pigiausias sprendimas žiūrėti maitinimo bloką ir atlikti keletą laidų
„permetimų“. Kitas kelias pastatyti atitinkamo galingumo diodų tiltelį. Dėl
LEDų galingumo nustatymo, siūlyčiau pasijungi LEDus prie akumuliatoriaus per
ampermetrą ir bus aišku, kiek jiems reikia srovės. Rozetės nesiūlyčiau skubėti
keisti, pagal standarto reikalavimus 7 kontaktų (Type 12N (ISO 1724)) rozetės 2 (54G) lizdas naudojamas
priešrūkiniam žibintui arba nuolatinės srovės +12 V. Vėl, tereikia susitvarkyti.
Iš D atkeliavusiuose automobiliuose, ten dažniausiai būna +12V.Jei Laimi reikės

detalėsnės informacijos, parašykite į asmeninį. Aš pas save visa tai pasidariau
be papildomų investicijų.
čia kablio elektra
Ši schema tikrai praverčia gyvenime, tik kad pas mane priekabos laidas 15 gyslų.
Iš tu 15 gyslu manau galima susitvarkyt kad butu standartine rozete priekabos,reikia abieju variantu schemu ir pirmyn.Kitas variantas,kazkur mačiau perėjimus iš 15 i standartinius.Tik per standartine rozete priekaba berods užsimaitina nuo galinio priešrukinio laido,tai pasistatyk papildoma rele bagazinej prieš rozete,kuria ijungs priešrūkinis,o i rele atvesk tiesiai laida nuo auto akumo.Tam kad su priekaba " neapkraut" standartinės auto instaliacijos ir gausi iškart automatika,kad užgesinus automobili tau priekaba atsijungs nuo automobilio akumuliatoriaus.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Lyg ir išsirinkau akumuliatorių: Exide ES900 80Ah/900Wh. Ką Jūs apie tokį galėtumėte pasakyti? Bent iki šiol važiuodavom su palapine ir išvis elektros nenaudodavom tai abejoju ar šiemet tiek jau išponėsim kad visus elektros prietaisus pasiimsim su savim :D Ną bent elektrikas tai sakė kad šis transformatorius skirtas dirbti su akumuliatorium. Aš galvoju pabandysiu prijungti akumuliatorių dabar tiesiai ir pažiūrėsiu ar mirgsi lempelės ar ne. Dėl rozetės aš net nežinojau, kad tiek reikalų atsiranda, maniau viskas gamintojų paskaičiuota, o dabar reikia junginėti, apeidinėti viską prie to kablio, baisu kad paskui "pravodkė" nepradėtų trumpinti kaip pradės mūsų auksarankiai elektrikai lįsti...
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jei žiūrėjo elektrikas ir matė kad maitblokis skirtas dirbt su akumuliatorium,tada viskas ok.Jo keisti nereikia.Ledai neturi mirkset nuo akumuliatoriaus.O del rozetes -tau sprest,ar dėt papildoma,ar susitvarkyt esama taip kad išsiverstum su viena.Mes pernai nuomavom draugams priekaba,ji buvo sutvarkyta kad veiktu su viena rozete.Bet užgesinus auto neveike apšvietimas ir vanduo priekaboje,nes nebuvo prijungtas akumuliatorius priekaboje.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-04-22
Pradžiai prisijunk priekabą prie namelio, įjunk galinius priešrūkinius žibintus ir pasižiūrėk ar nepradėjo namelyje veikti elektros instaliacija (apšvietimas ir kt.) ;)
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
taip atrodo mano transformatorius.ar jis tinkamas jungti akumuliatoriu?