Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Apie galimus energijos poreikius, sujungiau visus pribambasus ir pažiūrejau poreikį tam atvejui :
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Oho, sakyčiau nemenkai :hmz:  Man patiko ta faina opcija skydelyje- ampermetras- sakyčiau naudingas dalykas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tyčia sujungiau viską maximaliai ką radau jungiamo ir maximalia galia, realiai tiek neapkrauni, bet demonstracija į klausimą, kiek gi kemperis gali pareikalauti...ir tai ne viskas, buna dar ir visokiu kavos aparatų ir dar ten ko . O indikacija turėti kiek vartoji yra iš ties gerai, kartais gali ir pataupyti kai nebūtina, drausmina. :geda:
Pas mane irgi yra sitas reikalas. Taip pat rodo kiek amperu saule krauna. Bet cia naujesni valdymo skydeliai turi. Galima pasikeisti skydeli ir bus kiekvienam kemperyje.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Saules valdiklys taip pat rodo ir saules ikrova ir sanaudas, tik nežinau kodėl skirtingai,  kemperio rodo gerokai daugiau.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Tikrai geras dalykas, tik gal čia labiau kemperiams manyčiau, priekabėlėms gal per didelė prabanga :D
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Laimis.M parašė:
Tikrai geras dalykas, tik gal čia labiau kemperiams manyčiau, priekabėlėms gal per didelė prabanga :D
Jokia čia prabanga, elementaru ampermetrą elektronini pasikabink iš radio prekių parduotuvės ir ok. viska matai realiu laiku. Tik tinkamo šunto nepamirštam...
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Radau šiek tiek nuotraukų iš priekabėlės remonto. Atsiprašau dėl nuotraukų kokybės - dažniausiai dirbdavau vakarais prie blankios lempelės, o ir fotoaparatas prašosi į užtarnautą poilsį, tad nuotraukos išėjo labai jau prastos :D šią žiemą dar numatyta sutvarkyti viršutines spinteles - restauruoti dureles, lankstus ir pakeisti spintelių užraktus, nes dabar pusė vienokių pusė kitokių. Šoninės durelės daiktams susidėti po lova kai pirkau buvo užrakintos ir užhermetintos tai aš jų ir neliečiau, maniau kad nereikia ir mažesnė tikimybė drėgmei patekti į vidų, tačiau pagyvenęs priekaboj supratau kad man jos reikalingos. Šiaip priekaba labai pasiteisino, lengvai tempiasi, lengva priparkuoti, vietos mūsų šeimai užteko :)
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10