Home

Forumas

Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Kemperio grindų tvarkymas
Klausimai, pasiūlymai
Ačiū už šiltą sutikimą. Nežinau ar teisinga klausimą kelti šioje skiltyje, bet pabandysiu. Šiuo metu visi priekabos baldai išardyti, kadangi reikia remontuoti grindis. Kadangi tai vasarinė priekabėlė, tai grindys yra pakankamai plonos - iš apačios plokštė, tada mėlyna puta ir prie jos priklijuota danga, panaši į linoleumą - "sumuštinis" padarytas. Nors apačia atrodo kaip nauja, tačiau viduje grindys paveiktos drėgmės ir tas linoleumas vietom atšokęs. Aš įsivaizduoju, kad geriausias variantas būtų kloti impregnuotą plokštę, iš kurios gaminamas priekabų dugnas. Gal žinot kur jos galima įsigyti? Ir kokio storio rinktis, nes nesinori daug papildomo svorio. O gal turite kitų pasiūlymų? Iš anksto dėkoju.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tos drėgmei atsparios fanieros internete lengvai rasi, tik skaičiuok kg, tai dabar mados šauksmas kempiariams.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Laimis.M parašė:
Ačiū už šiltą sutikimą. Nežinau ar teisinga klausimą kelti šioje skiltyje, bet pabandysiu. Šiuo metu visi priekabos baldai išardyti, kadangi reikia remontuoti grindis. Kadangi tai vasarinė priekabėlė, tai grindys yra pakankamai plonos - iš apačios plokštė, tada mėlyna puta ir prie jos priklijuota danga, panaši į linoleumą - 'sumuštinis' padarytas. Nors apačia atrodo kaip nauja, tačiau viduje grindys paveiktos drėgmės ir tas linoleumas vietom atšokęs. Aš įsivaizduoju, kad geriausias variantas būtų kloti impregnuotą plokštę, iš kurios gaminamas priekabų dugnas. Gal žinot kur jos galima įsigyti? Ir kokio storio rinktis, nes nesinori daug papildomo svorio. O gal turite kitų pasiūlymų? Iš anksto dėkoju.
Drėgmei atsparią (jūrinę) fanierą gamina UAB "Likmergė" . Jų parduodamos nelikvidinės fanieros puslapis : http://www.gerafanera.lt/index.php?id=1,3,0,0,1,0
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Aš įsivaizduoju kad tokia plokštė yra lengviausias variantas + linoleumas arba kilimas. O gal patyrę kemperistai grindims naudoja kitokias medžiagas?
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Labas. Nuvaziuoji i Lytagra Ateities pl. 50 kaune, ten juriniu fanieru kokiu tik nori storiu ir kainos nera dideles
Žinutės: 133
Nuotraukos: 8
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-22
Sveiki ! Nemanau kad verta pirkti jurine faniera, ji tik brangesne, o viduje ta pati faniera. As asmeniskai naudojau paprasta faniera, ir ja impregnavauspec vasku impregnantu, manau neblogiau impregnavosi. Nes pirmas sluoksnis geresi labai stipriai. Jums spresti. Sekmes!
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gal galima suzinoti ta spec vaska ? Foto ar nuoroda kur isigyti.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Aš dabar pradėjau galvoti dar kitaip - o jeigu tiesiog dėti laminatą ir kiekvieną siūlę hermetinti? Jis juk taip pat atsparus drėgmei, o viduj gi ne baseinas bus, jei viskas tvarkinga tai iš kur ten tos drėgmės gausis. Ar visai neteisingai aš galvoju?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Laimis.M parašė:
Aš dabar pradėjau galvoti dar kitaip - o jeigu tiesiog dėti laminatą ir kiekvieną siūlę hermetinti? Jis juk taip pat atsparus drėgmei, o viduj gi ne baseinas bus, jei viskas tvarkinga tai iš kur ten tos drėgmės gausis. Ar visai neteisingai aš galvoju?
Sunkus tas laminatas, ir mašina judėsi turi, išsivaikšto, o ir temperatūriniai svyravimai , lauke laikysi nešildomai? aš daryčiau kitaip, dideles ertmes užpildyčiau kietu geltonu polistirolu, jis pagerintas ir skiriasi nuo balto, montavimui ar mažoms skylėms naudočiau poliuretano putas/klijus, viršu kločiau iš kompozito (aliuminis -plastikas-aliuminis) reklamistai dažnai naudoja, bet yra ir kitiems poreikiams ir skirtingu storiu (plokštės), tada dėčiau linoleumą arba yra dabar toks alia linoleumas orouostu grindis deda , atsparumas superinis ir paveiksliukai labai geri, pvz atrodo kaip medis , sunku atskirti ne specialiai gnaibant. (tai tik pasvarstymas ir subjektyvi nuomone)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Laimis.M parašė:
Aš dabar pradėjau galvoti dar kitaip - o jeigu tiesiog dėti laminatą ir kiekvieną siūlę hermetinti? Jis juk taip pat atsparus drėgmei, o viduj gi ne baseinas bus, jei viskas tvarkinga tai iš kur ten tos drėgmės gausis. Ar visai neteisingai aš galvoju?
Laimi, pas manę laminatas. Siūlės nesandarintos. Laiko puikiai.