Home

Forumas

Guoda.S parašė:
Tai vat, kad siuvimas siuvimui nelygus - pati galiu pasiūti pvz. užuolaidas, tačiau nuėmus senuosius užvalkalus tai pati matau, kad tokio daikto dar neteko siųti - ten įvairios detalės siūlės įtraukimui į poroloną, suapvalintos formos ir panašiai, na ir aišku siuvimas imlus laikui - man tai užtruktų per visus darbus matyt kokį mėnesį ar net pusantro, tuo tarpu siuvėjai tai padarytų per 1-2 dienas, tačiau šiai dienai pasiūlyta darbų kaina už 5 dalių apvilkimą naujais užvalkalais ~130 Eur, na ir vėlgi norėtųsi sužinoti apie kokybę ir įsitikinti, kad darbas atliekamas kokybiškai ir pasirinktieji siuvėjai verti jiems mokėti.
Guoda,tikrai nevarkit pati.Nezinau,kiek ten ivairiu posukiu yra Jusu balduose,bet kemperio kai kurios pagalves gana sudetingos konfiguracijos. Manau,kaina ,kaip Vilniuje, irgi normali. Kaune kiek pigiau.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Na va dabar kaip ir beliko vyrą mano įtikinti, kad šis projektas ne mano jėgom, arba kokį mandrą modeliuotą užvalkalą sugalvoti, kad pats neštų siųti kitur :D:geda:
Guoda.S parašė:
Na va dabar kaip ir beliko vyrą mano įtikinti, kad šis projektas ne mano jėgom, arba kokį mandrą modeliuotą užvalkalą sugalvoti, kad pats neštų siųti kitur :D:geda:
reikia pasakyti,kad tada jo reitingai ohoho kaip pakils.....!:palaikymas:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Daina :alus: Žodžiu projektas "minkštųjų dalių persiuvimas" keičiamas į "vyro įtikinimas siųti užvalkalus pas siuvėjus" :juokas:
Guoda.S parašė:
Daina :alus: Žodžiu projektas 'minkštųjų dalių persiuvimas' keičiamas į 'vyro įtikinimas siųti užvalkalus pas siuvėjus' :juokas:
:geras:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Vyras nepermaldaujamas, tad šiandien skaičiuoju medžiagas, ir greitai bus reportažas, kaip buvo siuvami užvalkalai mūsų prikabinamam nameliui, bei keičiama apdailinių panelių spalva. :taip:
Guoda.S parašė:
Vyras nepermaldaujamas, tad šiandien skaičiuoju medžiagas, ir greitai bus reportažas, kaip buvo siuvami užvalkalai mūsų prikabinamam nameliui, bei keičiama apdailinių panelių spalva. :taip:
Sekmės :)
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Guoda.S parašė:
Vyras nepermaldaujamas, tad šiandien skaičiuoju medžiagas, ir greitai bus reportažas, kaip buvo siuvami užvalkalai mūsų prikabinamam nameliui, bei keičiama apdailinių panelių spalva. :taip:
Moteris turi keletą būdų "permaldauti" vyrą, matyt ne tie buvo panaudoti:P:tostas::piktas::palaikymas::baisu::paslaptis::asaros::velnias:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Reniau tai jei jau vyras sako, kad pats pasiųs, tai koks čia perkalbėjimas gali būti - telieka užsakyti medžiagas ir mėgautis proceso vaizdu ant sofutės įsitaisius :tostas:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Dydysis įvykis - minkštųjų dalių užvalkalų siuvimas prasidėjo :) Medžiagos paruoštos, brėžiniai pasidaryti, bandysim ir procesą, ir rezultatą netrukus parodyti :) Noriu tik pridurti, kad užvalkalus persiųvinėjam ne todėl, kad jie sudevėti, priešingai - jie superinės būklės, tačiau bent jau mums atrodo, kad dizaineris buvo susipykęs pats su savimi, kai projektavo interjero koloritą, todėl keičiam užvalkalus dėl savo didelio noro turėti gražesnę namuko aplinką, nors ir sakoma dėl skonio nesiginčijama ;-)