Home

Forumas

Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Kemperis vs priekaba
Pliusai ir minusai
Sveiki, 

Kokie pliusai ir minusai  kemperio ir priekabos? Kas isbande, tureje abu, gal galit pasidalint mintim??

Nes susidaro ispudis kad cia daugiausia visi kemperius turit??? Ar klystu?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Akvile.P parašė:
Sveiki, 

Kokie pliusai ir minusai  kemperio ir priekabos? Kas isbande, tureje abu, gal galit pasidalint mintim??


Nes susidaro ispudis kad cia daugiausia visi kemperius turit??? Ar klystu?
Statistikos tikslios nevedam, neaktualu, bet minusais ir pliusais vertinti butu klaidinga, tai skirtingi daiktai , skirti skirtingam keliavimui (priekaba net ne tiek keliavimui kiek nuvažiavimui ir stovėjimui) todėl ir vertinti ar lyginti reiktu atsakingai.  Pradėjau nuo priekabos ir buvau šventai įtikėjęs , kad tai geriau nei kemperis visokeriopai, kodėl:

Už ta pačią kainą gauni kur kas naujesni , didesnį, erdvesni , tobulesni ir visokesni daiktą....taip atrodė.

Atvažiavai , nukabinai ir zuji aplinkui su mašina.

Nereikia aptarnauti dar vieno automobilio.

Na ir visa tai butu tiesa jei neturėtum vaikų ( kelių) kurie kelionės metu sėdi sugrusti mašinoje ir vargsta, jei nuvažiuotum ir stovėtum visa laiką vienoje vietoje, jei kelionės nebutu tolimos , jei už pastatimą nereiktu prastovei mokėti, jei parkavimas pakeliui butu paprastas ir nereiktu nuolat vargti galvojant kaip čia įlįsti,arba pralisti kokiomis siauromis Neapolio ar Sicilijos gatvėmis nors tokiu ir kitur europoje labai daug. Bendru atveju tai skirtingi daiktai skirti skirtingiems tikslams ir teisingai darote , kad aiškinatės prieš perkant, o ne kaip mes :baisu::geda:, gal jums kaip tik priekabos ir reikia ir visai nebutina permokėti už kemperį.



Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Pritariu Roberto motyvams.
Priekaba stacionariam poilsiui, kemperis kelionėms (ir poilsiui).
Patirtis - turėtos dvi priekabos, o po to jau trečias kemperis.
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Chi, chi ir as itikejus kad priekaba geriau mum :))) bet va kuo daugiau skaitau tuo daugiau dvejoniu....

Pirmiausia nuo kemperio mane atbaido butent tai kad tai dar vienas automobilis, su visais savo kaprizias, prieziura ir tt..
Zinoma kaina.... 

Del vaiku... Turi, tris... Ir dabar galvoju  apie ta pasakyma kad jie masinoj turi sedet... Nu bet realiai tai kempery jie irgi turi sedet... Juk negalima ten nei vaiksciot nei ka... Man tai atsoliuciai nesaugu galu gale atrodo....

Na reiks issinuomuot ismegint kemperi :) kolkas tik priekaba bandem... Siaip nepatogumu nepajutom isskyrus vienoj vietoj kai reikejo vaziuot apsisukt... Bet ir su kemperiu ta butu reikeje daryt :)

Siaip tikslas- pakliaut su vaikais po europa... Vienam kempinge praleidziant max dvi naktis... Dar savaigaliais prie juros nulekt... Kolkas norai tokie :)
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-09
Nemoku pacituot :)))

Ricardai, bet antra buvo irgi priekaba :) kodel? Koki esmini skirtuma pajutot turint kemperi???
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Akvile.P parašė:
Nemoku pacituot :)))

Ricardai, bet antra buvo irgi priekaba :) kodel? Koki esmini skirtuma pajutot turint kemperi???
Tuomet daugiau poilsiaudavome. Priekaba likdavo kur nors priglausta pajūryje ir lakstydavome savaitgaliais su lengvąja į laikinus namus. O kelionės buvo netolimos - Lenkija, Svovakija, Čekija, toliausiai iki Kroatijos nusitempėme. Po to atsirado noras žvalgytis toliau, atsirado ir kemperis.  į
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Turėjau priekabą ir 2 kemperius. Motyvai buvo lygiai kaip Roberto- ką aš durnas, kad pirkčiau kemperį? Priekaba tas pats tik daug pigiau ir paprasčiau su priežiūra :D
Realybė kitokia... Man užkliūdavo, kad parkavimas sudėtingas pakeliui, didelė problema su nakvyne ne kempinge, mažas vandens bakas. Dabar, jei persilaužčiau ir nakvočiau kempinguose- pagalvočiau vėl apie priekabą, nes dažnai stoviu po kelias naktis vienoj vietoj. Bet pagalvojęs prieičiau išvadą, kad jos nereikia, o geriau rezervuotis nakvynę kempingo namelyje ir nuvykti su lengvąja... 
Kelionėms po Lietuvą kemperis man geriau dėl geresnio pravažumo (neskaitant 4x4) ir apsistojimo prie ežerų mažose aikštelėse. Ant samanų reikėdavo priekabą atkabinti, apsukti, pastumti- o jinai stumiasi sunkiai, labai sunkiai be mooverių:)


Negaliu nesutikti su kolegu pastebejimais, bet stai dar keletas: Daugiausia priekabas tampo olandai ir skandinavai. Todel kad realiai jie toli nevaziuoja. Mums visgi Lenkija pravaziuoti reikia ir dar toliau. Teko vaziuoti du kemperiai ir priekaba. Visada jo laukdavom. Daugiau 90 net esant ramiam orui sudetinga. Kalbu apie didele priekaba. Esant vejui soniniamgreitis krenta iki 80 geriausiu atveju. Kuro sanaudos dauginasi is dvieju ir realiai tampa didesnes nei kemperio. Is esmes nereikia lyginti dvieju skirtingu dalyku, nes keliavimas skiriasi ir daugelis mes bandome keliauti kaip su kemperiu. Paprastai priekaba nutempiam kazkur  i kempinga ir lengvaja apkeliaujama kokiu 50-100 km spinduliu, tada vel pervaziuojama toliau ir tt. Niekas ten i Sicilijos miestus ar net Paryziu nesibrauna. Apsistoja 50 km ir nuvaziuoja lengvaja. Si buda isbandziau siemet tempdamas prie kemperio lengvaja masina. Ir tai nereikia lyginti su paprastu kemperiavimu, nes is esmes tai skirtingi dalykai. Turbut sutiks kolegos, kad nedaug tenka pamatyti priekabu miestu aikstelese, nemokamose nakvynese kur siaura. Niekas ten ir nesibrauna. 
 Del saugumo reiktu pasakyti kad mazai kas sedi ir segasi dirzus. Net nemazai kemperiu net neturi saugos pagalviu arba ja turi tik vairuotojas. Tai ne ta priemone su kuria reikia lekti ir rizikuoti. Is esmes kemperyje gyvenimas visada juda ar tai butu vaikai ar suauge.
P.S. Mano praktika didele priekaba( su masina 14 m, keletas kemperiu ir paskutines dvi keliones kemperis su priekaba ant kurios masina. Ilgis irgi apie 14 m.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Apie greiti su priekaba tai gal ir nereikia kalbėti, reikia taisykles skaityti, max įmanomas leidžiamas greitis 90 km/val ir tai matyt ne šiaip sau, bent jau mano patirtis tokia , kad šis taisyklių punktas yra labai teisingas.

pasibandyti kemperi labai teisinga mintis, nuo to reikia pradėti, tada kas dar abejotina paklausinėti, nes tikėjimą pakeisti kai nera praktikos sudėtinga, visada galvoje mintis, "na aš tai tikrai žinau geriau ". Dėl vaikų tai vaiku ir pasiklaus po kelionės ar jie norės atgal į priekabą ir dusintis mašinoje visa kelione, pas mane irgi 3 ir keliavom ir lindom mes į visas siauras gatves ir taip 4 metus . Vienintelis pliusas vairuotojo žmonai , tai kad gal but jei nereiks vairuoti jei priekaba bus didele, nes "nemoku ir neturiu teisiu su BE kategorija" bet pliusas sąlyginis , nes nežine kas geriau , ar kiek pavairuoti ar užsirauti ant pavargusio vyro nemalonės :mustis::baisu:.
Jei planai tokie kaip rašai, vienareikšmiai kemperis nes planai stovėti kempinguose kaip migla išsisklaidys ir taps "o kam mums to reikia" varom kur nors į kalnus pernakvoti ar su vaizdų į jūrą" tereikia pabandyti , o kartą paragavęs....
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl olandų ir priekabu, tai reiktu dar viena dedamąją įvesti- kaina.
Olandai už automobili moka labai dideli mokesti kas metus ir dar perkant, todėl išlaikyti kemperi jiems tikrai prabanga, kitas reikalas pas juos aplinkui lygumos ir toli nevažiuojant dauguma atveju pakanka. Ialijoje tampant priekaba reta besutiksi, dauguma kemperiai , o priekabų pakelės aikštelėse pilna stovinčiu maurais ir samanomis apaugusiu, buvo keičiamos į kemperius.